Jump to content
Darkpepp

Villámkérdések - Villámválaszok

Recommended Posts

A földkupacokból kitúrható itemekkel való tillers tagok repuzása ki lett véve?

(egy kupacot sem látok)

Üdv,

Engineering szakmával kapcsolatban volna kérdésem. Egy "Synapse Springs" nevű receptre fáj a fogam, de nem sikerült felfedezni 600-as szintig.

Neten utánajártam de csak cataclysm expansion releváns válaszokat találtam, hogy obsidium bolt vagy 525-ön sárga, narancssárga recikkel érdemes próbálkozni. Párat boltot már legyártottam eredménytelenül, próbálkozzak még a leírtak alapján, vagy van valami más fortélya? Nézzem meg pandás 5 szintet adó craftinggal is?

Overpowered Chicken Splitter pl.

De tényleg csak catás recik adják. Bolt + Ether -> Blastpack még egy kedvelt megoldás.

• Like 1

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az új Pvp season bekerülésével (5.3.0) ugye be kéne kerülnie a Darkspear Rebellion eventnek is Northern Barrens-be, amivel megszerezhető lenne a Brawler's Guild legacy acsijának utolsó itemje (Deck Your Collection (Season 1)) (https://www.wowhead.com/achievement=8343/deck-your-collection-season-1#comments). Hallottam róla, hogy az event nem kerül be mert túlságosan időigényes lenne, de legalább a vendor és ezáltal az item (https://www.wowhead.com/item=97990/raptorhide-boxing-gloves#comments) elérhető lesz valami módon? Szerintem többen örülnénk neki, ha a többi, hónapokig farmolt acsi kritérium nem az miatt az egy item miatt válna értelmetlenné és megszerezhető lenne a shirt. Válaszotokat előre is köszönöm.

• Like 1

A másik kérdésem/ötletem - amit pár éve jeleztem -, hogy az eredetin lévő WoW's "X"th Anniversary featsek (https://www.wowhead.com/event-feats-of-strength/name:Anniversary) nem lesznek valamikor elérhetőek taurin? Természetesen Tauri szerver születésnapjaihoz igazodva. Elég sok item/buff stb ezek által volt elérhető, köztük pl: https://www.wowhead.com/item=115484/core-hound-chain mount. A születésnapi jutalmak közül néhány dolog bekerült VIP panelre, ezért akár egyedi jutalmazással, nem feltétlen eredetihez igazodva.
Véleményem szerint jó ötlet lenne megjutalmazni a szerver mellett kitartó játékosokat évről-évre, mert vagyunk még páran (engem is bele értve), akik szinte a kezdetektől veletek vagyunk. :) @Aithne

Edited by Corristo
  • Like 2

48 perce, Lerterimas írta:

Hi. SoO és Timeless isle mikor kerülbe? (kb) 

Honlap meg dísznek van, mi.

Edited by Darkpepp

Arra gondoltam, hogy milyen kritériumok alapján hívja össze a társakat és enemyket.

Valahogy jó volna megoldani, hogy a balfaszok balfaszokkal játszanak, akik meg nem malmozni mennének be azokat ne közéjük rakja.

Tök igazságtalannak érzem, hogy 1 darab nyomorék ember képes elbaszni másik 2 játékát. Persze tudom a nagy számok törvénye alapján mindenki mellé ugyanannyi gyökér jut, de bakker... 2100-on ne adjon már be mellém 0 ratinges gemeletlen embereket, akiknél látom 1 óra múlva villan a Step into acsi.. de még enemybe se, szimplán azért mert nem fun.

Kellene valami csekk, hogy 2s/3s ratingen legyen legalább 1500 és NE HIÁNYOZZON 1 DARAB GEM SE a gearjéről.
Jó volna ha azok akik nem fogadják el a behívót azok kapjanak egy default -40et a deserter mellé, mert szeretném nem álldogálással tölteni az időmet.

Jó cucc tudna lenni ez a soloq, de valahogy nem egy kaliber embereket hív össze.

Az 5.4-es patchnotes szerint, a 522-es vállasok repu követelménye exaltedről friendlyre változik, valamiért a wowheaden exaltednek írja.

Akkor most melyik a valós?

Ekkor: 2019. 06. 25. ekkor: 15:56, Corristo írta:

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az új Pvp season bekerülésével (5.3.0) ugye be kéne kerülnie a Darkspear Rebellion eventnek is Northern Barrens-be, amivel megszerezhető lenne a Brawler's Guild legacy acsijának utolsó itemje (Deck Your Collection (Season 1)) (https://www.wowhead.com/achievement=8343/deck-your-collection-season-1#comments). Hallottam róla, hogy az event nem kerül be mert túlságosan időigényes lenne, de legalább a vendor és ezáltal az item (https://www.wowhead.com/item=97990/raptorhide-boxing-gloves#comments) elérhető lesz valami módon? Szerintem többen örülnénk neki, ha a többi, hónapokig farmolt acsi kritérium nem az miatt az egy item miatt válna értelmetlenné és megszerezhető lenne a shirt. Válaszotokat előre is köszönöm.

+1

http://mop-shoot.tauri.hu/?item=97990#dropped-by

úgy rémlik arról volt szó, h az új patch-el bekerülnek a kor'kron elitek... de mivel nem kerültek, így továbbra sem megszerezhető...

...erre van valami megoldás? 

Ekkor: 2019. 01. 20. ekkor: 4:46, Aithne írta:

Előbb-utóbb lesznek Kor'kron mobok.

Szia! :)

Ez mikorra várható, tudunk róla valamit?

• Kappa 1

Kb szar az egész. Prot warival kaptam 3 db full hit-es secondary statos itemet. Skra fogok menni annyi hittel.

Ret palával full krites cuccot csinált.

Az evermoon-os és wod-os emelt xp ratek csak a karakterekre vonatkozik vagy a battlepetek szintezése is gyorsabb?

Miért van az hogy ha meghalok egy World Boss kill  alatt az achivmentet megkapom de lootot meg raid cd-t nem?

Lehet hogy rosszul emlékezem de nem kellene ilyenkor is kapnom lootot?

Sziasztok ! A kérdésem az lenne, hogy eredetin mit számítanak a Realmek?? 
Van belőlük egy nagy rakás, és amikor az egyiken elkezdek játszani, csak úgy a világban ott szaladgál körülöttem egy csomó migráns, innen-onnan minden realmről, ráadásul a Guild leírásában is az van, hogy bármilyen realmről lehet beinvelni a klánba azonos frakciójú karaktert, szóval akkor mi haszna van, hogy melyik realmen játszik valaki? Számít az?

Amíg mindkét frakcióban nem üti le az elsö 100 guild mythicen az aktualis content utolso boss-at, addig nem lehet kulonbozo realmokon jatszo playerekkel egyutt mythic raidelni.

Ezen kivul a legtobb realmnek sajat ah-ja es gazdasaga van. Van nehany kivetel, ahol osszevontak par realmot es azok kozott cross ah van, de a legtobbnek van sajat ah-ja.

Normal es rp realmok kozott is van kulonbseg. Ha rp realmok megszeged az rp ssabalyait, akkor azt komolyan veszik es következményei lehetnek (lasd pl. Sodapoppin egyik videojaban)

Guildekbe szerintem nem tudsz kulonbozo realmokrol invelni, csak community-be tudsz.

Meg annyit talan erdemes megemliteni, hogy minden realmnek van egy sajat shard-ja, ami annyit jelent, hogyha masik realmrol invelnek teged (ugyan abban a zonaban), akkor a masik player shard-jara kerulsz, ezert lathatjatok egymast. Minden shardon mas az allapota Az npc-knek, gazoknak, stb... Ami X realmon eppen halott, az Y realmon lehet, hogy eletben van.

És hordásként melyik realmen éri meg a legjobban játszani?

Eddig Ragnaroson voltam mert úgy tudtam hogy az a menő, de megnéztem a neten (worldofwargraphs.com) és azt írják, Draenoron van a legtöbb hordás. Akkor ezek szerint úgy járok a legjobban, ha Draenorra megyek? 

Esetleg Allis szervert tudtok ajánlani? (Silvermoont mutatják a legjobbnak sok helyen, de a Stormrage és Proudmoore is említve lett, és most nem tudom melyiket választhatnám :S )

Edited by Marksman

Hi, armoryn a character modelek miért nem töltenek be már egy ideje? Csak nálam van ez a probléma? 

Edited by DDE

Sziasztok

Korábban ugye a tauribay rögzítette a karakter vásárlás/eladás/csere hirdetéseket és egész jól filtrálni is lehetett őket. Ahogy elnéztem az oldal miután "visszatért", már csak logokat tartalmaz. Akad még ezen kívül egy másik webfelület ahol lehet keresgélni a karakter hirdetések között?

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now