Jump to content
Sign in to follow this  
sparown

Tauri team !

Recommended Posts

hey all , i heared you will release legion maybe next year and you will focus on legion nd fixing only leveling cotent in dreanor

please just dont do the same mistake all private servers do by ignoring dreanor content because theres people who enjoyed it and im one of them *blizzlike content* !!

take your time by fixing WOD then pass to legion because there "s plenty of private servers with working legion content but wod is a complete mess i almost played on all legion private server none with wod content *blizzlike*just some random AI dump scripts...

so please take your time and release a fully working legion with wod content because im here expecting the best quality and great things from you and take all the time you need !

all the best .

@acwebhero

• Dislike 3
  • Confused Nick Young 1
  • Pusheen Blush 1

great idea
let's just waste more time on content 99.99% of the playerbase doesn't care about

Edited by Vapid
  • Like 3
  • Dislike 1
  • Putin Approves 1

WOD jólenne berakni mint legiont nincs wodos privát szeró szerittem lenne elég érdeklödés  + bellett igérve instant level 100szeró

• Dislike 2
  • Pusheen Blush 1

24 perce, Wazula írta:

szerittem lenne elég érdeklödés

nem

24 perce, Wazula írta:

bellett igérve instant level 100szeró

nem

Azt nem tudja valaki hogy kb mikorra várható itt a kieg váltás? 1 éven belül nemigen ha jól gondolom

Edited by Skarif

szeritem jövö év végén vagy 2021 év elején lesz . arra kiváncsi elszek beteszik legion x honapig marad mop tartalom után fellett huzni 100ig megint x honapig semi mert wodos tartalom nem lesz kb 2022 legion tartalom

• Putin Approves 1
  • PogChamp 1

de kijelentették már hogy mit terveznek pontosan? lesznek WoD lore questek? zónák? csak azt olvasom minding hogy kihagyják, de azt nemtudom hogyan fogják kihagyni, és én erre lennék kíváncsi

Edited by Prophet

Ezer helyen le lett írva, hogy a wod zónák és questek meg lesznek csinálva(+ garrison), hogy fejlődni lehessen. Elképzelhető, hogy útközben 1-1 dungi is meglesz csinálva. Majd ha bent lesz minden Legionos xar, dungik, raid, q sorozatok, mythic +, és ha lesz “szabad” idő akkor elkezdik visszafele a wodos dolgokat csinálni. (dungik, raidek, stb...)

• Dislike 1
  • Kappa 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...