Jump to content
Beast

Community Manager

Recommended Posts

Mondjuk TT-tol varnak erre valami valaszt, mert teljesen felesleges @Beast veled vitatkoznunk errol, sok beleszolasod nincs ugysem.

5 perce, Jackcarver írta:

De ennek semmi értelme azt te is be kell lásd. Az egész csak annyit jelent, hogy tovább lesz ugyan az a kontent mert még ez is el kell készüljön. Mert nem tudom ki az aki elbírta felejteni de annál rosszabb nincs amikor új kiegen nincs mit csinálni. Ott volt MoP launch annyi valort farmoltam ki mire bejöttek a raidek, hogy egy életre meguntam a dungizást. Cata launchnál nem volt bent minden dungi aztán a classok egy része ment a kukába mert nekik nem volt megfelelő trinketjük vagy fegyverük mert pont olyan dungiba esett ami nem volt bent.

És még lehetne sorolni. De a lényeg, hogy eredetin 1 év után már halálra unták SoO-t na most itt legjobb esetben is szerintem 2 évig lesz ha arra még rámegy egy hosszabbítás WoD kontent csinálással az egyáltalán nem fog segíteni semmit.

Ebbe teljesen igazad van. Viszont a "berakunk egy NPC-t és instant 100 90-ről" dolognak is van egy kegyetlenül szar szájíze. Ha arra törekszünk, hogy valóban blizzlike élmény biztosítsunk hosszútávon és Legionon ezt is fogjuk, akkor nem nézhet ki wod úgy, hogy na majd az NPC az jó lesz. Egyszerűen nem passzol hozzá. Ettől függetlenül beszélünk majd Chrissel erről, mert valóban egy problémás kérdés.

És a contenttel kapcsolatban pedig 100%-ig igazat adok neked, nekem is hányingerem volt már RHC-tól :D Ezt Legionbe meg kell előznünk.

• Tell Me More 1
  • Pusheen Blush 1
  • Woah 1

2 minutes ago, Beast said:

Ha arra törekszünk, hogy valóban blizzlike élmény biztosítsunk hosszútávon

nagyon blizzlike kihagyni egy egesz kiegeszitot, pls ezt ne

1 perce, Beast írta:

Ha arra törekszünk, hogy valóban blizzlike élmény biztosítsunk hosszútávon és Legionon ezt is fogjuk

Én már sokszor megmondtam Blizzard nem az atyaúristen. Rengeteg hibát követnek el amiatt, hogy felülről kapnak utasításokat amik nem player orientáltak és NINCS értelme elkövetni ugyanazokat a hibákat amiket Blizzard már egyszer elkövetett emberek vagyunk alapvetően tanulunk a saját meg mások hibájából.

• Like 4

8 perce, Jackcarver írta:

Én már sokszor megmondtam Blizzard nem az atyaúristen. Rengeteg hibát követnek el amiatt, hogy felülről kapnak utasításokat amik nem player orientáltak és NINCS értelme elkövetni ugyanazokat a hibákat amiket Blizzard már egyszer elkövetett emberek vagyunk alapvetően tanulunk a saját meg mások hibájából.

És pontosan ez alapból az oka annak, hogy kompletten skippeljük WOD-ot mint content. Ettől függetlenül totálisan magát a zónákat,questeket stb gyakorlatilag eltörölni illetve be sem rakni se egy járható út a szemembe. Ettől függetlenül mindenképp beszélni kell még erről.

Éppen, Beast írta:

Ettől függetlenül totálisan magát a zónákat,questeket stb gyakorlatilag eltörölni illetve be sem rakni se egy járható út a szemembe.

Nem is erről volt szó hanem, hogy utólag kerül be a WoD kontent csak amikor lesz rá idő és nem launchon mert akkor minden fókusz a Legion kontenten lesz.

16 perce, Beast írta:

És pontosan ez alapból az oka annak, hogy kompletten skippeljük WOD-ot mint content. Ettől függetlenül totálisan magát a zónákat,questeket stb gyakorlatilag eltörölni illetve be sem rakni se egy járható út a szemembe. Ettől függetlenül mindenképp beszélni kell még erről.

Egész pontosan mi is az oka annak, hogy kihagyjátok WoD-ot már ha ennyire szóba került?

Az volt hogy túl rizikós egy "nem népszerű kieget berakni és rászánni a 3 év fejlesztési idő" inkább megpróbálnak egy legiont indítani ami sehol nincs még normális szkriptelve+ szerintem nyugodtan elmondható hogy sokkal jobb kieg, így több playert bevonzani..

a véleményem az egyébként hogy wod levelling ileltve az első tier egy nagyon jó minőségű content volt, a problémák eredetin is ott adódtak hogy évek teltek el a raidek között amíg az egyetlen releváns content a garrison volt(+később tanaan rák) , így olyan szinten kifarmolták a raideket hogy 18mp volt 1-1 boss leütése, a classdizájnról sokat nemtudok mondani én a tank karaktereket próbálgattam csak anno érzésre kb minden class ugyanolyan volt, ezt is lehet olvasni kb mindenről hogy ebben a kiegben lett az hogy minden class kb ugyanolyan volt, elvették a raidcdket a dps-ektől és a legtöbb dps rota is nagyon hasonló volt(szóval egy nagy downgrade mopról)

Az pedig hogy a random secondary statos rng itemek jutottak minden slotra megintcsak egy negativ imo, de a lootrendszer am is soksebből vérzik mindig. (titanforged is itt jött be?:)))

Edited by Pallesz

azért a "sehol nincs még normálisan szkriptelve" nem tudom mennyire lesz igaz pár év múlva, mert az tény, hogy most nincs normális legion szerver, de hogy nem most fogják megcsinálni taurin sem az fix, továbbá wod-ban a raidek pont annyira jók, mint minden más kiegben, a pvp pont annyira szar lesz (bár én nem pvp-zem ezért nincs beleszólásom) a többi meg úgy sem számít, eredeting azért volt szar, mert Garrisonok meg sok ideig nem volt semmi kontent, ami taurit sehogyan sem érintené, mert egyből az utolsó patch-en kerülne be az egy, kettő pedig tauri amúgy is a saját tempójában halad

wod problémáiról egy leírás:

http://www.adventuresinpoortaste.com/2015/08/04/the-many-problems-with-warlords-of-draenor/

(érdekes beleolvasni hgoy mennyi scrapped content volt)

igazából én nem akarok itt pártolni egyik oldalra sem hogy melyik kieg legyen stb én a játék "rossz" verzióival is teljesen elvagyok, csak válaszoltam a kérdésedre

Edited by Pallesz

igen én értem, én is csak az én álláspontomat közöltem és ha megnézed azokat a "problémákat" akkor láthatod, hogy közülük több nem is érintené taurit

2 announcement 2 nap alatt, egyiket Aithne írta, másikat Chris. Szóval akkor, miért is van szüksége egy CM-e a TT-nek?

inb4 ezt a hsz-t is törlik

Nem 2-8 hét alatt válaszolnék olyan kérdésekre, amiket 5 perc alatt meg lehet tudni christől

2 hours ago, wtmalex said:

a semminél csak többet lehet

sajnalom, de a kijelentesed objektiven hamis

16 órája, Vapid írta:

sajnalom, de a kijelentesed objektiven hamis

Sajnálom, te meg rohadtul nem vagy poénos, inkább már szánalmas. 

• Like 1
  • Pusheen Blush 1

13 perce, Ieavemylife írta:

inkább már szánalmas.

Csak sok a szabad ideje, mert 6 ev alatt akar vegezni az egyetemmel

2 hours ago, Ieavemylife said:

Sajnálom, te meg rohadtul nem vagy poénos, inkább már szánalmas. 

sajnalom hogy nem tetszett

1 hour ago, Arsenal said:

Csak sok a szabad ideje, mert 6 ev alatt akar vegezni az egyetemmel

kifejezetten jol megy igazabol
de azert elegge kivancsiva tettel azzal, hogy ezt talaltad a legjobb oltasnak
meselhetnel kicsit az eletedrol - mivel foglalkozol, mit tanulsz? : )

Edited by Vapid
opcen nyelvezet

4 órája, Vapid írta:

meselhetnel kicsit az eletedrol - mivel foglalkozol, mit tanulsz? : )

Junior full stack fejlesztő vagyok.

• Like 1
  • Woah 1

még naralith neith is

am összejött elég vote hogy szivecskés legyen a hszem, szóval chris pmben tárgyalhatunk majd

Edited by Daniel
volt oka

hsz.thumb.JPG.aad4bb9d0a175fe51bb79c7937845c43.JPG

Amennyiben CM-ként is hasonlókat írsz majd a kedves tauri team tagokról, a te pályafutásod sem lesz túl hosszú x) 

• Like 3
  • Pusheen Blush 1

fake, nem is kékek már a postjaim

bár minden szavával egyetértek

Edited by Daniel

Kicsit megnehezítheti ezt az állásinterjút, ha már most, oldalt tévesztve a népet lázítja a "cég " ellen. Ez a cm pozíció  nem a játékosok valamiféle közös képviselője dolog, inkább arról szól, hogy tartsa a frontot az üzemeltetők védelmében a játékosokkal szemben. :)

Lehet közbejött egy halaszthatatlan projekt, de a fejlesztők és ő is gőzerővel dolgoznak csak épp nincs 17 mp-jé ezt forumrahányni :D

• Woah 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now