Jump to content
Darkpepp

Villámkérdések - Villámválaszok

Recommended Posts

18 órája, Phalanx írta:

Mik ezek az időjárás anomáliák?

Cirka 30 méteres körben besötétedik, eső vagy hóesés. Amikor kilép az ember a "körből" akkor már nem  látszik, visszalépve sincs ott már.

http://mop-shoot.tauri.hu/?item=104305 és társai

• Thanks 1

Preserved Ogre Eye  szeretnék szerezni ezért elmentem  Twilight Higlandsba Dragonmaw portra mert  a tauri soot szerint van it egy vendor aki árulja  Una Kobuna Alcemy and Inscription supplies keresem de nem találom sehol??? Már mindent probáltam de sehol nem jelzi.

Megcsináltad a zóna bevezető questjeit? Ha kis fekete tetejű kunyhók vannak a városban, akkor még questelned kell egy kicsit...

https://wow.gamepedia.com/Twilight_Highlands_quests

A tábla quest UTÁNI questtel kezdődik. http://mop-shoot.tauri.hu/ oldalon rá tudsz keresni a questekre és megnézni, hogy mi hol kezdődik, mi jön utána, és a mapok alapján nyomon tudod követni a saját progressedet, mert lehet, hogy az OG/Azshara részét váletlenül már megcsináltad.

Van egy Questchain tool is, ha beírod a karinevedet/realmot, illetve a chainben levő quest id-jét (a quest mop-shoot linkjében megtalálod), jó eséllyel (nem garantáltan sajnos) kiírja, hogy mi következik neked.

valaki kuldhet nekem kreditet goldert ha nekem nincs VIP-em? vagy muszaly VIP-em legyen nekem is?

1 minute ago, Aithne said:

Neked a gold/kredit tranzakciók elfogadásához nem kell vip.

TY

Érdeklődnék, hogy Call to Arms (bg hétvége) eventek miért indulnak és végződnek nem megfelelő időpontokban?

Csütörtök(-ről péntekre) éjfélkor kellene kezdődnie és kedd reggel 6 óráig kellene tartson.

Ezek szerint jelenleg AB és TP eventnek is zajlania kéne párhuzamosan, de ugye AB-t mutat a PVP fülön.

TlX4S66.png

Hyjal-ben felgyorsítottátok a respawn-t?  (kb fél perc után éled a lootolt mob)

ezen a szerveren van valami afk report forum? mert van egy nyomorult mar afk 100 bg-t naponta.

Nem tíz perc az átfutási ideje, de éppen takarítom, köszönöm szépen a kérdésedet.

• Feels Bad Man 1

6 hours ago, knoxx said:

Es ez jo is valamire vagy csak disznek van?

Miért lenne csak dísznek? Nem üres, hanem csak a saját topicjaidat látod ott.

1 órája, Aithne írta:

Flexes itemet dobott neked a vigaszdíj tatyó, nem raidfinderest.

Jaaj, igen.

Szóval,

Ordos hogyhogy dobhat FLEX-es cuccokat? Shoot szerint, és dungeon journal szerint is csak warforged itemeket dobhat.

Nem?

https://mop-shoot.tauri.hu/?npc=72057

Értem. Vigaszdíj. Jó tudni hogy olyan is van. Amugy shoot ezt nem mutatja.

Köszi azért. :)

Edited by Térdszalag
  • Picard Facepalm 1

Már mondtam hogy a vigaszdíj-ládából kaptad az itemeket, abban pedig flexes trashloot van.

Sziasztok, próblémám van.

A legutolsó Crystalsongos DC óta nem tudok belépni a karakteremmel, de csak egyel (Legendairy). Próbáltam cache,errors,wtf mappát törölni, próbáltam karaktert kezdőhelyre rakni az oldalon,próbáltam minden addont offolni. Próbáltam más gépről belépni,mindenhol töltőképernyő után kidob és wowerrort kapok. Help!

Köszönöm,sikerült belépnem.

Edited by Lycanotrophe
thanks

Hali! 
WOTLK 
3.3.5. Szeretnék MAC ios -en szeretnék játszani, hogy tudok ? 
Leírásban csak Pandáriára találtam lehetőségeket.
Tudtok segíteni ? 

crystalsongon mennyi a primal might reci respawn ideje? elmeletileg tbc-ben 1 ora volt, lkban nem is kellene cdn lennie de en se exodarban se shatiban nem lattam, mar alltam 1x 3 orat a vendornal

mi az igazsag

• Hide the pain 1

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne:
Újrakezdő vagyok és már az elején elakadtam.
Wotlk-ba való belépésnél default felbontással indul (1024x768) és ha szeretném átállítani, azon nyomban kifagy a játék.
Ez csak nálam fennálló probléma? És hogyan lehetne kiküszöbölni?

PC: MSI gf63 8rc, GeForce GTX 1050 with 4GB GDDR5 laptop, szerintem bírnia kéne xD

Előre is köszi a választ!
Norine

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...