Jump to content
Darkpepp

Villámkérdések - Villámválaszok

Recommended Posts

Saccperkábé, mielőtt levenéd az írásvédettséget:

- kapcsold ki a lauchert

-ha torrentel szedted le akkor töröld ki a torrent kliensből

Egyrészt kétfélét lehet letölteni, ezért kérdeztem... Milyen expansionöket látsz benne?

És a teljes négyzet az nem visszarakást jelent, és nem írásvédettséget, hanem azt, hogy "hagyd úgy ahogy az ablak megnyitása pillanatában volt".

És indítsd újra a launchert.

6 perce, Aithne írta:

Egyrészt kétfélét lehet letölteni, ezért kérdeztem... Milyen expansionöket látsz benne?

És a teljes négyzet az nem visszarakást jelent, és nem írásvédettséget, hanem azt, hogy "hagyd úgy ahogy az ablak megnyitása pillanatában volt".

És indítsd újra a launchert.

Konkrétan ezt látom a laucherben. Írásvédettségnél teljes négyzet van, amit nem tudok kivenni valami miatt. Launcher újraindítása már többször megtörtént, játék újratelepítése is párszor. Kliensen keresztül töltöttem le. Vírusírtót ha kilövöm akkor se működik.

tauri.jpg

8 perce, csuma írta:

Írásvédettségnél teljes négyzet van, amit nem tudok kivenni valami miatt.

A TELJES NÉGYZET NEM JELENT SEMMIT. Már írtam. Ne kínlódj vele...

Ha felkeresel engem IRC-n/discordon, nagyon szívesen megcsinálom akár neked teamvieweren keresztül... Pref holnap.

4 perce, Aithne írta:

A TELJES NÉGYZET NEM JELENT SEMMIT. Már írtam. Ne kínlódj vele...

Ha felkeresel engem IRC-n/discordon, nagyon szívesen megcsinálom akár neked teamvieweren keresztül... Pref holnap.

Azt megköszönném. Küld meg kérlek a discord nevet (ha más) és kódot.

Mi a gond az  oldallal?

- bejelentkezve "Failed to connect"

-a nélkül a bejelentkező oldalt adja be

Éjfél után láttam, hogy haldoklott nem csak az oldal, de még a fórum is. Ddos manapság csak az éjszakai műszakban van, ezért is lepődtem meg, hogy nappal is van probléma.

Edit:

Amúgy már működik.

Edited by Phalanx

Sziasztok!

Még új vagyok a Tauri közösségben és karakterem sincs még. A kérdésem az, hogy ha van már karakterem másik privát MoP szerveren, akkor van arra mód, hogy "átmigrűltassam" az Evermoon realmra?

Válaszokat előre is köszi!

Üdv.

Ruins of Aq reset hogy is működik itt?

- nem heti

- általában 2-3 napos cd-ket ad

- tegnap délután pucoltam erre reggelre resetelt,  pedig a szokásos cd-t írta

Miért lehet az, hogy akárhányszor indítom el a launchert, mindíg kiírja hogy frissítés elérhető, amit mindig telepít is ha elnyomom ha nem (ha elnyomom akkor kikapcsoláskor telepíti) valamint bár be van pipálva hogy x-re menve csak lerakja tálcára, mégis kilép. Ötlet?

Ha adminisztrátorként telepítetted, adminisztrátorként kell indítani is, mert egyébként nem tudja C:\Program Files-t írni.

Ha eltekintünk a blizzlike-tól, a mop kliens képes  probléma nélkül kezelni ha az accon 11+ karakter/realm  lenne?

(A legion-ben úgy is 16-ra nőne, kevés a helyem és nem  akaródzik új accot reggelni)

Halottam, hogy anno vanillában a forsakeneknek perfect ment a common nyelv, de most?

Spoiler

WoWScrnShot_040221_084206.thumb.jpg.51080cf44b727e3b653f4050383f9c2c.jpg

Sziasztok! Faj váltás nálam miért nem működik? Azt írja távolítsam el az összes mail-t. Nos nem tudom ruhára vagy postára vonatkozik-e így a postaládámat kiürítettem. pucérra vetkőztem és még mindig ugyanezt írja. Valakinek valami ötlet? 

Mivel egy illető miatt újra előtérbe került a hiba, és látom, hogy máshol nincs ilyen gond(nem nálam vagy a youtube-nál van a hiba),

például:

https://forum.htka.hu/threads/humor.516/page-681

https://sg.hu/forum/tema/1074537255

Miért van az, hogy ezen a fórumon a beágyazott youtube videók akár drasztikusan is belassíthatják adott topic  betöltődését?

Taurin van most valami xp szorzó?

(Valahogy túl gyorsan ment le Northrend)

Ez a tooltip komoly?  Mert akkor összedobok egy vámpír rogue-t és én leszek a következő Tauri gladiátor. B|

Spoiler

WoWScrnShot_051121_100301.thumb.jpg.aab0349e48f3b339a8a48840955b7fe3.jpg

Edited by Phalanx
  • Pusheen Blush 1

Gyors kérdés, a júniusi midsummer festive a wotlk szerveren 232-es itemeket  fog majd dobni? (fingercross )

A Fénybenjáró a soroshoz hasonló tuningolt karakter?

(human létére jól megy neki az orc nyelv)

Ez inkább bugnak néz ki. Asszem Chris említette is, hogy mi okozza, csak épp nem túlzottan prio fixelni.

• PogChamp 1

Kb karácsony óta közös az alli/horda say/yell chat.

Király mert lehet bg-n anyázni a másikat. ^^

• Angry 1
  • Roll Safe 1

Sziasztok!

LVL40 warlock, nem először találkozok vele, hogy DF-ben vagy world-ben akár MOB a spellek 90%+-át resisteli. A MOB ebben az esetben 36-os volt. Bug?

1380931753_Nvtelen.png.a3c90798547fd68bf6f789dfb6a86a98.png

"A" verzió:

Ha jól látom az a mob elemental típus,   azoknak vannak resist-jei mióta létezik a wow. Sajnos valamiért azután is megmaradt, hogy karakterektől elvette a Blizzard a resist-et meg a spell penetrationt.

"B" verzió::

Valójában nem resist hanem miss történt, mivel fejlődőként nincs elég hit-et, hogy mindig betalálj, a combat log meg hibásan jeleníti meg.

27 perce, Phalanx írta:

"A" verzió:

Ha jól látom az a mob elemental típus,   azoknak vannak resist-jei mióta létezik a wow. Sajnos valamiért azután is megmaradt, hogy karakterektől elvette a Blizzard a resist-et meg a spell penetrationt.

"B" verzió::

Valójában nem resist hanem miss történt, mivel fejlődőként nincs elég hit-et, hogy mindig betalálj, a combat log meg hibásan jeleníti meg.

"A" verzió: na de 90% felett?:) Kb. utazok a dungeon teljes egészében a csapattal, mert hiába lőném, úgysem hat. Nem túlzok, nonszensz. Egyébként beast mob esetében is megtörténik.

"B" verzió: azért egy 3 szinttel lentebbi mobot illene tudni támadni, nem?:) Nem a combat log a mérvadó, hanem a sebzés helyett folyton "Resist" felirat jelenik meg amúgy, a logot csak ide vágtam be, hogy nem levegőbe beszélek.

Edited by Mean
Kiegészítés

Hiszek neked, van ilyen.  Felesleges magad stresszelned vele, mire maxlevel lesz a karid már lényegtelennek fogod tartani, mivel kinőtted a problémát.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...