Jump to content

[Website] Tauriprogress

Metcol
 Share

Recommended Posts

https://tauriprogress.github.io

Hi, csináltam egy oldalt, célja: taurin a progress nyomonkövetése az új api segítségével.  (És ezt az oldalt már nem fogom félbehagyni.)

Jelenleg amiket megjelenít:

• TOT hct ütő guildek és azokról több információ.
  • TOT hc bossok leggyorsabb killjei, legjobb dpsei/hpsei.
  • Játékosok progressének áttekintése.

Az adatok 2018 nov 8 óta elérhetőek, ezért kill időpontjának alapján nincs TOT rangsor. SOOban lesz.

Hibák amikről tudok:

Spoiler
  • Durumu: sok adatai hibás.
  • Absorb: absorb mérése az sok classnál hibás pl: priest, warlock
  • Resto dudu: sok bossnál nem méri rendesen a healing done-t.

(Ezekkel a hibákkal nem tudok mit kezdeni mert az adatok amiket kapok az apitól már hibásak)

Kritikát, javaslatokat most is szívesen fogadok.

• Like 1
  • Love 1

23 órája, Pallesz írta:

Szia, sötét hátteret raknék be, akkor a papok nevét sem kell más betűtípussal kiemelni, és nem lenne ilyen darabos az összkép.

Pap szín megváltoztatva, sötét táma lehet lesz de nem ígérek semmit.

19 órája, Darkpepp írta:

Ra-den-ből miért van 10 és 25, a többiből miért nincs?

Minden bossról elérhető a 10es 25ös adat, gondolom nem kerested a navigáció miatt. Navot  megváltoztattam.

update:

• Guild/játékosról több információ megjelenítése
  • Guild/játékos keresése
  • Kill log megjelenítése

Szia! Kifixeltem szerveroldalon a Durumu dmg done-t és a heal/absorb méréseket. 1546950226 ez volt kb. a timestamp, amikor a fixek bekerültek, az ez után készült logokban elvileg pontosnak kell lennie a mérésnek, ha a megfelelő értékeket adod össze (a damage_absorb az dmg takenes cucc)

Kirakhatom/kirakjam az oldalt Discordon community linkek közé?

• Like 1

2 hours ago, Aithne said:

Szia! Kifixeltem szerveroldalon a Durumu dmg done-t és a heal/absorb méréseket. 1546950226 ez volt kb. a timestamp, amikor a fixek bekerültek, az ez után készült logokban elvileg pontosnak kell lennie a mérésnek, ha a megfelelő értékeket adod össze (a damage_absorb az dmg takenes cucc)

Oksa köszi az infót.

2 hours ago, Aithne said:

Kirakhatom/kirakjam az oldalt Discordon community linkek közé?

Ahogy jónak látod :)

Weboldalra is kilehet rakni valami TauriLogs menüpontba. Esetleg azt is meglehetne csinálni, hogy egy "https://taurilogs.com" weboldal erre irányítson rá.

Edited by Leave

3 hours ago, Purrmode said:

@Metcol Ami hiányzik szerintem Össz heal absorb + healing done. Sortolás oszloponként.

Egyes logokban való sortolás mindenféle infó alapján megcsinálva.

• Like 1

• Home menüpont alatt lehetnének first kill sorrendben a klánok, ahogy https://tauribay.hu/progress/guild itt is van.
  • Amikor megnyitsz egy logot lehetne vissza nyíl az előző oldalra.
  • A táblázatok kinézetén lehetne javítani, egybefolynak a dolgok szerintem, valahogy átláthatóbbá kellene tenni őket. http://kp.lexi.gg/raidgods.php vmi hasonló csak szebb kellene, amikor utoljára néztem az ő megoldásuk volt a legjobb a 3 oldal közül, bár azóta változtattak rajta ahogy nézem :(. Ez a "minden 2. sor kicsit sötétebb" design lehet javítana rajta.

Edited by Asgaard

Amit még észrevettem, hogy nagy előnye az oldalnak jelenleg a tauribay-el szemben, hogy a playerek teljesítményét is meglehet nézni, viszont valami kereső nem ártana playerre/guildre, hogy ezt gördülékenyen lehessen keresni.

• Like 1

2 hours ago, Purrmode said:

Amit még észrevettem, hogy nagy előnye az oldalnak jelenleg a tauribay-el szemben, hogy a playerek teljesítményét is meglehet nézni, viszont valami kereső nem ártana playerre/guildre, hogy ezt gördülékenyen lehessen keresni.

Jelenleg van kereső a fő oldalon, lehet nehéz észrevenni, nem vagyok nagy designer. Gondoltam arra, hogy a navigációhoz teszem. Valami javaslat?

@Asgaard

Itemlevel/spec jelenleg azért van közvetlen a dps és a hps mellett mert a dps meg hps külön itemlevel/speccel történt. Nem tudtam ennél jobbat kitalálni egyenlőre. Erre is szívesen várok javaslatot.

Megtaláltam én vagyok vak, én személy szerint a Home és Throne of Thunder közé raktam volna és ott is kerestem.  Vagy legalább is azon a sávon.

UI: talán azt raknám még hozzá a karakter listára, hogy az a dps/hps hanyadik dps a szerveren a bosson, de ez már tényleg csak kényelmi funkció. 

image.png.a717d27b0752b9193940001340d6727d.png

Edited by Purrmode

2 hours ago, Metcol said:

Itemlevel/spec jelenleg azért van közvetlen a dps és a hps mellett mert a dps meg hps külön itemlevel/speccel történt. Nem tudtam ennél jobbat kitalálni egyenlőre. Erre is szívesen várok javaslatot.

image.png.a68ebaec5c00b3d407e57b578e71dbd1.png
Most már értem miért így van megoldva, nem néztem olyan classt ami healelni is tud. Leesett, hogy ez a legjobb teljesítménye az adott playernek azon a bosson, azért ilyen. mb

Spoiler

image.thumb.png.899f3366b7493809e72c241ebf279693.png

Vmi ilyesmi @Purrmode? #paint

Edited by Asgaard

• 3 weeks later...
On 1/29/2019 at 12:06 PM, Asgaard said:

annyi még szerintem jó lenne hogy a Home résznél aszerint sorba legyenek hogy ki mikor ölte le először Ra-dent

eddig lusta voltam megcsinálni mert néhány guild az adatok gyűjtése elött ölte de mostmár kész

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Create New...