Jump to content
Sign in to follow this  
Hatorichisee

Aránytalanul nagy dmg

Recommended Posts

Csáó! Mivel elég sokat bg-zek, vágom nagyjából hogy kik a jó playerek, magas raten hányan vannak és hogy nagyjából az ember mit várhat kitől, a minap megakadt a szemem ezen a paladinon, szerintetek ez valós a gearjéhez képest? Mindezt úgy kaptam, hogy fullhotba+Fortyfing brew, fegyvert kivettem a kezéből és 1 stack volt rajtam a zászlóvivés miatt :| 
Több jó paladint is vágok nagyobb pvp klánokból akik tudnak is vele (Szexje pl) viszont ő sem 1shotol fullhpról... Az, hogy a cement sámán burst alatt 95% hp-m leviszi nem probléma, de a KÖZELEMBE JÖN ÉS ÚGY TESZI! Nem úgy mint ez a pali... basszatok neki valamit légyszíves, mert hogy egy clothost leshotol sem normális, de healként fullbuffal eléggé nem pálya :| 

https://kepkuldes.com/image/eTebjZ
A gyerek armory linkje:   https://tauriwow.com/armory#character-sheet.xml?r=[HU] Tauri WoW Server&n=Rzldzl

Üdv: Nyemi

Edited by Hatorichisee
  • Like 1

Jelen voltam azokon a BG-ken. Nekem nem tűnt fel az orbitális dmg. Szerintem semmi extra nem történt. Ne feledd, berserk rajta volt valószínűleg, potik, flask, buffok. Ha meg a flag rajtad volt az plussz extra.

BG-n ez miért meglepő,hogy 1 hitel? Full cd poti berserk arra még egy berserk aztán a judgement tényleg 1 hitelni fog. Arcane meglövi így az 500kt is.

fölöslegesen posztolsz tauri megint hozza a formáját dmg téren nézd meg fosretek wari 170ks slamek 0-24be üti meg a retek krux gyerek megint az érdekes unbalance dmgével jampizik furcsa mert más szkilles médzsek full grivben nem damolnak ekkorát de ez a szerencsétlen meg igen.

WoWScrnShot_101619_023427.jpg

WoWScrnShot_102219_152933.jpg

• Like 1
  • Feels Bad Man 1

De értitek. Lehet, hogy tényleg nem kóser valami, senki nem állítja, hogy pöpec minden, de a tény, hogy BG-s mintát vesztek alapul az egészet hitelteleníti.

Ha valami rossz, akkor szerintem a kód alján kéne keresni, mert a formulák meg minden más biztos, hogy jók és már rég feltűnt volna, hogyha valami nem jó.

Warrinak nincsen semmi baja, azért ütöttem clothba 170k-t mert 3perc cd-s bursttel: enrage +10%dmg, AVATAR TALENT +20%dmg 24secre,  recklessnes +30% crit chance , skull banner +20% increased crit dmg, colossus smash :attacks bypass 100% armor for 6sec, bg-s Berserk +30%dmg

Edited by rohir

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...