Jump to content

Villámkérdések - Villámválaszok

Darkpepp
 Share

Recommended Posts

21 perce, Aithne írta:

Te idióta fasz, tartok kb. 3 nap szünetet, hogy felkészüljek az utolsó vizsgámra, Chrisék meg sikeresen ugyanakkorra időzítenek némi rendrakást és adminisztratív teendőket, és máris "LEÁLLT LOL???"

Phalanx, szűnj már meg légyszíves, köszike.

A világ vs. önmagukat stresszelő emberek meccset általában a világ  nyeri, szóval relax!

16 perce, Milan írta:

Bekakáltam?

Még úgy is gyanús a dolog, hogy állandóan barna nadrágban jársz.

1 órája, Phalanx írta:

Leállt a Legion fejlesztés?  9_9

Igen.

Egészen hétfőig.

• Love 1
  • Angry 1
  • Hide the pain 1

Ha már a legion fejlesztés nem megy éppen akkor nemlehetne most wodot fejleszteni? pl karik áthelyezése taurira.

Edited by Pallesz
nagyon meleg van
  • LUL 1
  • Picard Facepalm 1

Sziasztok!

Frost DK, ez a DPS normális?! :)

A DNG végére átlag 500k jött ki neki, szinte szólózta...

Névtelen.png

• LUL 1

600 ilvl felé nem ritka a kariktól.  A dungeon átlagot meg nem érdemes nézni. mivel szinte folyamatos combat van, de nem mindenki dolgozik egyszerre ugyan azon.

15 órája, Mean írta:

Sziasztok!

Névtelen.png

Neem Neeem nincs baj :D :P 

19 órája, Mean írta:

Sziasztok!

Névtelen.png

Menj be BG re, shami, lock, DK, rugó kb az összes dps kaszt crit, crit hátán. Auto attackal lőnek a huntik rám 30k criteket. Lock 8x egymás után 60-180k közötti critek, elem shaman ugyan ez...Rugó eltol egy cd t 700k HPt kb 2 pillanat alatt ledarálja míg stunban vagy. Full Pride fullos holy pala vagyok :) Igaz nem tolom mér a szerón jó ideje, 2 napja felmentem 1 BG T tolni elég is volt...

5 hours ago, Bigax said:

Menj be BG re, shami, lock, DK, rugó kb az összes dps kaszt crit, crit hátán. Auto attackal lőnek a huntik rám 30k criteket. Lock 8x egymás után 60-180k közötti critek, elem shaman ugyan ez...Rugó eltol egy cd t 700k HPt kb 2 pillanat alatt ledarálja míg stunban vagy. Full Pride fullos holy pala vagyok :) Igaz nem tolom mér a szerón jó ideje, 2 napja felmentem 1 BG T tolni elég is volt...

Akármilyen jó PVE-ben a tauri, a PVP-t hihetelenül ignorálják, és mivel az utolsó otvaros trágya szerveren is jobb a PVP, ezért vannak ott az emberek inkább. Mivel ha elérted a maxot, az emberek többsége azzal ütné el az időt, minden más mint pl Raidek kötöttek, pl leginkább este szoktak Raidelni, azt is heti pár napot max, PVP-zni meg délelőtt/délután is tudnál, ha nem ignorálnák ennyire.

• Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1

16 órája, Phalanx írta:

Mitől jobb odaát a pvp? 9_9

Próbáld ki és meglátod

• Love 1
  • Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1

Szükségtelen, a magukat nagy pvps-nek tartóknak sem azon jár az eszük, hogy máshol szebb az élet, hanem csak azon, hogy hogyan tudnák minél hamarabb áthozni a karijaikat a wodról a Taurira. ;)

• Tell Me More 1

7 órája, Phalanx írta:

Szükségtelen, a magukat nagy pvps-nek tartóknak sem azon jár az eszük, hogy máshol szebb az élet, hanem csak azon, hogy hogyan tudnák minél hamarabb áthozni a karijaikat a wodról a Taurira. ;)

Most kérdezném hogy tapasztalat de a kérdésnek nem lenne értelme.

Amúgy már mindenki leszarja a wod tauri transfert mert nem maradt player akik átvihetnék

theraposa mute-olva van? Huzamosabb  ideje csak arra terjed ki tevékenysége, hogy végig emotolja az épp aktív témákat...

On 6/29/2021 at 7:26 PM, Phalanx said:

Mitől jobb odaát a pvp? 9_9

1. Mondjuk az egyik legnagyobb előnye, hogy nem 10 percet vársz, mert senki nem játszik, és meg kell várnod amíg az éppen játszó 10 ember kikerül az elöszőből, és újra popol a queue. hanem amint jelentkezel 10 secen belül jön a behívó.

2. Nincs tele pet battleval felhúzott karigenerálásnál kapott alap fehér geraket viselő karikkal, mert ott pl még a pet battle is annyira szar, hogy végig kell questelni az itemekért, hogy feljusson maxra, azaz kevesebb szemetet termel maxon. Nem beszélve, hogy ezeknek a playereknek legalább van pár skill ami már a kezükre állt, berögzült stb, taurin sokszor az az érzésem, hogy a gyökér még a spellbookját nyitja épp, és keresi a spellt benne, mert most lett csak maxos, és még ki sem rakta az action bar-ra a spelleket.

3. Azok a szevrerek pont hogy a PVP-re nem szarnak, ők oda focuszálnak, és még ha csak fele olyan minőségben is csinálják meg a PVP-t, mint egy Tauri a PVE-t, összeségében jobban élvezed ott a gamet, és játszol 10-20 gamet is ha van időd, míg itt, max 1-2 mielött kiégsz és logoutolsz.

Na meg máshol ha ki jössz arénáról nem kell reloadolnod hogy újra joinolj és reloadnál nem crashel a game :D

• 1 month later...

Nem kellene már feladni a launcher erőltetését?

- A streamek tanulsága szerint a Legionnél működik a hagyományos login is.

- Meg lehetne spórolni annak a hitelesítősdinek a tetemes költségét

- A külföldiek is szenvednek vele, mert  a sokat magasztalt nemzetközibb helyeken nem mindenütt tolerálja a torrentet a jogi környezet.

Spoiler

Nem bírtam tovább nézni mennyi szenvedést okoz az a szardarab...

Edited by Phalanx

• 2 weeks later...

Egy gyors kérdés. Nem rég töltöttem le a taurit, le is jött a játék és indul is, azonban folyamatosan DC-zik, de kb a semmiből minden beakad aztán csókolom. A gépemmel nem hiszem hogy baj lenne, eredetit simán vitte maximum grafikán, nem pörög túl most sem. Valaki tudna segíteni, mert már eléggé idegesítő. (próbáltam a kliens javítást, újra leszedni az egészet és más .exe-ből elindítani de folyton ledobál. A netem stabil)

1, A Wow-64.exe-vel  indítsd

2, Teszt képen próbálj addonok nélkül játszani

• Like 1

59 perce, Phalanx írta:

1, A Wow-64.exe-vel  indítsd

2, Teszt képen próbálj addonok nélkül játszani

Köszönöm a választ. Eddig is a 64-es exe-vel indítottam, valahonnan emlékeztem, hogy az megoldhatja a bajt, de sajnos az nem volt megoldás. Az addonos lehet működhet, mivel a disconnect csak akkor jön, ha combatban vagyok rendesen. Kis accounton tolom a loremasteret ahol egy-egy basic attack elég mindenhez szóval nem castolok, nem igazán csinálok semmit és ott eddig ezzel nem volt hiba. 

Bartender4, Bagnon, DBM, gatherer és Addon control panel van lent jelenleg, ezekből csak a bartender a bagnon és az ACP fut mindig. Ha ez alapján még bármi tippje van valakinek csak megköszönni tudom, mert szeretnék streamelni és ahhoz kéne egy stabil kliens.

Edited by Niarit

A hibás verziójú addon okozhat ilyen problémákat. Kapcsold ki az összeset és teszteld a stabilitást. Ha a nélkül jó megy akkor egyesével kell tesztelgetni őket, hogy meglegyen a problémás.

• Love 1

26 perce, Phalanx írta:

A hibás verziójú addon okozhat ilyen problémákat. Kapcsold ki az összeset és teszteld a stabilitást. Ha a nélkül jó megy akkor egyesével kell tesztelgetni őket, hogy meglegyen a problémás.

Köszönöm szépen még egyszer, munka után nekiveselkedem és megnézem.

Minden féle addon nélkül a teljesen vanilla kliens folyamatosan ledobál még mindig :( A jelenség teljesen olyan mint egy DC, én tudok mozogni, de az npc-k megállnak, egy spellt se tudok castolni, még a játékból is csak alt+f4-el tudok kilépni. a  64-es exe-t használom, és a tauri klinssel már letöröltem, újra leszedtem a WoW-ot, meg is javítottam , semmi sem írásvédett csak a .mfil file. Ha ezzel valaki tud kezdeni valamit azt megköszönöm, ha nem nyitok rá egy bug ticketet.

Ekkor: 2021. 08. 23. ekkor: 17:21, Niarit írta:

Minden féle addon nélkül a teljesen vanilla kliens folyamatosan ledobál még mindig :( A jelenség teljesen olyan mint egy DC, én tudok mozogni, de az npc-k megállnak, egy spellt se tudok castolni, még a játékból is csak alt+f4-el tudok kilépni. a  64-es exe-t használom, és a tauri klinssel már letöröltem, újra leszedtem a WoW-ot, meg is javítottam , semmi sem írásvédett csak a .mfil file. Ha ezzel valaki tud kezdeni valamit azt megköszönöm, ha nem nyitok rá egy bug ticketet.

Öcsémnek is le van szedve a játék, igaz 4 éve fel se nézett, de múltkor megpróbált és egyik wow.exe vel se indul a játék. Talán a Tauri Launchert frissítésével elindulna neki vagy nem tudom. Ha így van amit írsz, akkor használhatatlan az egész, mondjuk a szerver is az már évek óta :D De ez az én véleményem ( meg pár ezer playeré aki ott hagyta ezt a fost) Ami nem megy ne erőltesd nem fogsz semmit veszíteni hidd el...

Edited by Bigax
  • LUL 1

Launcherrel kéne megpróbálni. Illetve van valamiféle alsóvonásos _wow.exe valamint _wow-64.exe amik ilyen custom cuccok a taurinak. Nem töltöm fel mert ne bízzatok bennem, de szerintem Aithne nemsokára berakja a linket. Ugye?

Az alulvonásos exék nem tőlünk származnak, sőt, a 64 bites változata még bugos is az alulvont kliensnek (ne használjátok, tudok adni helyes változatot belőle amúgy, ha valaki kéri), és az egyetlen változtatás bennük az, hogy ki van patchelve bennük az MPQ forrás ellenőrzés, és képesek betölteni wodmodelleket (amik szintén bugosak egyébként, és szintén nem tőlünk származnak).

Kliensletöltésnél pedig megtalálja mindenki a minimalklienst, abban benne van a wow.exének négy változata. Vagy ha valakinek nyavalyoghatnékja van, hogy húúú tauris kliens, warmanetől is le lehet tölteni pontosan ugyanazt.

A Launchert pedig sajnos nem frissíteni kell, hanem újra letölteni, mert a régi C++ verzió támogatását kb. teljes mértékben megszüntettük.

• Thanks 1

Ha esetleg mégse lenne Legion akkor időben szóljatok már mert akkor kezdenék egy karit Freakz-en.

6 órája, Waycrest írta:

Ha esetleg mégse lenne Legion akkor időben szóljatok már mert akkor kezdenék egy karit Freakz-en.

Ne kapkodd el!  Lehet, hogy assnénk már most románul tanul, hátha kap munkát odaát és lehet még valaki...

Spoiler

Inkább egy jó kis wow-os nyugger otthon kellene ahol lehet nosztalgiázni  a régiekkel.

• Like 1

• 3 weeks later...

Hogyan számolódik ez az új fórum rang?

Spoiler

Eddig mindig azt hittem, hogy nehézfiú vagyok, erre a fórum fejlesztői csak 6/14-et adnak alapból. Kicsit gyúrnom kellene még csak nem tudom, hogy mire.

Amúgy utánaolvastunk kicsit mikor raktuk fel, követ minden tevékenységet, számít a like/dislike, reakciók, válaszok stb.

• Woah 1

Lehet a hsz-ek minőségét is figyeli a rendszer, ezért van ilyen kevés pontja Phalanx-nak.

• Thanks 1
  • LUL 1
  • PogChamp 1

Ezek szerint még nem nézegetted a többiekét   9_9

Edit:

Mintha Chris-é ugrott volna pár szintet tevékenység nélkül ...

Edited by Phalanx
  • Pusheen Blush 1

835797904_kp.png.d6b520a30e7253672387b408b1ce2cd2.png

Reggel még 6.95% volt, egyszer majd befejezi...

Edited by Chris
kimaradt a szöveg

Fog ez menni magasabbra (én 10 alatt tuti nem állok meg szerintem, annyit spameltem minden szart), meg lesznek achievementek is, amik jelenleg nincsenek benne a témában sehogy, tehát nem displayeli az oldal sehol, meg a rank progressedet sem, arra is van XP bar valahol. Macera mondjuk összerakni egy témát, főleg hogy minden updatenél meghullik.

wtb előző fórumos 6k commentem

Spoiler

bár a fele flamewarban történt és másnap törölve lett :(

Edited by deepsany
  • Feels Bad Man 2

Azt szerintem túl komplikált lenne migrálni. Sokkal egyszerűbb, ha nyitsz egy jó legionos topicot és összehozzuk ami még hiányzik. ;)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 6 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...