Jump to content
crawen

Topic of the Year és Phalanx-díj, 2k18

Recommended Posts

@Harcizeller megint te lettel az ev usere, ami mar csak azert is szep teljesitmeny mert volt kb 5 hszed azok is a Phalanx-dijas topicokba LUL

@Aithne a fájdalomdíjas

@Avaren a 2. szamu udvarholgy, pedig tavaly kozel volt a gyozelemhez

Izgi volt

image.thumb.png.1edf15e59e8649dafafc2b35da4ad58e.png

Az ev topicja pedig bizonyitja hogy Ava mas fronton probal a forum kiralya maradni:

image.thumb.png.9b8cd3ffc999d1494b852a58db7188d3.png

Kratulalok, nemsokara kapjatok a dijakat csak elfelejtettem mit igertem

• Love 1
  • Thanks 1

Hát igen, a végeredmény alátámasztja azon megállapításomat, hogy a szavazás készítője illetve a szavazásban résztvevők kiválasztásáért felelős személy totálisan alkalmatlan arra, hogy egy ilyen horderejű versenyt levezényeljen. Nincs mese, reformokra van szükség. A 2019-es Phalanx díj-ra csak és kizárólag olyan felhasználót lehessen jelölni, akinek legalább 100 hsz-e van. Így elkerülvén azt, hogy ez a faszomtudja kicsoda behúzza Aithne elől a méltán megérdemelt első helyét. 

• Like 1
  • LUL 1
  • Angry 2

Igazából onnantól már mindegy volt mikor már 1hónapot csúszott meg 2017es topicba lettek kiírva a dolgok, én pl nem is szavaztam. Egyébként fel logoltam 1-2 hétre taurira és a csapból is az folyt h aithne így aithne úgy(fantáziátokra bízom). Volt aki arról írogatott shrineban hogy kirúgatja meg ilyenek.

A harcifruzsina egyébként simán érdemes lenne a díjra, csak idén nem volt kivel összemennie forumon.

• Like 1
  • Love 1
  • Roll Safe 1

39 perce, Leave írta:

Hát igen, a végeredmény alátámasztja azon megállapításomat, hogy a szavazás készítője illetve a szavazásban résztvevők kiválasztásáért felelős személy totálisan alkalmatlan arra, hogy egy ilyen horderejű versenyt levezényeljen. Nincs mese, reformokra van szükség. A 2019-es Phalanx díj-ra csak és kizárólag olyan felhasználót lehessen jelölni, akinek legalább 100 hsz-e van. Így elkerülvén azt, hogy ez a faszomtudja kicsoda behúzza Aithne elől a méltán megérdemelt első helyét. 

FASZOM TUDJA KICSODA?????!!!!!!!!! HÁT KI VAGY TE GYEREK?!!!!! ÉN MÁN AKKOR FÓRUMOZTAM, AMIKOR TE MÉG CSAK GUMIBUGYOGÓBAN TOTYOGTÁL TE KIS TEJFELESSZÁJÚ!!!!!! HÁT ÉN LEGENDA VAGYOK EZEN A FÓRUMON TE KIS FIATALKA!!!!!!!!!

• Woah 1

ENNNYI!!! ÉVEK UTÁN IS TUDOK ROBBANTANI! MICSODA DICSŐSÉGES GYŐZELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS EGYÉBKÉNT NEM ÉN SZAVAZTAM LE MAGAMRA. (NA JÓ CSAK HÁROMSZOR TETTEM EZT, UTÁNA ELUNTAM), ILYESMIRE NEM VOLT IDŐM.

TESSÉK ELFOGADNI, HOGY ECCERŰEN ENNYIRE SZERETNEK ÉNENGEMET! 

ÚGY DÖNTÖTTEM, HOGY EZT A CSODÁS GYŐZELMET TÁRGYI EREKLYÉVEL IS MEGÜNNEPLEM, EZÉRT MOST A 2016-OS RAJZ HELYETT ELKÉSZÍTETTEM A PAHALNX-DÍJ SERLEGÉT! 

ÍME: 

51200839_2322373981311974_8974772423454883840_n (1).jpg

Ezen a fórumon te nem vagy senki, max a régin. De az már hol van?! A múltból nem lehet megélni. Remélem a hányingerkeltő bögrédben hypo van. Egészségedre. 

• Like 2
  • LUL 3

5 perce, Leave írta:

Ezen a fórumon te nem vagy senki, max a régin. De az már hol van?! A múltból nem lehet megélni. Remélem a hányingerkeltő bögrédben hypo van. Egészségedre. 

AZ NINCS, DE TUDOK BELE SZEREZNI CSÖVES KANNÁSBORT, REMÉLEM MEGFELEL. HATÁSBAN UGYAN AZ, DE LEGALÁBB ÍZRE JOBB.

Edited by Harcizeller

49 perce, wtmalex írta:

Fruzsi 28 szavazatából legalább 20 saját maga volt.

Akkor jöjjön egy kis motiváció az elkövetkezendő generációnak. Olvasás előtt  ezt a zenét kötelező berakni: 

Tehát: 

KÜZDJ AZ ÁLMAIDÉRT! ILYEN TELJESÍTMÉNYT ELÉRNI NEM LEHETETLEN! TUDOM-TUDOM, FURCSA MOST EZT HALLANI EGY OLYAN HŐSTŐL, AKI KÉTSZERESEN IS BEZSEBELTE AZT A DÍJAT, ELISMERÉST, AMELY NINCS MEG SEM ROBERT DENIRONAK, SEM ORBÁN VIKTORNAK! AZ ÚT NEHÉZ..... DE MEG TUDOD CSINÁLNI! KELLŐ AKARATTAL, KITARTÁSSAL, A CAPS LOCK EREJÉVEL ÉS A GYÖKÉRSÉG TUDÁSÁVAL MENNI FOG! SOHA NE ADD FEL! SOHA NE TÖRJ MEG! LESZNEK OLYANOK, AKIK GONOSZ EMOJIKKAL ÁLLJÁK MAJD AZ UTADAT, DE TE TÖRJ ÁT AZ ELLENÁLLÁS FALÁN, TAPOSS ÁT A KACAGÓK TÖMEGÉN! MEG TUDOD CSINÁLNI! 

AHOGYAN A NAGY ÉLETBÖLCS ORAVEZC NÓRA MONDANÁ: "A siker nem annyi, amennyit látsz belőle: nem csak fény és csillogás, és mindig rengeteg nehézséget leküzdve lehet csak elérni." 
KÜZDJ HÁT ÉS HALLHATATLAN LESZEL, MINDÖRÖKKÉ! FOR DA PAHALNX-DÍJ!

Edited by Harcizeller
  • The fuck is this 1

9 perce, Harcizeller írta:

-AKI KÉTSZERESEN IS BEZSEBELTE AZT A DÍJAT, ELISMERÉST,

-A GYÖKÉRSÉG TUDÁSÁVAL MENNI FOG!

Nagyon meghato motivacios beszéd köszönöm.

• Love 1

NE LEGYETEK ILIGYEK! ILIGYKUTYÁÁÁK.

Najóvan földijeim, majd pár év múlva benézek. Addig jók legyetek. Gyúrok, hogy eredményes legyek 2021-ben is. A köztes időt kegyesen meghagyom egy tanítványomnak. Csak olvassátok motivációs bölcsességeimet és hajrá-hajrá! 2021-ben triplázok! 

szevasztok!

Edited by Harcizeller

4 hours ago, Harcizeller said:

ENNNYI!!! ÉVEK UTÁN IS TUDOK ROBBANTANI! MICSODA DICSŐSÉGES GYŐZELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÉS EGYÉBKÉNT NEM ÉN SZAVAZTAM LE MAGAMRA. (NA JÓ CSAK HÁROMSZOR TETTEM EZT, UTÁNA ELUNTAM), ILYESMIRE NEM VOLT IDŐM.

TESSÉK ELFOGADNI, HOGY ECCERŰEN ENNYIRE SZERETNEK ÉNENGEMET! 

ÚGY DÖNTÖTTEM, HOGY EZT A CSODÁS GYŐZELMET TÁRGYI EREKLYÉVEL IS MEGÜNNEPLEM, EZÉRT MOST A 2016-OS RAJZ HELYETT ELKÉSZÍTETTEM A PAHALNX-DÍJ SERLEGÉT! 

ÍME: 

51200839_2322373981311974_8974772423454883840_n (1).jpg

szocibol maradt radiator alapjan mar nem kulfoldon vagy, ugye? visszamentel a fertobe omegalul

• LUL 3

3 órája, Dugesz írta:

Felvagyok háborodva hogy nem én nyertem amúgy. Mondjuk meg vagyok lepődve hogy valakinek még képbe vagyok ezen a forumon

Gyere irc

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 1 Guest (See full list)

There are no registered users currently online