Jump to content

Recommended Posts

Mostantól neked is megvető pillantásokkal kell szembenézned minden éttermi látogatás alkalmával és izgulni nehogy csak azért is valami gluténos kaját kapj.

Hagyj már, valamelyik este azt álmodtam hogy kezdődik a tárgyfelvétel és nem jut eszembe az a szó, hogy "Neptun". Tisztán emlékszem az álmomra, hogy ott ülök a gép előtt meztelenül (álmomban sosincs rajtam egy szál gatya se, don't ask why) és nem jut eszembe hogy hova kéne felmenni.

Vicc az, hogy a kódom meg simán eszembe jutott, pedig 7 éve végeztem az egyetemen.

Edited by Shreds
  • Woah 1

8 órája, selfcontroll írta:

Mostantól neked is megvető pillantásokkal kell szembenézned minden éttermi látogatás alkalmával és izgulni nehogy csak azért is valami gluténos kaját kapj.

Az a baj hogy ez nem sportból van így, hanem mert aki súlyosan gluténérzékeny azt simán kórházba tudja küldeni az is ha egy konyhában készült az ő kajája mondjuk egy rántotthússal. De ja, eddig is felkúrta a vérnyomásomat a sok hipszter geci, aki bekammolta hogy gluténmentes diétán van mert ő allergiás rá (hahahaha no) jól kiharcolta hogy zárójelentéssel kelljen elmennem kajálni, plusz 300 gramm kenyér 1100 ft a gyereknek. Tökjó.

Nekem annyi a mázlim hogy csak enyhe tünetek jöttek ki rajtam, már persze ha a folyamatos vizesedést és a húsz évig tartó sugárfosást annak vehetjük.

Egyik volt barátnőmnek is elég súlyos érzékenysége volt. Ő magának sütötte a kenyeret pl. és egész ehető is volt. :) Étterembe meg nagyon meg kellett nézni melyikbe megyünk, pedig ez még a hipszter láz előtt volt.

A legújabb bandwagon, fogalma sincs semmiről, nem mozdult még ki a körúton kívül és osztja az eszet. Ilyet mindennap látni.

Csak mert "kiderült", hogy az egyik hollywoodi nagykutya szexuálisan zaklatott színésznőket. Mintha nem lett volna köztudott eddig is, hogy ott a nagyhatalmúakra nem vonatkoznak a szabályok (pont úgy, mint több más ágazatban).

A Tauri hosszan tartó használata kettős látást okozhat :(

Spoiler

WoWScrnShot_101817_170456.thumb.jpg.47a42a5987932c54f7142e21b360ef40.jpg

Edited by Phalanx
  • Like 1

On 10/18/2017 at 2:35 PM, crawen said:

A legújabb bandwagon, fogalma sincs semmiről, nem mozdult még ki a körúton kívül és osztja az eszet. Ilyet mindennap látni.

Amúgy pont emiatt van tele a faszom az egésszel, hogy most itthon minden celeb nő meg a kiskutyája is elkezdte, hogy "énisénisénis", aztán külső szemlélőként meg merd nem komolyan venni a kampányt, amivel szerintem pont az ügyben tényleg érintettek (mert bocs, de én nem hiszem el, hogy ezeknek vagy a fele nem csak sima attention whore lenne) mondandóját ássák alá, különben megköveznek.

Persze nekik a nagybatyjuk oleben kellett ulni pedig nem akartak, szexualis zaklatas!!!!!

Es igen, szerintem is ezeknek a nagyon nagy resze attention whore, akik vagy kiszineznek egy teljesen mindennapi es zaklatasmentes sztorit vagy siman csak kitalaljak az egeszet.

>be me

>régóta gyűjtöm a pénzt egy új PC-re

>októberi fizuval meglett

>Amazonon berakom a kosárba az összes cuccot

>Amazon nem fogad el utalást (egyes termékeket csak hitelre lehet)

>nem para, megrendelem a hitelkártyám

>Pénteken megjön

>Ma megrendelem a cuccaim

>Pár órával később jön az e-mail, hogy felfüggesztették az accountomat, mivel nem egyeznek meg az adatok. Faxoljam el nekik a "Kreditkartenabrechnung"-ot (angolul elvileg statement for the payment card, magyarul hitelkártya-nyilatkozat ???)

>mivel friss a hitelkártyám, és még nem vásároltam rajta semmi mást ezen kívül, ezért nincsen semmi előzményem, így nem tudok elfaxolni nekik semmit

>a retkes kurva életbe

• Feels Bad Man 1

On 10/20/2017 at 6:50 AM, crawen said:

Persze nekik a nagybatyjuk oleben kellett ulni pedig nem akartak, szexualis zaklatas!!!!!

Es igen, szerintem is ezeknek a nagyon nagy resze attention whore, akik vagy kiszineznek egy teljesen mindennapi es zaklatasmentes sztorit vagy siman csak kitalaljak az egeszet.

no lie pont ilyen sztorit írt ki egyik volt osztálytársam valamelyik nap, meg hát h nagybátyját le kellett pippantani különben nem engedte ki a szobából meg hasonló szaftos dolgok, 4 évesen, gondolom ő emlészik rá

Ma egy kedves öreg néni volt a taxis akivel összespanoltunk és amikor mondtam hogy bocsi nincs nálam több jattravaló akkor meglökte a vállam hogy ne hülyéskedjek már forintra vissza akart adni. #metoo

1 órája, crawen írta:

Ma egy kedves öreg néni volt a taxis akivel összespanoltunk és amikor mondtam hogy bocsi nincs nálam több jattravaló akkor meglökte a vállam hogy ne hülyéskedjek már forintra vissza akart adni. #metoo

Nem tudom ma mi volt a taxisokkal amúgy. Hazahozattam magamat taxival, megállunk a házunk előtt , mondja a taxis:
-Itt régen mintha lakott volna egy tanár úr, most is itt lakik még ?
-Igen, én vagyok a fia.

Erre közli , hogy annak idején 30 éve szomszédok voltak még egy másik helyen és ezért engedett 3000 HUF-ot az árból és nem fogadott el borravalót. Apáékat meg üdvözli :D

On 10/23/2017 at 9:21 PM, crawen said:

Kerlek ne bagatellizald el hogy megeroszakoltak

best of fésüs anna, komolyan baszki kimegy valaki külföldre hogy valami amatőr szerencsétlen fényképeket csináljon róla aztán azthiszi hogy övé a világ, valami félelmetes :SD:ASD

Ekkor: 2017. 10. 19. ekkor: 21:59, Dave írta:

Amúgy pont emiatt van tele a faszom az egésszel, hogy most itthon minden celeb nő meg a kiskutyája is elkezdte, hogy "énisénisénis", aztán külső szemlélőként meg merd nem komolyan venni a kampányt, amivel szerintem pont az ügyben tényleg érintettek (mert bocs, de én nem hiszem el, hogy ezeknek vagy a fele nem csak sima attention whore lenne) mondandóját ássák alá, különben megköveznek.

De nem az volt, hogy eddig is tudta mindenki, hogy a médiavilág az teljes mértékben ilyen? Vagy annyira mégsem? Vagy mégis?

Vagy csak a jó édes anyukáját a háziorvosoknak, akik másfél-két óráig trécselnek a szomszéd nénivel egy recept fölött, ezért mire megkapnád az amúgy <10 percbe telő beutalót az egyik kórságod miatt, kijön két másik?

Nyilván különbséget kell tenni a RAEP meg a quid pro quo jellegű oboázás között. Csakhogy van egy sanda gyanúm, hogy a megszólalók közül azért elég sokan utólag észbekapva összemossák a kettőt.

Amikor esetleg azon a szívességen múlik esetleg a megélhetésed (vagy később a relevanciád), mint fiatal nő a szórakoztatóiparban, akkor még ebben sem vagyok annyira biztos. (és lássuk be, hogy a "lehet másik munkát választani" nem érvényes válasz erre, nem kell sokat gondolkozni, hogy miért)

Sok férfit néha túl szkeptikusnak látok abban, hogy mégis mennyire gusztustalan disznók tudnak lenni egyesek, vagy csak mennyire észre se veszik a különbségeket az "ártalmatlan flörtölés" és a zaklatás között. Meg egyes viselkedésformákkal az a baj, hogy bár önmagukban relatíve ártalmatlanok, és bizonyos kontextusokban elfogadhatóak, de rohadt erősen következnek nemkívánatos személyiségjegyekből meg korrelálnak egyéb, kevésbé ártalmatlan tettekkel. Ja meg ugye normalizálódik minden ("Az összes haverom leszólogat lányokat az utcán, nem túl úrias, de nincs vele semmi baj" de van. Meg azzal is van, hogy bunkó paraszt vagy).

Szerintem el se hinnéd amúgy, hogy milyen gyakran beszélnek egyes rendkívül kívánatos alfahímek a hátad mögött a seggedről, amíg nem voltál nő egy szép fenékkel. Részeg csövestől kezdve, akinek semmi önkontrollja nincs, a 9/10 kinézet és ez az egyetlen jó tulajdonsága újgazdag ficsúrig mindegyik ilyennek az az egy közös tulajdonsága megvan, hogy teljes mértékben szarik bele, hogy te mit gondolsz, csak az ő kis fütyijének jó legyen. Kb. bármely nőnek, aki nem most jött le a falvédőről, nagyon jó szeme van ezekre, a pasik viszont sajnos naivak :D

A sanda gyanúkról meg annyit, hogy volt már rá nem egy, nem két, nem három példa, hogy egymaga jött elő valami híresség, hogy őt zaklatták, aztán az egészet eltussolták, a nőt kb. száműzték, és persze semmilyen vizsgálat nem történt mert a rendőrség ugyanazoknak a pénzembereknek a zsebében van. Nem lehet ezekkel nem tömegesen előjönni, ha egyedül vagy, 100% öngyilkosság kimondani, hogy baj van. Ha meg már tömegesen mondhatják, hogy ez a disznó engem zaklatott, akkor a kérdéses disznó alatt már amúgy is süllyed a hajó. Most nagyjából azt remélik, hogy a "mindenki tudja hogy ez így van" status quot sikerül legalább egy icipicit megrengetni. Nem csak a zaklatást, hanem a "szívességesdit" is, mert lássuk be, az is pusztán az erőfölénnyel való visszaélés.

Tisztában vagyok azzal, mekkora disznók tudnak lenni egyesek, de ebből a kifejezetten fizikai fölény részén túlmenően nem csinálnék nemi kérdést feltétlenül. Nekem egyetemről vannak fura tapasztalataim. Egy példa erre: mindkét fél kicsit spiccesen (de nem takonyrészegen) csinál ilyen-olyan fun dolgokat egymással bármelyik fél tiltakozása nélkül, majd a csaj másnap a "buliban rám erőszakolta magát" szöveggel adja le a drótot a többieknek (és azért nem lett nagyobb para, mert mások meg látták az elejét és rászóltak, hogy az nemegészenúgyvóta'). Szóval ezek után nem tagadom, hogy némi szkepticizmusra valóban szert tettem ebben a témában, és aláírom azt is, hogy ez megszínezheti az értékítéletemet. That said:

Azért itt se arról van szó tudtommal, hogy kapásból tömegesen jöttek volna elő. 1 bátrabb csaj nevezett meg 1 desznyót, ehhez valóban kellhetett kurázsi és lett is bazi nagy visszhangja, AZTÁN lavinaként beindult a shitstorm. Szerintem ez fontos különbség, mert nem X nő összeállt és lesz, ami lesz jelleggel belevágott. Való igaz, nehezen tudok az "ÉNISÉNIS" bandwagonra a tömegben elveszés védelmét tudatosan vagy nem tudatosan kihasználó ráugrókra mindennemű gyanú nélkül tekinteni, de ez bármilyen bandwagon esetében igaz, egyáltalán nem pikkelek a zaklatás valós áldozataira, ha esetleg úgy jött volna le.

Edited by Dave

Hát sajnos úgy jön le. Az a baj hogy túl sokszor hallottam már én is (énis énis énis) hogy nemi erőszak az márpedig nincs és nem is volt soha. Szóval tudnék mesélni. Meg aztán lehet statisztikát írni, hogy gimiben hány osztálytársat szólongattak le, utánad hányan füttyögtek, lehet még a faszos képeket is strigulázni, még azt sem érezném túlzásnak, ha majdnem minden nőről kiderülne, hogy zaklatták már valamilyen szinten.

Ja meg... nem lehet összefogni. Szerinted bíznának ők egy olyan közegben bárkiben is? Egy valakinek kell a disznó zsebében lenni, és ugrott az egész.

Ez már elég meredeken konteósan hangzik. Azt pedig sehol se mondtam, hogy soha sehol ne történne nemi erőszak vagy zaklatás, sőt, azt se, hogy jó ez így, ahogyan van (szerintem éppen az ellenkezőjét), szépen megkérlek, ne is adj ilyeneket a számba. Amit közölni akartam, az az, hogy egyrészt nem hiszem el, hogy némelyik - még egyszer: "némelyik"! Főleg azok a celebek, akik semmilyen konkrétumot nem mondtak azon túlmenően, hogy "jaja velem is történt ez-az" - nyilatkozó ne ugródeszkaként használná ezt fel, és hogy épp emiatt nem biztos, hogy mindent, amit mondanak, célszerű fenntartások nélkül kezelni. (Erre hoztam fel példának a fentebbi egyetemi történést.) Valamint az, hogy szerintem ahogy ezt most csinálják bármilyen jó szándékkal, az nem egy effektív kampány.

Edited by Dave

4 hours ago, Dave said:

Egy példa erre: mindkét fél kicsit spiccesen (de nem takonyrészegen) csinál ilyen-olyan fun dolgokat egymással bármelyik fél tiltakozása nélkül, majd a csaj másnap a "buliban rám erőszakolta magát" szöveggel adja le a drótot a többieknek (és azért nem lett nagyobb para, mert mások meg látták az elejét és rászóltak, hogy az nemegészenúgyvóta'). Szóval ezek után nem tagadom, hogy némi szkepticizmusra valóban szert tettem ebben a témában, és aláírom azt is, hogy ez megszínezheti az értékítéletemet.

én ezt találtam a leges legundorítóbb dolognak mindig is, az a nő (vagy férfi i guess) aki ezt képes mással megcsinálni, és teljesen komolyan is gondolja, nagyjából ugyan olyan bánásmódot érdemel meg másoktól mint egy gyilkos vagy egy pedofil. én voltam olyan lánnyal aki ezt megpróbálta eljátszani (és ráadásul jóban voltam vele, és mivel ezt sokan látták ezért nem lett belőle gondom), soha többet rá se néztem (egyrészt mert nem érdemelte volna meg azt se hogy ezek után leköpjem, másrészt ilyen után befosik az ember). geci szar érzés volt mert előző éjszaka nyilvánvaló volt a helyzet, szerencsére a barátnői nem voltak akkora taplók mint ő.

Edited by Petykó

Akkor átfogalmazom - nem tudom pontosan kiértékelni a "némelyik" kifejezéseket, mert ugyanúgy jelenthet kettőt, mint kétszázat meg kétezret, és ugyanúgy használják mindenre, maga a megfogalmazás egyáltalán nem árulja el, hogy hol húzod meg a legitimitásra vonatkozó határt (és nem egyetemi bulikban, hanem az esetenként komoly pénzösszegekről szóló szórakoztatóipari ügyekben). Elnézésedet kérem a félreértésért.

http://www.businessinsider.com/list-of-women-who-have-accused-harvey-weinstein-of-sexual-harassment-or-assault-2017-10/

Itt pl. szinte kivétel nélkül mindegyik dátumot, helyszínt és kapcsolódó filmet vagy eseményt is megjelöl. A magyar vonatkozású ügyekben (pl. Marton) is amúgy térben és időben kijelölik, és elég részletes leírásokat is adnak. BTW az a konteó, hogy a bántalmazottak nehezen bíznak meg bárkiben, nehéz egy olyan romlott környezetben, mint a szórakoztatóipar, tényleg összefogni, vagy...?

A twitter/facebook meg megint más kérdés. Az emberek azt hiszik, hogy ha nagyon sokan akarnak valamit, akkor az úgy lesz. Egyáltalán nem kizárt még az sem, hogy mindegyiküket (vagy szeretteiket) zaklatták valaha. Ha iderakom, hogy engem is amúgy, még akár el is tudod hinni. Vagy nem. Hashtagelni nem szoktam róla, mert semmiről nem szoktam nagyjából. A #metoo meg nem azért lesz teljesen üres, mert hazudnak, ferdítenek, vagy ilyesmi, hanem mert soha nem is volt tartalma a hashtageknek.

A hamis vádaskodás meg... Nos, itt most a facebook posztokban nincs konkrét megnevezett célpont. Ezek az "átlag bunkó" ellen írodtak.

Edited by Aithne

teljesen mindegy, hogy bulira vagy nem bulira gondoltál, helyszíntől és körülményektől függetlenül egyenesen undorító az az ember, aki ezzel a kártyával próbálja meg tönkretenni valakinek az életét egy megbánt döntés miatt, főleg azért, mert ezzel tényleg romba döntöd valakinek az egész életét, annak ellenére is, hogy azt hiszik az emberek, hogy ez el van bagatelizálva.

ami amúgy a kibeszélés témát illeti (mert azt mondtad, hogy néhányan nem érzik mennyire undorítóak, hogy a seggedről beszélnek a hátad mögött)

na és ha azt mondom, hogy nekem az szexuális zaklatás, hogy miután lefekszek vmi random osztálytársammal az összes lány az osztályomból tudja mekkora a farkam? csak mert a nők is beszélnek a férfiakról, csak jóval részletesebben. nekem haverommal annyiban kimerül a téma, hogy "ja, megvolt". beszélgethetünk erről naphosszat, a lényeg nem változik:

mindenki túlmisztifikálja a dolgokat, reménykedve hogy a sztori eltúlzása majd megváltoztatja a valóságot. nem, nem fogja; a férfiak ugyanúgy megdícsérik a nők seggét (ha nagyon jó, akkor egymásnak mondjuk halkan, hogy hú az nem semmi, különben kimondatlan marad az elismerés) [aztán vannak a faszfejek akik oda is szólnak, ez - szerintem - nem szexuális zaklatás, csak felszínes taplóság], a nők ugyanúgy kibeszélik a farokméretet és kitudja még mit, ami pedig meg történt nem fog nem megtörténni csak azért mert megbánta valamelyik fél. ha nem lenne túlozva minden egyes alkalommal a sztori (még akkor is, ha az alap történet igaz, mindig rátesznek egy lapáttal), akkor teljesen más lenne a hozzáállás a témához

• Woah 1

Nem tudom miről beszélsz, 4 nővel dolgozom együtt egy irodában, a kötögetésen és a babákon kívül még semmi másról nem esett szó.

CgaIqGWW8AE_O3W.jpg

• LUL 2

Én pedig egy szóval sem mondtam, hogy amit az a csaj csinált, az ne lenne helytelen. Viszont mások seggét hangosan dicsérgetni sem egy dicséretes viselkedés. Miért kéne elfogadni, hogy ez mindig is így lesz? :D Elméleti kérdésként. Twitter idealizmusával. Miért kéne a világnak ilyen taplónak maradnia? Meg hol válik el az ismételt taplóság a zaklatástól, ha már itt tartunk? Hány ilyen random feszegetnivalót írhatok még, mielőtt mindenki kiakad? :D

Azt viszont érvényesebb, mint hinnéd, hogy nem kell rátenni egy lapáttal a sztorikra. Egyszer bőven elég valakinek akaratlanul információt kapni valakinek a hímvesszőjéről, akár szóban, akár vizuálisan. Bónusz pont jár érte, ha névtelenül, online közegben csinálja.

És mellesleg... Nem túl jó érzés senkinek, ha jelentékteleníted a személyes tapasztalataikat, élményeiket, ilyesmi. De még mindig nem tudom, hogy konkrétan milyen sztorikról van szó.

éppen ezt mondtam, hogy nem hangosan, és aki ennek hangot ad az számomra is egy faszfej. jó, túloztam - nem mindig, azonban egy rossz tulajdonságot kinevelni még a társadalom 10%-ából is több generáció lenne, tehát mi már nem fogunk teljes utópiában élni, ahol egyenesen undorító odaszólni egy csajnak, hogy jó a segged, viszont egy kulisszatitok: aki szereti a fenekeket, mindenkiére oda fog pillantani, akkor is ha tilos :D a világ azért marad tapló, mert nem csak jó és kedves emberek vannak a világon, sőt, vannak olyanok is, akik egyenesen jól érzik magukat az által, ha a másiknak rossz vagy kínos - már emiatt az ok miatt sem lesz soha semmi tökéletes.

a kérdésemre "elfelejtettél" válaszolni, de akkor egy másik példa, hogy olyanról beszéljünk, amin lehet változtatni mind a két nemnél: a nők a fenekükre tudnak ráedzeni, férfiak felsőtestre (alkar, stb). tegyük fel, ebben az esetben, van egy nő A, aki a fenekére edz, illetve egy férfi B, aki pedig az alkarjára. a férfiaknak tetszik A feneke, azonban A zaklatásnak veszi, hogy egyáltalán rá pillantanak a fenekére; ez még valamennyire érthető. B pedig a karjára edz, és ő sem szereti ha a nők elkezdik fogdosni a kezét a kocsmában, buliban, munkahelyen, stb. melyik sokkal fizikusabb cselekmény? ami B-vel történik, hogy fogdossák. nem titulalják zaklatásnak, hogy megfogják B karját, pedig ő nem szereti vagy élvezi ezt, azonban személy szerint ezt ő is zaklatásnak veszi; viszont minden nő leszarja, hogy B mit gondol. mikor fognak változni ezek a mocskos nők? (egyébként köztudott, hogy nők sokkal több mindent megtehetnek a férfiakkal, ami egy cserélt helyzetben letartóztatással is végződhetne) ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy igen lehet hogy nem tetszik amit művelnek, de ez attól függetlenül nem zaklatás.

21 minutes ago, Aithne said:

Azt viszont érvényesebb, mint hinnéd, hogy nem kell rátenni egy lapáttal a sztorikra. Egyszer bőven elég valakinek akaratlanul információt kapni valakinek a hímvesszőjéről, akár szóban, akár vizuálisan. Bónusz pont jár érte, ha névtelenül, online közegben csinálja.

nem is értem mit akarsz ezzel mondani, remélem nem rám célzol mert esküszöm lefordulok a székről (bár gondolom nem rám, mert nekem eléggé ismert a nevem lmao). de akármit is akarsz ezzel mondani, nem változtat megint csak az igazságon, hogy a nők kibeszélik a férfiakat, és miután megnyomom az egyik osztálytársamat az összes többi tudni fogja hogy mi történt. persze ez sem mindenkire igaz, vannak akik nem beszélnek arról hogy mi történt, ugyan úgy, ahogy nem minden férfi szól oda az utcán a nők után. de ha te azt zaklatásnak veszed, hogy valaki ránéz a fenekedre, akkor én ugyan olyan zaklatásnak veszem, hogy a pecsemről beszél egy csoport csaj másnap délután, mégis szarik erre (is) mindenki.

26 minutes ago, Aithne said:

És mellesleg... Nem túl jó érzés senkinek, ha jelentékteleníted a személyes tapasztalataikat, élményeiket, ilyesmi. De még mindig nem tudom, hogy konkrétan milyen sztorikról van szó.

nem láttam semmi személyes tapasztalatot. viszont nem értem hogy én hogy jelentéktelenítek akármit is, tényekről beszélek (mielőtt csak annyi lenne a válaszod, hogy hát a nők pedig nem csinálnak ilyet, légyszíves tarsd meg magadnak, a lány barátaim és ismerőseim döntő többsége beszél a barátaimról, illetve sokszor olyanokat is hallok, hogy "hát x ölébe nem ülök de y-ébe igen, mert neki rá is ülnék" és hasonlók - felejtsük ezt el, hogy csak a férfiak tudnak úgy beszélni nőkről mint egy darab húsról, sok csajt ismerek akit csak annyi érdekel hogy valaki beletolja minden este, szépen fogalmazva).

Most az volt a kérdésed, hogy mi a különbség a valakinek a képébe mondott "megbasználak" és a valakiről elmondott "megbasznám" között? A célpont jelenléte. Hogy tekinthető-e szexuális zaklatásnak, hogy én azt mondom másoknak, hogy kicsi a farkad? Valószínűleg nem, ez attól függ, hol húzod meg a határt. Ja de a hátad mögött az konkrétan a fizikai helyen, ami a hátad mögött van :D Nem metaforikusan. Igen, az a baj, hogy amit mondok, az számomra mind túl egyértelmű, számotokra nem. Magyarul mész föl a metró mozgólépcsőjén, és hallod, hogy a hátad mögött micsoda élvezettel mondogatják, hogy mennyire megbasznának. Csak aztán ha két épeszű levegőt nem tudok venni, úgy köhögök, értelmesen írni nem tudok.

Péniszkép/unwanted péniszinfó személyes eset :D

Azt, hogy a csajok is tudnak bunkók lenni, meg zaklatni, aláírom, csak mindkettőre szerintem kicsit lejjebb húzom meg a határt, mint te.

• The fuck is this 1

Való igaz, én magyarból főleg a facebookon szembejövőket meg pár 444-est láttam, amiben viszont meg eléggé halovány dolgok voltak csak. Valóban nem néztem meg túl közelről, mert a már említett okokból már faszkivan az egésszel. Konteó alatt pedig azt értettem, hogy a szóban forgó erőszaktevő desznyó pénzén működő szabotőr csaj baszna ki a többi szervezkedő csajjal. Igazából nem nagyon tudom elképzelni, hogyan is fogna hozzá ehhez.

Ha már felhoztátok, ez a dickpic nekem annyira egy elbaszott alien dolog, fel nem tudom fogni, mi a francot remél a küldője, legalábbis 14-15 éves kor fölött (az alatt stimmt, hogy segg hülyék). Mármint az e módon zaklatott személynek egyazon mozdulattal olyan megdönthetetlen bizonyítékot ad a kezébe saját maga ellen, amit még a poltpéter-pereputty se söpör be egykönnyen a szőnyeg alá (kép + timestamp + telefonszám/közösségi média elérhetőség).

Edited by Dave

15 órája, Kazó írta:

Nem tudom miről beszélsz, 4 nővel dolgozom együtt egy irodában, a kötögetésen és a babákon kívül még semmi másról nem esett szó.

Jó neked ezek itt valamelyik nap 2 órát beszéltek arról létezik-e usb-s vibrátor. 

Rá is kerestek az interneten tho'
Munkahelyi gépen
Nem inkognito módban

I kek'd a lot. 

Edited by Shreds
  • Picard Facepalm 1
  • Roll Safe 1
  • Woah 1

15 órája, Dave írta:

Ha már felhoztátok, ez a dickpic nekem annyira egy elbaszott alien dolog, fel nem tudom fogni, mi a francot remél a küldője, legalábbis 14-15 éves kor fölött (az alatt stimmt, hogy segg hülyék). Mármint az e módon zaklatott személynek egyazon mozdulattal olyan megdönthetetlen bizonyítékot ad a kezébe saját maga ellen, amit még a poltpéter-pereputty se söpör be egykönnyen a szőnyeg alá (kép + timestamp + telefonszám/közösségi média elérhetőség).

Nem egy csajt ismerek akinél ez működik. Küldenek neki egy olyan képet és már hanyatt is vágja magát. 25 éves kortól felfelé.

tegnapi buli után 4kor értem vissza, 8ig fetrengtem, utána valahogy sikerült egy órát aludni aztán mentem előadásokra, mindenhova napszemüvegben kellett menjek mert vörösek voltak a szemeim, tegnap este korán lefeküdtem fél11kor, 11kor felkeltettek haveromék, reggel 5:30kor valami berúgott csávó úgy dörömbölt az ajtómon hogy azthittem betöri, csak hugyoznia kell, mondom ok báttya, pisilt, felborult aztán lehányta magát a zuhanyzóban aztán majdnem beaudt a gyerek, rányitottam a zuhanyt közbe szóltam lakótársamnak aztán kiderült hogy a srác az ő spanja csak elkóborolt mert egy épületes nyomoronc, lényeg a lényeg hogy ő elvitte a gyereket én meg meg mehetek dolgozni 40 percen belül

d ü h ö n g é s

• The fuck is this 2

Na, Louis CK-ról is kiderült, hogy nem bírta a gatyájában tartani a dolgait. Barom állatja. Remélem, megérte.

bohooman-től rendeltem 50%os leárazás alatt nagyjából 50 fontnyi ruhát, lakótársaim meg baszták átvenni amíg előadáson voltam, és most mehetek szopni a faszt mert holnap sem leszek itthon és 2 sikertelen kiszállítás után rongyolhatok én a csomag után.

végülis teljesen megértem, 6 lakótársam közül 4itthon volt de nehéz lett volna kimenni az ajtóhoz amikor földszinten vagyunk... nyomoronc életűek

lmao ismerősömnek vastag képe van, kiírta facebookra hogy ő majd csak jövőre megy egyetemre addig meg szeretne utazgatni, tehát legyünk szívesek 1500 fontot adományozni neki, hogy mehessen kanadába 3 hónapra. ok. nekem is jöhetnek az adományok

mosolygogomba.png.f97b2282b208c23428d782ddbfbbf5d4.png

• Roll Safe 1

Ez így does not compute. Rrrrrendkívül érdekesen viszonyulnak egyesek a világban betöltött saját helyükhöz, illetve az ismerőseik esetében ugyanehhez.

Amúgy nem vagyok teljesen abban sem biztos, hogy technikailag ez nem sérti-e a FB (vagy az illető közösségimédia-felület) szabályzatát.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...