Jump to content
Beast

Make WOD great again - konkrétumok

Recommended Posts

Mint tudjátok, WOD mindig is egy különös szerepet töltött be a szervereink között. Ennek megfelelően szeretnénk, hogy a továbbiakban is életképes maradjon a kicsike. Épp ezért rég eljött az ideje az ehhez tartozó szerver upgrade-nek.

Leveling: Nem lesz instant lvl 90, hanem Június 12-től Szeptember 12-ig kap minden account 4 darab Karakter Boostot (lvl 90). Itt ugyan azt a geart kapja meg a boostolt karakter mint PTR-en. A karakter boost az akció lejárta után is elérhető lesz (többi realmen kreditért, WOD-on pedig egy kisebb, jelképes összegért).

Vendorok: S15 (Június 19.) előtt még reworkölve lesznek a vendorok (profok könnyebb húzása etc.) Egy héttel S15 előtt bekerül teszt jelleggel NPC-vel a soloque.

Reméljük ez az első lépés a szerver újraélesztése felé kellő hatással lesz 

• Like 5

6 hours ago, Beast said:

A karakter boost az akció lejárta után is elérhető lesz (többi realmen kreditért, WOD-on pedig egy kisebb, jelképes összegért).

Ez egyben azt is jelenti, hogy a 4 karakter boost nem csak wodon lesz elérhető, hanem minden realmen?

9 perce, _  _ írta:

Ez egyben azt is jelenti, hogy a 4 karakter boost nem csak wodon lesz elérhető, hanem minden realmen?

nem, azt hogy mint funkció elérhető lesz a vip panelen

Edited by Pallesz

7 órája, Beast írta:

Leveling: Nem lesz instant lvl 90,

8 perce, Vapid írta:

szoval meg mindig osszeganyolt szar marad
Pog

Szerintem erre érti vapid, hogy nem lesz olyan mint amilyen kéne legyen. Amúgy napokban felhúztam egy karit wodon double agent acsiért és azt kell, hogy mondjam nagyon vacak volt itemjeim abból voltak, hogy BS-el craftoltam de amúgy meg olyan gyorsan mentem zonáról zonára, hogy anélkül meg csak szenvedés lett volna így is elégé az volt.

hát emzár túl van tárgyalva, a fejlődésnek semmi értelme nem volt. Azt meg kijelentette már az elején chris hogy így akarja megoldani, és rá is lett mondva hogy  mindegy melyik megoldást választják már akkor.

5 minutes ago, Jackcarver said:

Szerintem erre érti vapid, hogy nem lesz olyan mint amilyen kéne legyen. Amúgy napokban felhúztam egy karit wodon double agent acsiért és azt kell, hogy mondjam nagyon vacak volt itemjeim abból voltak, hogy BS-el craftoltam de amúgy meg olyan gyorsan mentem zonáról zonára, hogy anélkül meg csak szenvedés lett volna így is elégé az volt.

pontosan
ha mar funszerver, akkor legyen normalis funszerver

• Like 1

8 órája, Beast írta:

Június 12-től Szeptember 12-ig kap minden account 4 darab Karakter Boostot (lvl 90)

Szóval alig 2 darab hét múlva, 3 hónap erejéig.

1. - gondoljátok, hogy az alig 2 hét alatt sikerül bepromozni ezt bármilyen szinten is? 

2. - 1. kérdéshez szorosan kapcsolódik, tehát 3 hónap free boost alatt szerintetek sikerül megszólitani annyi új játékost, hogy érezhető legyen a változás? Mert ha utána akár egy jelképes összegért is lesz, akkor is kell majd egy 90-es karakter amivel azt előteremted, vagyis ugyan ott tart a dolog ahol előtte...

Összességében szerintem ez a 3 hónap nagyon rövid időnek tűnik... szeptember 13.-tól meg ugyan ott leszünk a part szakad... 

13 perce, Toyás írta:

Szóval alig 2 darab hét múlva, 3 hónap erejéig.

1. - gondoljátok, hogy az alig 2 hét alatt sikerül bepromozni ezt bármilyen szinten is? 

2. - 1. kérdéshez szorosan kapcsolódik, tehát 3 hónap free boost alatt szerintetek sikerül megszólitani annyi új játékost, hogy érezhető legyen a változás? Mert ha utána akár egy jelképes összegért is lesz, akkor is kell majd egy 90-es karakter amivel azt előteremted, vagyis ugyan ott tart a dolog ahol előtte...

Összességében szerintem ez a 3 hónap nagyon rövid időnek tűnik... szeptember 13.-tól meg ugyan ott leszünk a part szakad... 

Igen ebben reménykedünk. Szeretnénk visszacsalni a régebbi játékosokat, illetve a jelenlegieket megtartani. Erre pedig nincs szükség évekre. 

30 perce, Beast írta:

Igen ebben reménykedünk. Szeretnénk visszacsalni a régebbi játékosokat, illetve a jelenlegieket megtartani. Erre pedig nincs szükség évekre. 

3 hónap nagyon rövid idő. Megfelelő hype nélkül meg aztán főleg. És arról még ne is beszéljünk, hogy jön a nyár(pangás), jön a classic wow ami azért jelentős hypot kapott és szeptemberig ki is fog tartani...

50 minutes ago, Beast said:

Szeretnénk visszacsalni a régebbi játékosokat, illetve a jelenlegieket megtartani. Erre pedig nincs szükség évekre. 

Meg is van a gond akkor, maga a hozzallas rossz imo. Nem a regi jatekosokat kellene megcelozni, azok mar ugy is felhuztak minden classt amivel jatszani akartak az evek soran. Uj jatekosokat kellene bevonzani mivel vegre a content utoleri a patchet es talan normalisabb mar a pvp is class bug fixek stb miatt. 
Mas fun szervereken meg megszoktak mar az instant max lvl, max proff, kezdogear rendszert. Nem az van, hogy rohangalsz a vendorok/trainerek kozt meg kereskegeled, hogy most eppen melyik vendorban van az alapanyag ami neked kell. Biztos elvezetes lesz pvpzniuk az alap boostolt szar gearben, hogy legyen honorjuk pvp gearre. Majd jon a 1000. topic, hogy a kocsog wodosok 200k hpval jonnek bgre, ne legyen cr!!444negy

• Like 2

2 órája, Jackcarver írta:

itemjeim abból voltak, hogy BS-el craftoltam de amúgy meg olyan gyorsan mentem zonáról zonára, hogy anélkül meg csak szenvedés lett volna így is elégé az volt.

Azert keybindekkel lenyegesen konnyebb lenne (mint ahogy barmi mas is).

• LUL 2
  • Pusheen Blush 1

te nyílván nem találkoztál még azokkal a shaolin wodosokkal akik gyorsabban klikkelnek mint ahogy te a bindjeidet használod:D

• LUL 1

1 órája, Pallesz írta:

te nyílván nem találkoztál még azokkal a shaolin wodosokkal akik gyorsabban klikkelnek mint ahogy te a bindjeidet használod:D

Guildtarsam tolja mindig ezt world chaten es csak hulyeskedik vele.

Írtam a másik topicban erről is, ha lesz kedvem vagy bármi értelmét látom akkor majd kifejtem itt bővebben

Ekkor: 2019. 05. 31. ekkor: 15:48, Pallesz írta:

ez egy régi wodos meme

talán a pubiszor volt aki azt mondta anno, hogy gyorsabban és többet klikkel ezáltal gyorsabb mint bárki aki binddel játszik, lehet ezért tauntolgatott mindig rossz targeteket?

• Angry 1

Üdv!

Amúgy ezzel a 3 hónapos akciókkal csak simán úgy megszivatjátok a játékosokat nem jót tesztek nekük. Most szerettem volna kezdeni wodon új karaktert, miuátn most nyár után visszajöttem Taurira.. Miért WoD-on.. Mert abban a tudatban éltem, hogy lehet 4 karaktert ingyen boostolni, persze nem szólt senki, hogy csak szeptemberig.. FeJlŐdNi FuN sZeRvErEn? :)) Ne nevettesük magunkat, vagy Fun vagy nem fun.. és itt fejlődni biztos, hogy nem az.. És szerintem, ha én inkább hagyom az egészet, akkor valószínűleg mindenki más is.. és nem fog 11k goldot költeni egy wodos wodos karakterre.. 

Érdekel még valakit egyáltalán?

Amúgy karakter boostos hírben világosan ott van, hogy 

Idézet

A promóció szeptember 12-éig tart, lejártakor a VIP panelre is bekerül a boost kreditért megvásárolható szolgáltatásként.

az meg hogy te nem olvastad el/nem értetted meg, ne legyen más hibája.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 6 Guests (See full list)

There are no registered users currently online