Jump to content
Vazz

Torokváladék aréna rating

Recommended Posts

https://imgur.com/a/NzVSoMx

1. Ha már új aréna season, akkor nem lehetne valamit változtatni ezzel a rating rendszerrel? Mondjuk azt, hogy ha az én ratingem 1991, a társamé 2151 akkor ne én veszítsem már a több ratinget kisebb current ratinggel. 

Félig crypost, de amúgy kajak unalmas, vágom én, hogy bot vagyok azt a rendszer engem pont utál, de na.

2. Illetve az helyén van, hogy pl. kapom a dk-tól a Soul Reaper-t, és amikor robbanna a Soul Reaper akkor kimegy a Dispersion, tehát elvileg a 90%-át le KÉNE védenie, de nem védi, hanem ignorálja a Dispersion-t, mert az nem volt fent amikor a dk felrakta a Soul Reaper-t. Ezt már tapasztaltam Shield Wall-nál stb. deffeknél. Az is valószínűtlen, hogy a wari deff stance+shield wall alatt kap 163k-s Soul Reaper-t.

Edited by Vazz
  • Like 1

2100 felett kevesebb ratinget tud akárki nyerni is, meg bukni is.

A Dispersionöst meg a reprodukálás pontos lépéseivel (legjobb, ha videó/combatloggal) bugtrackerre, ha szerinted jelenleg bugos

7 perce, Aithne írta:

2100 felett kevesebb ratinget tud akárki nyerni is, meg bukni is.

A Dispersionöst meg a reprodukálás pontos lépéseivel (legjobb, ha videó/combatloggal) bugtrackerre, ha szerinted jelenleg bugos

De ez nem csak 2100 felett van. 

2 órája, Vazz írta:

vágom én, hogy bot vagyok azt a rendszer engem pont utál, de na

A rendszer mindenkit utal, aki nem healer, warrior, mage.

• Like 1

2100 felett van ez a nagyon imádott K faktor csak, és Chris azt mondta a következő szezonra ez ki lesz véve.

Idézet

<Chris> kovetkezo seasonra ki lesz veve a kfactor
<Chris> marmint a rate nerf
<Chris> a mostani 2400 kb 3100-al er fel

10 perce, Sontii írta:

Akkor elnézést, van K faktor mindenhol csak 2.1 után jelentősen nagyobb szívás játszani.

Mondhatni megtörik az a pont ahol a befektetett energia közelében sincs a jutalommal ami meg hatalmas probléma. Mert ettől könnyen el megy az embereknek a kedve ha nem érzik azt, hogy amit csinálnak azért elég jutalomban részesülnek.

• Like 1
  • Feels Bad Man 1

3 órája, Ieavemylife írta:

Akkor valaki boostolhatna egy elite geart a palamra hehe

Mit Kell azon boostolni? 25k total earned cp Kell. Priestemen van 60k úgy, hogy season masodik feleben kezdtem es nem jatszottam olyan sokat. 

• PogChamp 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...