Jump to content
Sign in to follow this  
Icethecool

SoloQ- Kérdés

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma délután feljoinoltam solo-ra, instant hívott, társnak kaptam egy 0 ratinggel rendelkező playert, miközben én 1.9-es ratingen vagyok. Az illető igen jól teljesített a mérkőzésen, (random leavelt ) -35 rating lett a jutalmam. 2100-ról folyamatos mélyrepülésben vagyok, mivel egy random joinolás során is, miután instant hív,  folyamatosan ilyen társakat kapok. Arról nem is beszélve, hogy az ellenfélnél is igen nívós acsik villantak.

SCreenshotok:

https://imgur.com/a/CoB8p2x

Mi alapján dobja össze a játékosokat a rendszer? Nincs valami idő alapú rating range növekedés, mint 3s-ben pl? 

Üdvözlettel, Icethecool

Edited by Icethecool

Update: 1.9 körül arénát nem látott karakterekkel hív össze join után azonnal, lvl 70es settben.

https://imgur.com/a/KsGWXBZ

Semmilyen arena exp se achievement.

Armory: https://tauriwow.com/armory#character-pvp-stat.xml?r=[HU] Warriors of Darkness&n=Megbontalak&gn=

Egy illetékes válaszát megköszönném.

Edited by Icethecool

Valami alap ratinge kellene lennie az illetőnek mielőtt joinolhatna solo quera, vagy achievement 2sből 1.750 vagy a legkisebb. Ha nincsen a ratinged közelében senki akkor viszont ilyen selejteket fogsz kapni és esélytelen lesz ratinget húzni magas cr-en.

Healerrel sosem fogsz olyan ratingen mozogni soloq-n mint dps-sel. Egyszerűen egy rák az egész. Míg próbálgattam 1600-2200 között ugráltam napi szinten, hála a remek mecsmékingnek, meg a nyomiknak akik már az elején leírják (jobb esetben), hogy fogalma sincs hol van és mit kellene csinálni. Én azt mondom még a cap növelést is vegyék el, de még a conquest rewardot is. Akkor talán azok fognak játszani akik tényleg JÁTSZANI akarnak, nem a fszukar verni reménykedve abban, hogy a másik 2 lehozza.

Mint leírtam előtte is ,achievement követelmény kellene 2v2ből,hogy utána tudjon soloquera joinolni. Így valamennyire megszűri a retardáltakat,akik most kezdik az arénát vagy soha nem játszott.

Úgy érzem ennek a solonak sok értelme ebben a formában nincs, conquestelésen kívül. Folyamat arénát nem látott playereket kapok, 2.1-en mínusz 40 rating, azért mert összehív kezdőkkel, igen luxus. 3 ilyen loss egy egész délutánomba kerül, erre nekem így nincs igényem. Azért a próbálkozásnak nem volt rossz.

Edited by Icethecool
  • Feels Bad Man 1

Ekkor: 2019. 08. 27. ekkor: 13:38, funkstar írta:

Mint leírtam előtte is ,achievement követelmény kellene 2v2ből,hogy utána tudjon soloquera joinolni. Így valamennyire megszűri a retardáltakat,akik most kezdik az arénát vagy soha nem játszott.

Szia,

Az acsi megléte sem segít, mert vehet karit akármilyen acsival.

Üdv: Kheritas

Na, szitu? Már lassan 1 órát, másfelet kell várni 2 solo közben, mert nincs az a hülye aki így játszaná.

Megint ott tartunk mint a pvp bugok/szezon zárás esetében. Addig húzzátok a megcsinálását, hogy értelmét veszti megcsinálni.

De ha mégis szándékoznátok, felmerült bennem, hogy lehetne olyan filter is, hogy az épp aktuálisan honorból megvehető fullos pvp gear által nyújtott pvp power is legyen a join kritériuma.

• Love 1

Nagyon érdekelne mi olyan halaszthatatlan, hogy nincs időtök ilyenekkel foglalkozni. Itt nem több napos füstölgő ujjakkal való kódolásról van szó. Néhány sort kéretik beleírni. Ott van fentebb jónéhány ötlet. Gondolkozni sem kell. Mi olyan nehéz ezen? Tán megint evadel valami ICC-n? Kezdem azt érezni valami anti pvp fétisetek van. Beszarás komolyan mondom :D

De tudod mit? Ne fáradjatok. Csak vegyétek már észre, hogy lassan se magyar se régi játékos nincs itt. De csinálgassátok csak a kredites szarjaitokat. Az a prio.

Érted több mint 2 hónapja bent van ez a csodálatos feature és már az első napokban egyértelmű volt, hogy abban a formában nem fog működni.

Idézet

2019-07-17 22:05:27 -> Aithne -> we'll be tweaking the way soloq matches players during the week

Jól sikerült.

Csupán a játékosok felének van ki a töke ezzel a passzivitással. No para, a másik fele jól tejel. No meg a külföldiek. Jöjjenek minél többen.

Egyelőre 1500-as rating minimum lesz. Akik alatta vannak csak alatta levőkkel játszhatnak, a felette lévőkre ugyanez érvényes. A rating követelménybe bármelyik rated megoldás (2v2,3v3,5v5,rbg) számít majd. Holnap tesztelem és utána megy is ki.

A probléma az, hogyha az 1500as nem talál 10 perce teamet, én pedig bejoinolok 2.1-en egy 2.1-es dps mellé aki szintén vár egy ideje, az 1.5öst instant behívja mellénk.

Edited by Icethecool

Nem ez az alapvető probléma, hanem az, hogy életében nem volt arénán, és olyanokkal dob össze. Lényegében 2 részre lesz szakítva a queue. 2v2,3v3,rbg,soloqueue personal rating 1500 (NEM MMR)  alattiak és felettiek. Így a nagyon kezdők nagyon kezdőkkel kerülnek össze. Reméljük így már jobb lesz a helyzet. Az 1500 personal rating alattiak SOHA nem fognak összekerülni az 1500 felettiekkel.

Rating egykalapalávevés helyett esetleg bg/insta közbeni párhuzamos join (ahogyan lfr-nél) segítene. Még akkor is, ha az insta/bg stb idejére pauzálná a keresést. Jó volna ez, ha játszanának annyian, hogy mindig hívjon rögtön. De így sosem fog.

Valamivel kéne díjazni, motiválni az embereket hogy join-oljanak. Valami ami nem  game breaker, de azért motiválja, mondjuk custom coin mount-okra, vagy low lvl pvp gear token, vagy akarmi 3x vagy 5x xp vagy Honor point, tudom is én csak érdemes legyen. Szeretek arénázni, de mikor a társam nincs fent vagy ritkán van akkor ez mindig jó szórakozás...lenne...

Ez nemhiszem, hogy megoldás lenne arra a problémára, hogy kevesen játszanak. Vagy neked az az élményed, hogy tömegek tengődnek questekkel? Amúgy jöhet, ugyanis ez érdemben nemigen változtat semmin.

sajnos egyre kevesebben wowoznak eredetin is
mindig remenykedek hogy lesz valami kieg ami megmenti a jatekot de amig olyan inkompetens majmok fejlesztik akik szerint a worldquestes repugrindek elfogadhatoak addig hiaba

Ha grindként fogod fel, akkor tényleg grind, de ha nem akarsz 2. héten exalted lenni mindenből, akkor normális tempóban (szerintem) nem tűnik grindnak. 

Ekkor: 2019. 09. 18. ekkor: 18:14, Aithne írta:

Tartalmak elrejtése

(bmeg ÉPP MA kezdték el megint tradelni a kínaiak...)

És? Nincs elég player ahhoz hogy teljesíthető legyen blizzlike körülmények között az achit. Ahogy a 40 fős bg-s wineket sem lehet megszerezni már, erről Chrissel kéne beszélni hogy találjon ki valamit, mert az ötletem úgy ahogy van a feledés homályába veszett. Egyébként mi is ebben gondolkodunk hogy a 3s 100 aréna win-t guilden belül 6-7 emberrel 5 meccsenként csere-berével szerezzük meg, erősen elgondolkodtató. Nem gondolom hogy bármilyen szabályt megszegnénk vele, mert nem trade-ről van szó. 

• Like 1

1 órája, Ieavemylife írta:

mert az ötletem úgy ahogy van a feledés homályába veszett

Szervezz bojkottot, eredetizzetek amíg nem lesz az, amit akarsz.

4 órája, Arsenal írta:

Szervezz bojkottot, eredetizzetek amíg nem lesz az, amit akarsz.

Most kínlódjak classicon hónapokig, vagy kínlódjak bfa-n ami egy rakat szar puszta makacsságból? 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...