Jump to content
Chris

Chris élete kibeszélő

Recommended Posts

szia tauri a fortnite szerver mikor jon ki??? nagyon jolene megemelne a kredit vasarlast sok lene premium sok pensz nektek higyetek nekem en varom mar nagyon koszi

• Like 1
  • LUL 1
  • Woah 1

a legszarabb az egeszben hogy senki nem fog normalisabb mmot csinalni
nyugaton senki nem csinal egyaltalan, mert a 12eveseket+anyu penztarcajat megcelzo mikrotranzakcios 20-25perc/meccs jatekok tobb penzt hoznak
keletiek grindelos szarok, de tbh innen sem jon semmi uj kb
talan ffxiv fasza de kurvara konzoljatek feelingje van szerintem

• Pusheen Blush 1

Off

Woddal az a baj hogy egy csomó új rendszer van benne, viszont content alig, nem beszélve arról hogy casual szinten érvényesülni lehet farmville-el (garrison), amit a mai napig nem tudok elképzelni, ki állt oda és mondta azt hogy ez egy jó ötlet. 

A fiatalok attention span rövidülése egyébként nagy probléma nyugaton (és nem annyira nyugaton is, pl Magyarországon), oktatás területén például. Egyszerűen lehetetlen a kisebb gyerekeket 15-20 percnél hosszabb időre lekötni, mert megunja akkor is, ha látványos és egyszerűen elmagyarázható. 

A keleti neveltetésnek része az, hogy megtanulja a gyerek, hogy nem addig kell valamit csinálni, ameddig neki kedve van, nem csoda hogy grindban legjobbak. 

ON

• Feels Bad Man 1

On 5/17/2019 at 3:11 PM, Hevi said:

megtanulja a gyerek, hogy nem addig kell valamit csinálni, ameddig neki kedve van, nem csoda hogy grindban legjobbak.  

vagy vesz maganak +200% xp potit/geart az ingame shopban

2 órája, Vapid írta:

vagy vesz maganak +200% xp potit/geart az ingame shopban

Erre az Off Offjában válaszoltam.

A másik topic is újraéledt, pörögjön hát kicsit ez is...(még baszogatásra való felhívás is volt)

Bizalomébresztőek az új fejlesztések, de valami akkor is fejvakarásra ösztönöz. Nagy beruházások úgy, hogy korábban arról volt szó, hogy a wow szerverek évek óta veszteségesek.

Akkor, hogy is van ez? 9_9

Az utóbbi időben nagyon minimális hasznot termelt, amit 100%-ban visszaforgattunk hardware-be :)Nagyon sok felesleges szolgáltatást lemondtunk (pl Mobilnetek stb...) Aztán nagy nehezen kiköhögtük. Sajnos enélkül folyamatosan elkezdtek volna elhalni a szerverek, ez egy kritikus lépés volt, amit mindenféleképpen meg kellet tenni, így lemondtunk nagy sok kényelmi dologról, kicsit a bevételünk is megnőtt (nagyon minimálisan). Kb 1.5 év alatt spóroltuk össze a szükséges összeget.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Pusheen Blush 1

10 órája, Kalecgos írta:

De bekukkantanék egyszer abba az irodába&hálózat infrastruktúrába. Végre látnék egy komolyabb szervert.

ÉS a komolyaon vagy a szerveren van a lényeg? :D Bár nem gondolom, hogy ők az irodába tartanák az eléggé hülyeség lenne. Gondolom bentvan pesten egy központba.

1 órája, Tarko írta:

ÉS a komolyaon vagy a szerveren van a lényeg? :D Bár nem gondolom, hogy ők az irodába tartanák az eléggé hülyeség lenne. Gondolom bentvan pesten egy központba.

Hát amit én "üzemeltetek" annál biztosan komolyabb. Meg persze nyilván nem náluk van de gondolom távolról csak be tud lépni.

1 órája, Chris írta:

Pesten BIX-ben vannak a szervereink.

Azért irodában is van bőven számtech alkatrész, meg gép, ott is van látnivaló :D

Megyek lomizni ami nektek szemét másnak kincs. :D

1 órája, Kalecgos írta:

Hát amit én "üzemeltetek" annál biztosan komolyabb. Meg persze nyilván nem náluk van de gondolom távolról csak be tud lépni.

Hát be lehet, de ahoz gondolom irodába sem kell menni nekik. Többen is dolgoznak ottholról is. 

Ott van a Chris élete topicba hogy pl. az irodában mindenki beteg rajta kívül. Innen feltételeztem hogy van iroda és be is szoktak járni oda.(lehet nem minden nap de bizonyos időközönként biztos) 

Edited by Kalecgos

3 órája, Kalecgos írta:

Ott van a Chris élete topicba hogy pl. az irodában mindenki beteg rajta kívül. Innen feltételeztem hogy van iroda és be is szoktak járni oda.(lehet nem minden nap de bizonyos időközönként biztos) 

Ottholról is dolgoznak sokat. Vagyis christ higit jayd-et tudom, a töbiek is gondolom.

Irodába mindig bejárnak (aki főállásban van a taurinál mivel ez is egy munkahely) mivel így egymásnak is tudnak segíteni és egymás munkáját is tudják felügyelni, csak hétvégén meg betegen dolgoznak otthon. De ezt mindenki tudja aki követi a streameket meg a fórumot.

Edited by Darkpepp

23 hours ago, Tarko said:

Megyek lomizni ami nektek szemét másnak kincs. :D

@Chris Fotózd le a hátsó szobát és rakd fel, vagy a leltárt oszd meg, annak sincs már meg nagy része :D Adok el mindent

On 9/25/2019 at 8:24 AM, Kalecgos said:

De bekukkantanék egyszer abba az irodába&hálózat infrastruktúrába. Végre látnék egy komolyabb szervert.

Hááát, meg kéne oldani az irodai LAN problémát is, mert nem bír el minket a fos router :D

10 hours ago, Darkpepp said:

Irodába mindig bejárnak (aki főállásban van a taurinál mivel ez is egy munkahely) mivel így egymásnak is tudnak segíteni és egymás munkáját is tudják felügyelni, csak hétvégén meg betegen dolgoznak otthon. De ezt mindenki tudja aki követi a streameket meg a fórumot.

Ez. Illetve egymást hátráltatni is tudjuk a hülyeséggel :D
De igen, egyébként az iroda célja, hogy segítse a probléma megoldást. Új feature-ök bevezetése is alaposabban történik így, mivel több szemszögből közelítjük meg a problémát, hogy egy általánosabb minden igényt lefedő megoldás keletkezzen a végén.

14 hours ago, Kalecgos said:

Innen feltételeztem hogy van iroda

Biza van, csak kéne másik, olcsóbb, de ráérünk:

majd 9 hónap múlva...
Chris

Kéne kép irodáról, igazából a 3 új szerverről van képem, megkérdem h publikus e és postázom ide

• Like 1

17 perce, Higi írta:

Engedélyt kaptam a megosztásra: https://imgur.com/a/Fw0KQ2j

Enye higi reklamert kaptok pénzt?

Amúgy az a táp mi? De komolyan 550es tr4 mellé? XD Nem hiába fagynak ki a szerverek :PA 2700xemet 750essel megy. 

Edited by Tarko
+Csak tanács az m2es ssd-re tegyetek egy befújo ventit. Nekem beteg hőmérsékleten megy mind2.

23 perce, Tarko írta:

De komolyan 550es tr4 mellé? XD Nem hiába fagynak ki a szerverek

Ilyen sületlenséget még viccből se, mert tényleg van, aki elhiszi, és kárt tesz magában is, meg a környezetében is.

24 minutes ago, Daniel said:

Chris asztalán még ott a mécses? 

Elvileg :D

Am hideg van a teremben, meg van elég venti a házban nem lesz baj :D Talán :D 

• Like 1

Úgylegyen. Nekem ezzel a márkával volt rossz tapasztalatom, igaz olcsóbb kategória volt és raidben. Matrica azért ne maradjon rajta :)

Nekünk ez az első körünk evga-val. Bányászatnál nagyon szerették az emberek. Mellesleg lazán elbírja a tr4-et. Úgy kell kiszámolni, hogy táp teljesítmény * 0.8, majd szépen összeadod a fogyasztókat. Memória kb 5-12watt(memória típustól/húzástól függ)/db (mi 12wattal számoltuk) Vinyók 7watt/db, nmve 5watt/db, cpu 180watt/db, lap ~40-50watt/db. Full streszteszt alatt 320wattot evett az a gép, amiben a legtöbb minden van.

De amúgy is 650-es táp van bennük, nem 550. A vicc, hogy fogyasztás miatt 550 jobb lett volna. :D Általában a tápok 60%-70%-os kihasználtságon adják le a legjobb teljesítményt.

• Like 1

Ekkor: 2019. 11. 03. ekkor: 20:52, Wazula írta:

Szerittem jobb lenen wodot berakni több idötök lenne legion tökéletesre fejleszteni . broken shore  csatta meg csináljátok ?

Ha külön wodot raknánk be legion helyett (wod klienssel), akkor kb 1.5 évet dobna a fejlesztési időn, mert ott a szerver oldali kommunikációt, és játékos spelljeit külön meg kellene írni, ezért egyszerűbb a legionnel folytatni, arról meg nem is beszélve, hogy a wod a legnépszerűtlenebb kiegészítő. Tehát buknánk 1.5 évet, meg persze sok játékost.

tudjatok mivel megy meg el 1.5ev?
azzal hogy egy szar sql editorban kattingatjatok ossze a scripteket ahelyett hogy valami minosegi stateless pure functional dslt hasznalnatok
lehet hogy akkor ujra lehetne inditani egy encountert anelkul hogy beragadna valamelyik allapotba a boss

Edited by Vapid
  • Roll Safe 1

Danielünk meg úgy tűnik csak a szélsőségeket ismeri, és most a másik oldalról tolja fullba ugyan azt a témát. Mekkora szappanopera lesz ebből, ha megint pólust vált...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online