Jump to content
Sign in to follow this  
Addelalelked

Timeless Isle

Recommended Posts

Üdv! 

Érdeklődnék, hogy lesz-e valami kezdve a szigettel, javítanak-e rajta bugokat a fejlesztők, vagy jelen állapotában marad, és így kerül-e majd be pár hét múlva?

Jelenleg nem teljesíthető egy csomó küldetés, baj van a rarekkel, nem funkcionálnak az NPC-k, nem megszerezhető a Shaohao repution sem, és sokan azért nem jelentenek már bugokat a szigetről, mondván úgysem lesz kezdve velük semmi, ha a két hónapos jelentések sincsenek megcsinálva.  

SoO fixek mellett vállalom Timelesst is, még nem volt alkalmam ránézni de fogok.

• Like 1
  • LUL 1
  • Kappa 2

Sziasztok! Olvastam, hogy "addolt" karaktereket kapnak a wod-osok és a crossrealm miatt a tauri szerverre is bejöhetnek.... Na úgy néz ki találkoztam jópárral.... 3-5 fős csoportokban unique PvP szettekben szaladgálnak és 1 hitelik a másik frakció (jelen esetben a horda) playereit.... Ez meddig marad így? Törődjünk bele, hogy addolt karakterekkel fognak halálra szekálni és addig gyilkolni minket, amíg az undor elfog a "tauri" szó hallatán?

• Hide the pain 1
  • Confused Nick Young 1

13 perce, Szemike84 írta:

Olvastam, hogy "addolt" karaktereket kapnak a wod-osok és a crossrealm miatt a tauri szerverre is bejöhetnek

Ez nem így van :D Nem tudom, kitől hallottál ilyen ostobaságot, de az a bizonyos illető nagyon durván félretájékoztatott. Wodon free honor geart kapnak a playerek (ami azért lássuk be, nem minősül "nagy előnyt okozó addolásnak"), és semmilyen módon nem tudnak átjutni tauris zónákba. Téged bizony tauris playerek öltek meg.

• Kappa 1

Hát akkor ez valami későn jött áprilisi tréfa? Olyan itemekben szaladgálnak playerek, aminek a vendora Tauri shot szerint csak a teszt szerveren van :S Mi folyik itt? xD És hány %-ban esnek a cloth-os itemek Timless islandon? 2 hete ütöm az eliteket, de eddig csak mail-plate-lether itemek estek. :S Warlock-al ezek nem használhatók :( 

Edited by Szemike84

Ezek a legendary questchain végén mindenkinek járnak, csak épp spellből kapod az itemet, ezért shooton nem látszik a megszerzés módja. Vendorba pusztán azért raktam be őket, hogy a playerek tudják tesztelni, mielőtt bekerülnek live-ra, és alapvetően PvE itemek. Nemrég azt is megcsináltam, hogy ha playert üt valaki, ne procoljanak egyáltalán.

NA ennek örülök :) Akkor egy visszajelzés az itemekről: sokan használják és akik megjelentek ebben a hacukában tömegesen 1 hiteltek mindenkit :) Akiken nem láttam ilyet, azok elől el lehetett menekülni, vagy volt esély visszaütni :) Na jó, ez mindegy. Legalább már tudom, hogy ha ezek megjelennek, akkor a nagy piros X-el bezárom a WoW-ot és legalább 1 órán át nem logolok fel.

• Feels Bad Man 1

Szerintem rossz felé keresgéltek, pve fegyverrel nem sokra lehet menni másik player ellen. Pvp power  kell, hogy átüsse a karater alap resijének nagyját, abból meg a pvp fegyókon van a legtöbb(tudom a többi pvp iitemen is akad), a két trinket setbonus-a meg ad egy nagy halom extra resit.

- Ha pve gearben mész be bg-zni, bárhova is skálázódik fel, a tyra gearest csak karcolgatod, amíg ő téged darál

- Ha 476-os crafted pvp gearben próbálkoznál, az is gyengus lesz amíg nem szeded ki fegyót meg a 2 trinketet.

ui:

A cross-realmen még mindig vannak lagocskák, amiknél egyik pillanatban még full hp-n vagy, a következőben már fekszel és hullád fölött pörögnek a bekapott sebzések.

• Picard Facepalm 1

Igazából tök mindegy. A cross realm és a PvP nem ide tartozik. Ami inkább kérdés, hogy 2 hete ütöm timless islandot és cloth item nem esett a warlockomnak. Léteznek egyáltalán caster itemek Timelessen, vagy csak a tauri shot listában vannak benne?

Léteznek, csak egy karival iszonyú szopás kiszedni egy teljes geart, ezért is ajánlottam a tyra geart egy másik topicban.

Valójában csak úgy könnyebb farmolni ha kihasználja az ember, hogy accound bound-ok az armor tokenek és az acc (sok) összes karija lefarmolja legalább a ládákat és elhasználja a coinokat kulcsos ládáknál.

Az alis karijaimat szinte teljesen kigeareltem(496-osra pár 535-ös extra cuccal)pár nap alatt, mellette jelentős goldot termeltek a vendorba rakott itemek és a sha crystal.

Így  sem igazán leányálom a dolog ,mert:

- az,  hogy adott spechez készül a kész armor az csak viszonylagos, mert a spec másodlagos stat igényét nem veszi figyelembe(pl  wwmonk, frost mage szinte csak haste-mastery-t, sh pap meg egy rakás full mastery vagy full spirit itemet kap), így több próbálkozás kell a jó eredményhez

- vannak karik, amiknek szinte kizárólagosan csak a saját armor class tokenjét dobja, és vannak olyanok amiknek egy rakás leather v mail esik helyette.(először azt hittem, hogy meg lett csinálva, hogy saját armor classt dobja de utána nagy pofára esés volt)

Destru warlock-al nyomulok 496 item levelben, de kéne egy öv :) Arra pályázok, illetve ha össze jön a 20K coin, akkor megveszem a staffot. 2 hét alatt timlessen összeszedtem 4 teljes plates szettet, 4 mailes szettet, és a most még pici alt rugómnak 4 bőrös itemet :) Sajna locknak való cucc mindösszesen 1 db trinket esett, ami intiben job, mint a korábbi, de a crit miatt inkább afflis. Amúgy a láda nyitogatás éri meg jobban, vagy inkább  gyúrjak a fegyóra? Most 1 db dagger és 1 offhand "legyezőm" van.

Fegyverre két lehetőség van:

1, veszel coinért 489-est és upgradelheted 497-re valorért

2, veszel honorért 498-ast (3500 v 2x1750 honor)

Te döntesz melyik a könnyebb neked....

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...