Jump to content
crawen

Topic of the Year és Phalanx-díj, 2k18

Recommended Posts

Hölgyek-urak,

Újabb év végéhez érkeztünk, ami egyben azt is jelenti hogy már-már a hagyományoknak megfelelően díjazásra kerülnek az év felhasználói a Phalanx-díjjal, illetve megválasztjuk az év topicját is egy füst alatt.

A jelölés menete végtelenül egyszerű: Mindössze a topic nevére és URL-jére van szükségünk, ha esetleg gondolod, indoklást is mellékelhetsz (sőt, légyszi). Felhasználók esetén értelemszerűen csak a névre és az indoklásra van szükség.

Itt a link, január 27-ig szavazhattok: https://goo.gl/forms/543UmMIgbAtLaTNm1

• Topicok
    • 2015: Honor Hold-on kicsiket farmolnak, tragédia 16 felvonásban by Rastah
    • 2016: RP topic, Fruzsi vs világ, 7 oldalas mestermű. Minden babért learatott ez a topic tavaly.
    • 2017: MoP Guild HC Progress, elfoglalta megérdemelt helyét a szégyenfalon ez a csaholófülke is
  • Felhasználók
    • dugesz
    • Harcifruzsina
    • Flor egy brutális hajrával, a 2017-es topicot felhasználva a kampányfinisben

A jelölteket 2018. december 31., éjfélig adhatjátok le, utána 2019. január 9-ig tart a szavazás, elvégzem a papírmunkát és kb két nap után várhattok eredményeket.

Az idei nyeremények között nem szerepel egy eredeti rókafarkas kulcstartó, sem egy minőségi Penis infortunatus lateris sinistri póló, szerepel viszont aláírt screenshot tőlem és Petőfi Anyám tyúkja c. versének vécépapírra kézzel írt változata egy, a nyertes által választott formátumban (tehát lehet jpeg, png, bmp, felőlem akár ebook vagy mobi is, de akkor kurvaisten hogy megátkozlak).

Pux

• Love 4
  • LUL 1

a mop progress topic idén is erős volt, de a custom pvp buffok/nerfek topic és a még friss ropogós Tauri szerverek jövője topic is esélyes lehet :D

A Phalanx-díjra jelölöm @Jesus-t, azaz magamat. Ha megnyerem ha nem, ígérem továbbra is csak őszinte,nyers,homofób,rasszista és wodmigráció párti leszek. Ja és nem bánnám, ha levennétek a mute-ot az eredeti accountomról, mert semmi rosszat nem tettem. 

Akartam kérdezni, hogy a banned arcok, akik az év során egy-két-három accountot elhasználtak, de egyébként mindenki tudja, hogy kik ők, nevezhetnek-e egy személyként, illetve hogy fórum accnév vagy a közösség által használt név szerepelne-e ilyen esetben a trófeán, maybe both.

Also, igen, 

Amás topic teljes dicsőségében január 14 óta gyönyörködtet mindenkit.

17 perce, Phalanx írta:

Leave-et jelölném  a nyújtott teljesítménye miatt.

Leave/Jesus egy gyökér, de florhoz és fruzsihoz képest az semmi. Mellesleg 1 facebook-illuminati híredben több f*szság van, mint az ő hsz-eiben.

• Love 1
  • Woah 1

2 órája, wtmalex írta:

Leave/Jesus egy gyökér, de florhoz és fruzsihoz képest az semmi. Mellesleg 1 facebook-illuminati híredben több f*szság van, mint az ő hsz-eiben.

Azert ennek leginkabb ahhoz van koze imho hogy eleg nehez barmifele koherencia hianyaban kihamozni a mondandojat

• LUL 2

ezt a topicot jelölném a benne zajló cicaharc miatt; phalanxdíjra meg en bloc az evermoon közösséget, mert igazából csak akkor van élet a fórumon, ha valamelyik evermoonos snowflakegyűjtő guild megjelenik

• Like 1
  • Thanks 2

Érdeklődnék hogy a toalettpapírra firkantott Petőfi verset lehet-e .xls-ként excel pixelart ábrázolásban kérni? @crawen

Ekkor: 2018. 12. 11. ekkor: 22:25, crawen írta:

szerepel viszont aláírt screenshot tőlem és Petőfi Anyám tyúkja c. versének vécépapírra kézzel írt változata egy, a nyertes által választott formátumban (tehát lehet jpeg, png, bmp, felőlem akár ebook vagy mobi is, de akkor kurvaisten hogy megátkozlak).

Pux

Hmm, kár hogy nem figyelem a fórum többi részére odaokádott kommenteket, csak a wowwal kapcsolatos témákat részesítem előnyben. Nehogy hagyjátok nyerni uratokat ócska kötsög halandók. Amúgy kellene valami olyan is,hogy a legutálatosabb személy a szerver történetében.. egyértelmű hogy Aithne és Phalanx versenyezne..minden évben.

• Like 1
  • Picard Facepalm 1

Hát, attól hogy valaki máshogy gondolkozik mint te még nem rosszindulatú. Egyiküktől se láttam még hogy elküldött volna valakit gyűlöletből a fszba. Szerintem te (de akármég énis) előrébb lennél a listán:)

3 perce, Pallesz írta:

elküldött volna valakit gyűlöletből a fszba

A Leave féle emberek a gyűlöletet nem tekintik rossz dolognak tbh, ellenben nem értik, hogy mások miért igen.

ironikus, hogy a paladinok lk ota a retardaltsagokukrol hiresek, es leave/ice mindketten pala mainek : S

btw van itt olyan jatekos aki origin is volt highraten? csak mert erdekelne, hogy milyen a jelenlegi highrate scene retailen, egy ideje jatszok a gondolattal, hogy visszamegyek, de ha meg mindig gyakorlatilag jatszhatatlan a pvp akkor felesleges mert soha nem szerettem pvet csak egy jo ideje nem volt masnak ertelme. :D 

• Roll Safe 1

-leave (minusz azok számára akik nem értik) és megint csak ugyan azzal lehet érvelni

13 órája, Pallesz írta:

attól hogy valaki máshogy gondolkozik mint te még nem rosszindulatú

igen valóban elküld néha néhány embert, de az még mindig nem rosszindulat lol az a rosszindulat ha komolyan is gondolod, amúgy leave tök értelmes ember, semmi gond nincs vele attól eltekintve, hogy nem értetek vele egyet és néha hevében mond 1-2 mondatot, amit más nem mondana, egyébként jelölném azt, aki leave-t jelölte, de hát ugyebár phalanx...
szóval én aithnét jelölöm, a mop progress topic-ból az idióta wikipédia linkjeivel meg "ez ferdítés/irányított kérdés" stb bullshit miatt

• LUL 1

Ekkor: 2018. 12. 14. ekkor: 18:53, Phalanx írta:

Leave-et jelölném  a nyújtott teljesítménye miatt. 

phalanx is jelölte leave-t

Ekkor: 2018. 12. 16. ekkor: 16:11, Aithne írta:

Jelölöm a mod teamet Phalanx-díjra, külön-külön és egységként is. 

ez komolytalan, az én jelölésem meg van indokolva és sokkal pontosabb

Ha komolyan értékelni kéne, akkor ti nem Phalanx díjat kapnátok :D meg szerencse hogy az egész egy vicc. Egyébként meg vicces hogy olyanok beszélnek rólam, akikről azon kívül hogy itt celebkednek, semmit nem lehet tudni :D de vevő vagyok bárkivel elbeszélgetni ha arról van szó, mert hála istennek a tauris közösség legnagyobb részével jó kapcsolatot ápolok :D de annak semmi értelme, hogy próbáljátok egymást túllicitálni a rólam alkotott torz képetek alátámasztásával.. tudom tudom , a lájkvadászat ma már elfogadott dolog... De attól még van köztetek jó pár címeres hülye :D

21 órája, Pallesz írta:

Hát, attól hogy valaki máshogy gondolkozik mint te még nem rosszindulatú. Egyiküktől se láttam még hogy elküldött volna valakit gyűlöletből a fszba.

7 órája, panducimonk írta:

-leave (minusz azok számára akik nem értik) és megint csak ugyan azzal lehet érvelni

igen valóban elküld néha néhány embert, de az még mindig nem rosszindulat lol az a rosszindulat ha komolyan is gondolod, amúgy leave tök értelmes ember, semmi gond nincs vele attól eltekintve, hogy nem értetek vele egyet és néha hevében mond 1-2 mondatot, amit más nem mondana,

Nem írtam egy szóval se hogy leave "rosszindulatú" szóval nem értem hogy miért ellenérvelsz, szerintem félreértetted a mondanivalom.(Az hogy valaki buta még nem egy rosszindulatú fasz, és ezt nem leavere írtam)

3 órája, Leave írta:

Egyébként meg vicces hogy olyanok beszélnek rólam, akikről azon kívül hogy itt celebkednek, semmit nem lehet tudni :D

Ha ez nekem szólna, bár régebbi progress meg hasonló dolgok kapcsán előjöttm ár hogy hol játszok.

Daedora-wod

Paliopp-Ragnaros (2 hónapja eredetin is inaktív vagyok/voltam)

Voltunk egyébként 1 guildben is, bár csak casualként játszottál ott gondolom.

4 órája, Leave írta:

de annak semmi értelme, hogy próbáljátok egymást túllicitálni a rólam alkotott torz képetek alátámasztásával.. tudom tudom , a lájkvadászat ma már elfogadott dolog... De attól még van köztetek jó pár címeres hülye :D

Kicsit túlbecsülöd a jelentőségedet. :D

@Pallesz én azoknak írtam akik itt jelölgetik leave-t
egyébként aithnén már látszik is amiről beszéltem, minden áron neki kell a legokosabbnak lennie és mindig neki van igaza ezért amibe csak tud belekapaszkodik, most például abba, hogy szarposztolok, nemde? van még egy olyan szerencsétlen aki azért jelölt valakit, mert az jelölte őt? érdekes, hogy Dániel jelöli az Aithne evermoon-os barátait - Aithne jelöli a modokat, én jelölöm Aithnét - Aithne jelöl engem, figyelj már mindekit jelölni fogsz aki szerint buta vagy? akkor hosszú lesz a lista :)

Jelölöm Aithne-t és minden embert akinek köze volt ahhoz, hogy wodos szorzó kerüljön evermoonra az ünnepek alatt  4head-png-.png

4 perce, Avaren írta:

Jelölöm Aithne-t és minden embert akinek köze volt ahhoz, hogy wodos szorzó kerüljön evermoonra az ünnepek alatt  4head-png-.png

Akkor engem kell felrakni a listára :)

Én Avarent jelölöm, mer' azt mondta, hogy a wodosoknak akar jót, közbe' meg csak a saját kariját akarta átvinni tórira, amivel nem játszik 8ezer éve. (ha megnyered, kérem a nyeremény felét...)

• Thanks 3
  • LUL 1

On 1/4/2019 at 9:08 PM, Harcizeller said:

Hádde 9-ig lehet szavazni, oszt még nincs sehol a link. 

ja full olyan mintha crawen nem forum moderator lenne foallasban

• Kappa 1
  • Tell Me More 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...