Jump to content
Darkpepp

Villámkérdések - Villámválaszok

Recommended Posts

Ekkor: 2019. 06. 25. ekkor: 15:56, Corristo írta:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az új Pvp season bekerülésével (5.3.0) ugye be kéne kerülnie a Darkspear Rebellion eventnek is Northern Barrens-be, amivel megszerezhető lenne a Brawler's Guild legacy acsijának utolsó itemje (Deck Your Collection (Season 1)) (https://www.wowhead.com/achievement=8343/deck-your-collection-season-1#comments). Hallottam róla, hogy az event nem kerül be mert túlságosan időigényes lenne, de legalább a vendor és ezáltal az item (https://www.wowhead.com/item=97990/raptorhide-boxing-gloves#comments) elérhető lesz valami módon? Szerintem többen örülnénk neki, ha a többi, hónapokig farmolt acsi kritérium nem az miatt az egy item miatt válna értelmetlenné és megszerezhető lenne a shirt. Válaszotokat előre is köszönöm.

...still nem elérhető... :(

...még tavasz környékén azt mondtad, h az utolsó patch-el megszerezhető lesz a kor'kronok berakásával... de sajna ők nem kerültek be... :$

...valamilyen módon be lesz rakva a tárgy? ...és a lényeg, h mikor? :D

https://bug.tauriwow.com/index.php?do=details&task_id=13090&only_watched=1
(Bugtracker - FS#13090 - Darkspear Rebellion itemek )

Edited by fujimo

1 perce, Aithne írta:

Beraktam őket... Dobják a petet meg a brawler itemet.

zseniális, pofámra vigyázok <3 (a still nem elérhető bugtracker alapján történő kijelentés volt... ott nyitott még a ticket)

ezer hála és köszönet <3 <3 :)

Edited by fujimo

Ez mi a szösz akar lenni? (bt-ben eset bossból)

Spoiler

WoWScrnShot_120419_204621.thumb.jpg.39288e58b477e21e0a57e7b664b1fc32.jpg

Edit:

Khm egy szürke idol is kiesett supremusból. Wotlk loot lenne?

Edited by Phalanx
  • Pusheen Blush 1

Badge of Justice lett volna, csak mopba ezt nem kell bemergelni. Töröltem táblából, legkésőbb restart után már nem fog ilyeneket dobálni. Nyugodtan megszabadulhatsz tőle.

• Thanks 1
  • Feels Bad Man 1

Hali, hogyan tudom transferelni evermoonról taurira a karakterem? Amikor kiválasztanám a karaktert akkor nem tudok egyet sem, mert  azt írja hogy nincs karakter.

Edited by Razloch

Belefutottam egy érdekes problémába:

Az extra xp miatt gyorsabban fejlődnek a karik (Hyjalben még a questek vége előtt meg lett a lvl85).  Valaki módosíthatta a  Warchief's  Command Board-t (ugye a megyék quest láncait elindító tábla), hogy ne mutassa a low lvl questeket,  így Uldum-ot nem lehet elindítani. (highland, zandalari, fireland invasion elérhető)

- a shoot szerint csak a  karakterszint a feltétele

- cache-t töröltem

- Og-ban a fentiek látszanak, de Thunderbuff-ben  semmit nem mutat

Mi a megoldás?

9 órája, Daniel írta:

Menj a következő questre a láncban. A warchief's board questek csak opcionálisak. 

Tanarisban a karaván nem az én fázisomban van a quest nélkül.

9 órája, PKDK írta:

Éveken át(már a második kieg végén járunk azóta) nem kellett még hozzá, de majd ránézek köszi.

Sziasztok.

Guild tab os problémát hova lehet nyitni vagy hova  irjak ? 

Lényegében  nincs 7th tab om és vender so adja csak a 8th van nálla . Szal vagy megvettem és eladtam vagy kidobtam gondolom.

thx

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 10 Guests (See full list)

There are no registered users currently online