Jump to content
Sign in to follow this  
Thrilmang

Bitten's Spellflash (avagy rotában segítséget nyújtó addon)

Recommended Posts

Bevezetés:

Az addon ahogyan a címben is leírtam a rotációban,illetve a karaktered alapszintű ismeretének az elsajátításában nyújt segítséget úgy,hogy a spelleket jelzi milyen sorrendben kell elnyomni/elhasználni.A topicban az addonról próbálok részletes leírást írni. (működéséről,telepítéséről illetve a lehetséges problémákról amik felléphetnek használat közben valamint kiknek ajánlom ezt az addont).

Kinek ajánlom ezt az addon-t?

• Kezdő játékosoknak,akik a karakterüket vették,vagy karaktert húztak,de nem ismerték még ki eléggé
  • Olyan játékosoknak,akik a main karakterükön kívül egy másik karakterrel meg akarnak ismerkedni alap szinten.

Működés:

Az addon "villogással" jelzi azt,hogy melyik spellt kell elnyomni 4 különböző színben a TOOLBAR-ra kitett spellek közül.(Tehát ha az adott class-t nem ismerjük vagy esetleg vettük azt a bizonyos karaktert és halvány lila fogalmunk sincs arról,hogy melyik képesség tartozik az "alaprotációba" akkor tegyük ki az összes képességet a toolbarra majd egy dummy-t targetoljunk ki és üssünk meg 1x.Ezután fehéren,sárgán és pirosan fog világítani pár spell azokat rakjuk kényelmes helyekre a toolbaron,bindeljük be úgy ahogyan nekünk kényelmes.)

238449282_59SpellFlash_Rogue5.0.4.jpg.8754f983a23bb544acc053a92efdbcfe.jpg707770608_22BittensSpellFlashWarrior.jpg.e50cac3421d7bf612cad228901503aec.jpg

• Piros színnel jelzi azokat a spelleket amelyeket feltétlen el kell nyomnunk/fent kell tartanunk.
  • Citromsárga színnel jelzi általában azokat a spelleket ,amelyek a sebzésünket megnövelik bizonyos időre (burst képességek pl.: DK-nál Pillar of Frost,Raise Dead),de jelezhet rosszul válaszott stance esetén másik stance-t vagy DK esetén rosszul választott Presence esetén más Presence vagy abban az esetben ha nem raktál magadra egy szükséges buff-ot.(tehát nem feltétlen mindig burst képesség)
  • Fehér színnel az "alaprotációban"(burst illetve buff nélküli "lecsupaszított" rotációban) lévő spelleket jelöli.(DK-nál pl.: Howling Blast,Obliterate,Frost strike,Plague Strike...stb)
  • Kék színnel(képet nem találtam róla) jelzi a szakító képességeket.Az addon érzékeli,hogy az adott mob castol valamit és ekkor szokott felvillanni a kék szín figyelmeztetve arra,hogy szakítsuk az adott mobot.

Előforduló hibák/Észrevételek:

• Az addon minimum 4 addonból áll össze SpellFlash core,Library,Spellflash illetve 1 "rotációaddon"-ból.Mind a 4 addonból van sok verzió és az egyik a másikkal nincs jó barátságban legalábbis Taurin ezt vettem észre el kell találni azt a kombinációt ami fut Taurin.
  • Szakító képességeknél (kék színű villogásnál) az addon nem ismeri fel azt,hogy a boss/mob éppen castolt spell-je szakítható-e csak azt ismeri fel,hogy castol valamit.
  • Előfordulhat,hogy lua error-t ír valamelyik addon.
  • Ez az addon csak az alapvető dolgokban segít ahoz ,hogy egy class mesterévé vállj neked is hozzá kell adni valamit!

Telepítés/Addon tartalma:

Telepítés a szokásos módon történik a tömörített mappa tartalmát a \World of Warcraft 5.4.8\Interface\AddOns mappába csomagoljuk ki.

Az addon tartalma:

BittensSpellFlash_DK

BittensSpellFlash_Druid

BittensSpellFlash_Mage

BittensSpellFlash_Monk

BittensSpellFlash_Warlock

BittensSpellFlash_Warrior

BittensSpellFlashLibrary

SpellFlash

SpellFlashCore

Tartalmazza a 3 addont ami szükséges a működéshez továbbá a warrior,druid,mage,monk,warlock,warrior rotációkat.Taurin teszteltem,nekem működött ha másnak nem működik akkor írjon nyugodtan.

Spellflash.rar

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...