Jump to content
Icethecool

OFFtopic - Celli :)

Recommended Posts

HoGyAn TuCc EnNyI bInDeL jÁcCaNi ? MeGtAnÍtAsZ pAlÁzNi ? SaKyMaCi BaRáToDaT hOl HaGyTaD ?

Edited by Arsenal

1 órája, Darkpepp írta:

Ice készül az év topicja és a Phalanx díjra. Idén nem is volt semmi jó. Vérszegény lesz a választék.

Egy ideig még készülhet.

Mivel offtopic, szabad a pálya. Van aki szerint ez teljesen legit? Ha mar annyit elertem ezzel, hogy az ertelmesebbje kiveti magabol ezeket az arcokat, már megérte...

Ezzel a topikkal eleg nehez lenne nyernem, az aspectes messze jobb volt ...mar olyan szinten érdektelenségbe fulladt az egész verseny, hogy mar ilyen topikok is befernek oda :-)?

Edited by Icethecool

te röhögted ki ok nélkül mert megverted a warriját ami amúgy kb a 126. altja :D legalább ha rossz fényt akarsz rá vetni akkor azt kitakarhattad volna

Edited by Ay-wod

Ok nelkul, aztan leirod az okot wtf. Miert ne nevethetnek akarkin....

Rossz fenyt vetni ra ...TE elolvastad hogy mit írt? Ha real life mondanal valakinek ilyet a szemebe, igen hamar a birosagon talalnad magad nem egy nyugat-europai orszagban(hatha kulfoldon tartozkodik). Nem mellesleg a magyar szervek is min. szabálysértéskent kezelik ha jol tudom. 

Edit: Megfenyeget, hogy kivegez engem a csaladommal együtt. De hat en vagyok a paraszt mert kinevettem. Mint a Győri polgi esete. Tipikus :-)

Edited by Icethecool

off: Arról nem is beszélve, hogy a 497es 1k ratingen lévő palám ellen kapott ki (nem is egyszer :D )..és még gatyaencsit se volt rá időm csinálni lol. A wowos- mopos tudásom annyira pedig hiányos, hogy egy topikom még az év topikjának is jelöltek, annyira fail volt. 

Edited by Icethecool

Szerinted itt arról van szó, hogy kit mikor vertem el ? Inkább a cancer játékosok ilyen szintű megnyilvánulásáról. Erről szól az egész. 

Felmerül bennem a gyanú, hogy szándékosan nem akarod látni, hogy az általad mélyen tisztelt játékos kivégzést akar rendezni nálunk :)

Edited by Icethecool

pont azelőtt világtalankodsz arról, hogy hanyadik altja neki

mégis kit érdekel,

Én akarnék rossz fényt vetni rá? ismétlem, ki akar végezni a családommal együtt, inkább erről beszélnél

Miért érzem azt, hogy egy 13 évessel beszélgetek? wtmalex legalább tisztességgel offol de te fullba nyomod  a hülyét

Edited by Icethecool
  • Pusheen Blush 1

Most már komolyan érdekel mit gondolsz arról, ha valaki ilyen whispet kap. Kérlek oszd meg velünk! Elfogadott, ha ilyet mondanak vagy írnak neked? 

Vagy nézzük el, mert kinevettük az illetőt? Akkor megengedett a család kiirtásával való fenyegetés?

Edited by Icethecool

ha te egy internetes fenyegetést komolyan veszel, úgy hogy az aki megfenyegetett anoním nem mellesleg te is anoním vagy akkor komoly problémáid lehetnek vagy csak nem látod át a helyzetet

Ha komolyan venném nem ide írnék. Ha nem vetted volna észre ez egy off topik. De te még mindig nem osztottad meg velünk a véleményedet. Nem akarom megismételni a kérdést, ott van feljebb.

Érdemes megosztani az ilyen dolgokat a közösséggel, vagy csak ignoroljuk le? Akkor mi van ha netánadtán ismerjük az illetőt a szomszéd városból? Hol vannak a határok? Én vagyok a paraszt, mert felteszem a kérdést, srácok, ez így most oké?

Amíg pedig ip cím létezik, senki sem anonim. Komolyan 2019-ben ilyenről kell beszélni? Interneten anonim? wtf dude

Edited by Icethecool

leszartam mindig is az ilyet, írják azt akkor lenyugszanak úgyis, ha megosztod a közönséggel talán még te jössz ki szarabbul, amúgy meg van wowos ismerősöm aki ugyan abba a faluba lakik ahol én,sőt személyesen így meg is ismertem, irl senkinek se nagy a szája mert félnek hogy feljelented őket szóval teljes mértékben vissza kanyarodhatunk arra hogy az a legjobb ha "leszarod"

Első értelmes reakció tőled. Tökéletesen passzol rád az első mondat. 

Idézet

ha megosztod a közönséggel talán még te jössz ki szarabbul

Ezen kéne változtatni, és neked is. Miért ne oszthatnám meg? Miért vagyok én a szar mert kinevettem? Kit érdekel hanyadik altja? Változtat valamit azon, ahogyan ő reagált?

On 10/18/2019 at 9:47 PM, Ay-wod said:

irl senkinek se nagy a szája mert félnek hogy feljelented őket

????? :D

aztarohadt de jot nevettem

huszonx evesen azzal fenyegetozni hogy "felraklak forumra!" miutan valaki egy hasonloan szanalmas dolgot ir neked elegge nevetseges, nem gondolod mr. ice? :S mondjuk azt is kirakhattad volna mar akkor, hogy nekem milyeneket kurvaanyaztal wben miutan millioszor kisnipeoltunk anno :D

Nem fenyegetőztem, hisz itt van. Meg is mondtam neki. A fenyegetőzés az ,amit ő csinal. De az termeszetesen nem olyan vèszes. A gyilkossággal valo online fenyegetozes szimpla gyerekcsíny. Nézzük el neki.

(Hisza pesti gazolo ricsike is szep olajfestmenyeket fest otthon, kokozni is csak alkalom adtán telik neki :-) (lsd echo tv)) 

Azt meg hogy en a te anyadat szidtam egy budos nagy hazugsag . 

A snipolast meg olyan hevvel tagadtad, hogy majdnem el is hittem. Meg jo, hogy azt sem tudod kinek mit kamuzol online :-)

:D jaja, lehet tagadni igazabol en nem vagyok olyan szanalmas hogy screenshotolgassak ilyeneket, nekem az untig eleg volt hogy farmolhattunk

• Feels 1

Ha eddig jól értem.

Te engem friend listből snipolsz, rámjoinolsz arénán folyamatosan és ez ˇ"neked bőven elég." Gondolom ez volt a napod fénypontja :) Hogy lehet valaki ennyire szánalmas, hogy ketten várjátok mikor jövünk fel játszani, hogy sikerélményetek legyen arénán. Felfoghatatlan :D

Állítólag szidom is a családfád, de persze te nem vagy olyan szánalmas, hogy ezt bebizonyítsd. Ha te mondod, biztos igaz.

Ez a szellemi nívó kezd kínos lenni számomra, de ha téged nem zavar , kérlek folytasd.

21 hours ago, Icethecool said:

Gondolom most is várjátok a megfelelő enemyt, aztán most épp ráérsz  ;)

rosszul gondolod, lakotarsaimra vartam hogy hazaerjenek es kezdjunk alapozni szuletesnapomra... egy jo ideje nem wowozok mar, "Life" nevu gamet nyomom atm :S

annyi aktív player van itt fórumon, hogy biztos lehetsz benne hogy rajtad kívül senkit nem fognak hülyének nézni, de ahogy érzed

mi a baj lakotarsakkal? egyetemistakent nem tudok egyedul berelni a ceg ellenere sem, tamogatni meg nem tamogatnak. de kifizetheted az evi £8000+ rezsi/taxot ha gondolod

ertem mit mondasz, csak semmi ertelme nincsen, mert nem az anyagi helyzetem miatt nem tudok kikoltozni, hanem az elkerulhetetlen eloiteletek miatt a hasonlo koru bunozoknek koszonhetoen. miert, te sajat fizetesbol egyedul eltel egyetemistakent?

Úgy adtad elő magad, mint aki évek óta hasít a nagybetűs életben.... közben még tanulsz...Amivel nyilván nem lenne gond, ha nem lenné legy büdös tróger aki friend listből snipolja az enemyt :D Ez a szerény véleményem az ilyenekről....

Edited by Icethecool

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...