Jump to content

Villámkérdések - Villámválaszok

Darkpepp
 Share

Recommended Posts

Ekkor: 2018. 08. 21. ekkor: 17:55, devil31 írta:

Mitől lehet az, hogy wowozás közben véletlen szerűen leáll a gép? (minimal klienst használok)

Van, hogy 5 perc, van, hogy 2-3 óra után. Más játékoknál, és egyéb használatok közben semmi ilyen probléma nem jelentkezik. Már régebben is játszottam ezen a gépen is meg az előzőn is, de akkor ilyen problémák nem jelentkeznek. És azért érdekes mert tényleg csak wowozás közben fordul elő. (nagyon idegesítő, meg a gépnek sem tesz túl jót)

Hi! Nálam is volt ilyen és sokszor raid közepén. Processzor túlmelegedés volt a probléma és szintén csak WoW közben jelentkezett, főleg azért szerintem, mert akkor több program is meg volt nyitva (ts, böngésző stb). Mivel laptopról játszom, ezért szétszedtem kitakarítottam + újrapasztáztam a procit és még egy külső laptop hűtőt is vettem, azóta nincs probléma.

Klubban nyitott topicot, bottal telespamelte, majd törölte. A törölt contentet egy hónapig eltárolja még a fórum, legalább addig a hsz számlálóban is meglátszik.

• Thanks 1

Nem úgy volt hogy phalanx kordába van tartva és nem kreténkedhet mindenhol?

• Like 1
  • Pusheen Blush 1
  • Woah 1

2 órája, Avaren írta:

phalanx kordába van tartva

Nem az volt a célja a korlátozásnak, hogy neked soha többé ne kelljen Phalanxtól hsz-t látnod :D 

12 órája, Avaren írta:

Akkor kérdezem máshogy. Rajta van még?

Tauri RIP topicba már beszabadult ...

• Tell Me More 1

Idézet

This site is supported by JSEcoin

Pedig azt hittem, hogy a faroknövelő és a hot singles in your area-nál nem mehet a kepfeltoltes lejjebb.

6 perce, wtmalex írta:

>még másnap is egy ilyen apróság miatt nyavalyogni

Unatkozik a nép, a bonyolultabb gondolatok meg üldözve vannak...

Guest

Kérdés, rugóként.  Engi - Jc párosítás rossz, ha Engi Tailor az ajánlot? Vagy melyik mibe segít ennyire. ENGIT funolásra használom, bánom is hogy sose huztam fel korábban, JC-t idejig gemgyártásra

A legnagyobb dpst ez a két proff adja röviden tömören.

A tailor a backedre ad egy enchantot ami egy olyan mint 1 trinket procc, az engi pedig a kezesedre ad egyuseolható enchantot ami megintcsak olyan mitn 1 trinket procc. Ha nem épp az insanebe tgfelsz akkor senkit se fog zavarni h jcd van.

Edited by Pallesz

Bonus roll - bad luck protection

Külön számolja a korábbi raideken a sikertelen rollokat? Korábbi raid alatt azt értem, aminél más token kell a rollhoz. Tehát pl ha bemegyek toes-re, és rollolok 2 goldot, akkor tot-ban nagyobb eséllyel kapok itemet?

Ja. Karakterszinten tárolódik, mint eredetin, egyáltalán nem érdekli, hogy hol rolloltál.

Hali. Változott valami a ToT-os trinketek terén az elmúlt 1 hónapban? Állítólag javítottak pár trinket proccolási esélyén, de kisebb kihagyás után nekem a Volatile Talisman sokkal kevesebbet proccol. Régen 20%-ig fent volt egy fight alatt, ami most 15-17%. 

Valamint ez itt is aktuális?: https://blue.mmo-champion.com/topic/256805-real-proc-per-minute-rppm-trinket-changes/

Idézet

Last night we hotfixed in a change for trinkets that use the RPPM system. Every time your trinket fails to proc, it increases the chance it will proc. Unlucky streaks will be more rare and extremely unlucky streaks should never happen.

Leginkább ez a részlet érdekelne, mert az ExtraCD már úgy tűnik e szerint működik.

Edited by DDE

Idézet
  1. A Volatile nem rppm trinket.
  2. Az ICD rajt vissza lett rakva az 5.4-es állapotra (45 helyett 55 sec) ezért kevesebb az uptime.

A kérdés második fele már nem a Volatile-ra vonatkozott, bocsi ha félreérthető volt. 
Tehát a többi trinketnél is akkor 5.4-es verziót kell figyelni? És mi volt a cél az 5.4-es verzióval?  Így gyakorlatilag a Talisman akkor kuka. 

Edited by DDE
typo

A ToT-os trinketek nagy része nerfelve lett 5.4-ben, mivel ez van a kliensben és mindent 5.4-es állapotra próbálnak megcsinálni (set bonusok, class spellek stb.), így mindent vagy semmit alapon ezek is így lettek megcsinálva. Egy ideig az 5.2-es verzió volt, de egyből ment a sírás, hogy akkor a set bonusok is legyenek visszaállítva. ¯\_(ツ)_/¯

Ahh értem, ez így akkor megmagyaráz pár dolgot. Köszi az infót.

18 perce, Avaren írta:

Az 5.4-es állapotban sem kuka, amúgy az a trinket.

Nekem ez így -10k dps-t jelentett nagyjából, de még átszámolgatom melyik trinket párossal járok így jól. Legalább most már tisztában vagyok vele mit is nézzek. :D

Pusztán kíváncsiságból kérdezem: mekkora dps-t tolsz, ha a 20% uptime helyett 15% uptime -10k dps-t jelent?

17 perce, _  _ írta:

Pusztán kíváncsiságból kérdezem: mekkora dps-t tolsz, ha a 20% uptime helyett 15% uptime -10k dps-t jelent?

Twin Consortsra nézve, ami eléggé lineáris dps fight:
07.21.-en : 147614.3 dps (20%-os uptime)
09.04.-en: 136216.3 dps (17%-os uptime)
Eközött az idő között nem raideltem, mert volt egy kis kihagyásom, így a gearem ugyan az. A 17%-os uptime jelenleg ezen a bosson van csak, a legtöbbnél kevesebb. 

Kieg.: ..de persze még nincs annyi új mérési eredményem, ezért is írtam hogy nagyjából ennyi lehet. Viszont eléggé érezhető, különben nem is néztem volna utána, hogy valami nem stimmel. 

Edited by DDE
Kieg.

Viszont igazad lehet, 10k elég soknak tűnik, lehet más tényező is közrejátszott. Mindegy majd idővel kiderül. 

remélem utána néztek azután is, hogy van e más hasonlóan 'ügyes' karakter is, mivel nem jelentette így bug kihasználás, remélhetőleg nem addolt karakter és a megfelelő jutalomban részesül(nek).

Ingame character sheetet leszámítva meg lehet valahol nézni, hogy egy adott specen mennyi mastery kell 1% bónuszhoz?

Majdnem ugyanazt. A webarchive sajnos itt le van most tiltva, úgyhogy a gamepediás link jobban jött. :)
TIL: gamepedián lehet page historyt nézni

Hol tudom vissza állítani a régi fórum témát? A mai leállás után hányás színű fehérré váltott magától.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...