Jump to content
Avaren

Tauri szerverek jövője

Recommended Posts

18 perce, Avaren írta:

@crawen semmi értelme titkolózni, pont az lenne a lényege a topicnak, hogy olyan döntés szülessen ami a többség érdekét képviseli, ha csak el lesz titkolva és megvalósítva valami, nem feltétlen lesz megoldás a dologra csak sikerül a témát olyan szinten elnapolni, hogy az már érdektelen legyen.

Nem titkolozasrol van szo, hanem kiforratlan otletekrol amikrol meg azt sem tudni hogy egyaltalan van-e ertelme vagy alapja.

19 perce, Stealthsoul írta:

Érdemileg elmagyáráznám neked h mivel lehetne változtatni ,csak nem köpködni kéne és hozzá nem értő személyként birálni a helyezetet pvp terén. kosz helo

Ha nem képzelnéd magadat felsőbbrendűnek, akkor talán még beszélgetni is lehetne veled.

• Like 2
  • Roll Safe 2

Pedig már kezdtem reménykedni, hogy nem kell TB, megoldjuk olcsón WoD-dal, de akkor ezek szerint nem kerülhetem el, mert bárminemű változtatás wod irányában negatív vízhangra talál :( Szerintem is a Cross Raid a legjobb megoldás minden problémára, csak hát az még 3 hónap minimum. Valamit ki kellene találni, hogy jobb legyen a helyzet :)

Valaki kérdezte itt a cross faction lfg-t. Sajnos ott nem lfg hiba van, hanem instance save, valamiért kivágja a rendszer az lfg által létrehozott mentést és az okozza a gondot, hogy egymást lehet gyepálni, de ez Cross Raid-nél is problémát fog okozni, csak olyan szinten összetett a rendszer és mivel nagyon ritkán jön ki, pár nap debugolás után sem jöttem rá, hogy mi okozza.

Utolsó pár hsz-t leszámítva, az én véleményem a que timeokkal kapcsolatban az, hogy amikor én idejöttem játszani soha a büdös életben nem volt 3v3 que. 2v2 is alig volt, de ez CR bejövetele előtt volt, alapvetően ott is dogshit volt a rating rendszer mint most és szerintem ez is rátesz jelenleg egy lapáttal, hogy nincs kedve senkinek arénázni. Én szerintem ez lenne a no.1 prio, hogy a rating rendszert meg kéne fixelni, mivel ez egy alapvető pillarja az egésznek.

CR Előtt:

image.thumb.jpeg.159a5ce876fc1e268e34c6ed310d9c9a.jpeg

CR után:

image.thumb.jpeg.b9a016eeb8df7bfccf7a37d2b1191a2c.jpeg

Edited by Laakers

1 órája, Chris írta:

Szerintem is a Cross Raid a legjobb megoldás minden problémára

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sok sikert

Melyik szerver keresett meg titeket, lesz belőle valami?

Edited by hehe ecksdee
edited before warning :o

Hát utóbbi pár oldalon igencsak repkedtek a nagy szavak, és azért tisztázzunk már pár dolgot!

Jelen topic a szerver megmentése és a játékos állomány bővítése érdekében született és nem pedig a WoD megmentésére! Úgy gondolom mint WoDos játékos kellő információ birtokában és pár érdemben komolyan hozzászóló WoDos társam poszjában leírtakra támaszkodva, hogy az ott játszó emberek  (köztük én is) meg vannak elégedve a mostani WoD realmel! Persze hazudnék ha nem viselnék el még 500+ játékost, mert akkor lenne esély 25 raidek szervezésére is mint anno próbáltuk mogu, hof,toes esetében, mert lenne rá igény csak kevés az a hozzáértő türelmes időben bővelkedő leader aki le is vezeti! Viszont addig amíg nem merül fel komolyabban a TT részéről is a migráció bevezetése a realmek között (és elsősorban a Tauri és a WoD között mint utolsó utáni utolsó esély), addig a tauris játékosok bele se szóljanak már abba hogy mi legyen a WoD-al, nehogymár ők döntsék el hol és milyen körülmények között tölcsük el azt a kis szabadidőnket! Erről kizárólag csak a WoDos embereket kéne kérdezni akik aktívan ott játszanak, de nem fognak feljönni ide ezt a sok sületlenséget olvasni, max egy főoldali szavazással tudod megkérdezni őket! El kéne fogadni mindenkinek azt, hogy ott azért vannak azok az emberek mert nincs annyi idejük, hogy naponta X órákat dudvázzanak vagy a barlangokba kalapálják a kavicsokat, vagy épp ezt a fórumot olvasgassák mit írkálnak a taurisok!

Továbbá az instant lvl 90, és a PvP re váltás sem fog nagyobb játékos bázist behozni, max az arra lesz jó hogy sokkal több #üsdamipirossutyó fog farmolgatni emberek worldben. Minden komolyabb tört szerveren ki van kapcsolva a world PvP, és nagyon sok dologban megoldás lenne mert nem esne egymásnak így a két frakció sem ha mindenki kék névvel szaladgál sok esetben azt sem látja és érdekli ki van mellette (viszont most piros és alapból gyepálja) és sokkal békésebb lenne a környezet ezáltal visszaszorítva a gyökér embereket és talán akkor több ember jönne vissza (valószinű most pont azok a gyökér emberek fognak cryolni akik ebben ellik boldogságukat)! Mindenképpen azt tartom én jó ötletnek, hogy legyen a PTR realm a PvP szerver oda csináljon vagy klónozzon karit az aki PvPzni akar. Egyébként sem tartom RF szempontból tisztességes megoldásnak a nyitott teszt realmet mert mindenki csak taxot gyakorolni jár fel oda és hát az elég nagy előny! Csak és kizárólag azok mehetnének be tesztelni oda akik tényleg jelentenek bugokat és segítik a TTt, ami most elég kevés olyan ember és sokkal több a #menjünkgyakoroljunkmirebeteszik ember.

Egyetlen módja lenne a jobb és élvezetesebb játéknak ahogy Chris is írta, a cross faction PvE megoldás mert az mozgatná meg egy kicsit a szervereket! Mindenképpen azt kéne erőltetni és nem PvPre erőltetni a WoD-ot!

• Picard Facepalm 1
  • Woah 1

na jól van ez a topic nagyon szét van offolva, akkor már hozzászólok én is
Nem wod-os vagyok és életemben nem játszottam wod-on, így nem tudom, hogy ott milyen a helyzet, de annak idején rebornon kezdtem a tauris pályafutásomat, erről a negatív visszhangról az jutott eszembe, amikor kijelentették, hogy rebornot be fogják zárni és  mindenkinek migrálnia kell taurira.
Mit tettek az emberek? Panaszkodtak, szitkozódtak, kiabáltak, hogy itt hagyják a szervert, a többiek pedig, akik elfogadták a változásokat - farmoltak. Tisztán emlékszem, ahogy reborn utolsó napjaiban gyomokat szedtem, hogy az összes karim bankja tele legyen azzal a szarral, hogy amikor áttranszferelem, akkor meggazdagszom. Így is volt, de volt ennek valami negatív hatása is? Nem hinném, a tauris kereskedelem kb 1 hónap múlva visszaállt a régi kerékvágásba. Mint sokan én is ellene voltam egyébként a realm megszüntetésének, de kb az első héten rájöttem, hogy tök fölöslegesen vergődtem és hogy a transfer tényleg jó dolog. Lehet, hogy a wod-osok is rájönnének erre, ha mégis lenne transfer lehetőség és az, hogy ki mit hoz át a karijával szintén lényegtelen, amint mondtam, egy hónap múlva elfelejtik az emberek.
Ja és annyit hozzátennék, hogy akkoriban a prioritás nem a rebornos playerek jóléte volt, hanem a tauris populáció növelése, most mivel más a helyzet?

Edited by panducimonk
  • Like 2
  • Roll Safe 1

Amúgy is mind tudjuk, hogy WoD-nak előbb, vagy utóbb, de halnia kell. Aztán meg jöjjenek át Taurira az ottani karakterek. 
Az lenne kicsit "G" húzás, ha azt mondanák erre, hogy oké, jöjjenek át wodról taurira, de kreditért. Ez olyan... 
"tessék, kihúzzuk alólatok a talajt, de ha nem akartok elveszteni mindent, vagy csak szimplán több karaktert, akkor fizessetek" ubisoft szerű "csinálj 1 problémát, és pénzért oldd meg" dolog lenne ez.. 
A Tauri úgy oldhatná meg ezt a problémát, hogy egyik napról a másikra szimplán figyelmeztetés nélkül beszünteti a karakter létrehozást a WoD-on, tilos új karaktert létrehozni. Így az AKKOR meglévő karakterek jöhetnének át Taurira, függetlenül attól, ki mikor kezdte, így elkerülve a playereket, akik a honlapon olvassák hogy "hohó, hát itt egy 15x szeró, mindjárt megszűnik, gyorsan csapoljuk meg, csinálnak egy rakás új karaktert" blabla... de...
Nézzük csak..
Akik így áthoznak karaktereket, kapnak 1 90es karaktert, max repuval, meg a sok kritériummal mint gold osztás, stb..
De mit is érhetnek ezzel, ha a szeró nemsokára Legion? Nem sok mindent. 
Gondoljatok bele, amúgy szerintem semmi hosszú távú haszna nem lenne, hogy haszonszerzés céljából áthozzanak X mennyiségű 90-es karit, hogy teszkósra felhúzva eladják őket. Kb 2-3 hónap múlva már az egésznek semmi hatása nem lenne. Simán meg lehetne ezt úgy csinálni, hogy ne legyenek HASZNOS visszaélések. 

A WoD pvp-sek találnának partnereket arénán, a PVE-sek elkezdenének PVE-zni, aztán mindenki boldog. 

Fentebb írtam, hogy mivel semmi különbség az Evermoon és a Tauri között (amiatt, mert rengeteg magyar játszik Evermoonon, Taurin pedig tényleg rohadt sok külföldi van...) simán (wodhoz képest 100000x észrevétlenebbül) vissza lehetne csinálni az egészet azzal, hogy Evermoon, Tauri összeolvasztás.

De nézzük ezt az egészet, egyben.
3 realm helyett 1 marad. A Tauri. (ami életképes, összpontosítja a playerállományt, és nem lesz többé halott Cross Realm, se wodosokra köpködő Taurisok, nincs többé Wodra menni farmolni, nincs többé "csak azért Evermoonra menni 1 90est kihúzhatsz fixen, ingyen könnyebben, mert 1 karaktert ingyen 2x szorzón húzhatsz ki, és társai..) 
Igazából ahogy így látom..
Lenne 1 Tauri realm, egy fő, ami MoP, végül Legion... (de Cross Realm nélküli, stabilabb, állandó playerállománnyal) 
És lenne 1 Wotlk, amin játszhatunk..
És Ptr.
2 olyan Realm, ami problémamentes, összpontosított, olyan playereknek, akik a kiegészítőt keresik, és ennyi.. :S 
Ezek után pedig Tauri Battlet (talán Legionben) instant 110-esre tenni, aztán AZON(!!!) elgondolkozni valami instant 110 PvP tartalomról) - mert ahogy látom a fórumon, a WoD nagyobb része inkább PVE, talán 1-2 player ír ide aki pvpzne... 

Az Evermoonra ingyen 2x raten kihúzni karaktert - meg tudom alapozni, vannak ismerőseim akik csak annyira mentek fel evermoonra, hogy 2x raten gyorsan felkapnak egy 90est, aztán vissza taurira, és ennyi, többet rá se néztek. Szóval azt ezért írtam. 

• Like 3

Az Evermoon migrálása még oké mert tényleg semmi különbség kb, de a WoD még tartalmazhat igényeket, amik miatt 1-1 player odatalál nem gondolod? :D tehát akiknek kevés idejük van, stb.

• Like 2

Azért nem lesz 1 közös nagy realm mert így a cross fejlesztések teljesen feleslegesek lennének, valószínűleg Chris tökönszúrná magát.

@Nagyfaterbä Teljesen kisarkítod az egészet, attól mert taurin játszanál semmivel nem kell többet tenned azért, hogy heti 1x fellogolj raidelni és kész. Pontosan tudom miről beszélek mert már megtapasztaltam :) 

Lehet itt mutogatni a TT-re, hogy addig nem lesz realm merge amíg majd ők nem szólnak, hogy kell, de elárulok egy nagy titkot nem lesz ilyen. Ha neked elnéptelenedett a szervered és csak nehezen tudod megoldani azt, hogy raidelj akkor vagy te szólsz érte vagy elviseled. A többi amin háborogtál vagy nem is tudom mit csináltál teljesen felesleges ide és semmi köze nincs a topichoz.

Edit: A honlapos szavazást meg már kifejtettem, hogy semmi értelme nem lenne mert nem adna vissza rendes eredményt.

Mellesleg a pve-ben a versenyt teljesen szétbarmolja az, hogy ilyen kevés playerre ennyi szerver jut, mert addig amíg mindenki a maga kis szemétdombján király leszarja azt, hogy a szomszédban is van egy hasonló személy. Nyilván vannak olyanok akik ezt csak nehezen tudnák feldolgozni hogy a "jó" playerségük azért szűnik meg mert egy új közegben kell bizonyítani.

Edited by Avaren
  • Like 1
  • LUL 1
  • Feels Bad Man 1

Ja amúgy szép dolog a 3 realm, de nem úgy, hogy "ennyi playerre ilyen kevés szerver jut". Ha azon a 3-on fejenként lenne 1000 player akkor lenne létjogosultsága szerintem.
Verseny? LND és a top klánok egy része (azokon belüli tagok többsége) és saját top klánom is kihalt mikor bejött panda.. és én még azt hittem vicceltek Catában, hogy lelépnek az ázsiai rémálom elől... ma már klán nélkül tengődök. Pedig jó csapat voltunk.. (ezért IS hibáztatom mindenért a pandát.. kihalt alólam 2 top, full HC-ra képes klán is, csak miatta... talán Wotlk új kezdet lehet) 

Ilyen körülmények között pedig ne sajnáljuk egymástól a jó PVE közeget.

Edited by Magicka
  • Like 1
  • Pusheen Blush 1

5 perce, Avaren írta:

Eddigi legjobb ötletem tauri evermoon és wod migrálása CR-re és akkor minden meg van oldva :) 

A world latency is?

• Like 1

14 órája, Chris írta:

4. Elsőnek azt kell eldönteni, hogy legyen-e instant 90-es, vagy ne. De eddig 2 wodos hozzászólás volt, ha jól számolom, az egyik Igennel szavazott, a másik nem. :) De terméseztessen kellene egy ötletelő topic rá és ha ezt levezetnéd, akkor azt nagyon szépen megköszönném :)

Sajnálatos módon ezt nem lehet megvalósítani.

• Like 1

Hello!

Szerintem egy esetleges WoD-Tauri migráció  jót tenne a WoD-nak.Kevés a player,progress guildekben mintkét frakcióban van 1-2fix team és annyi.Viszont ha neadjisten át tudna vándorolni az a pár guild megtelnek a guildek előbb-utóbb,beindulnak a raidelések stb.Havi szinten látok 2-3guildet akik próbálnak embereket toborozni,beindítani saját guildjüket hogy gearhez jussanak és végigüthessenek egy normos ToES-t mert progress guildbe nem kellettek, nem lett volna meg még egy raidre a létszám,de nem jön össze nekik sem 10ember és inkább itt hagyják a szervert,vagy mennek Taurira vagy más privát szerverre mert ott több a player ergó élvezhető a content.Valljuk be,1fecske nem csinál nyarat,ha nincs játékosállomány cseszheted.TT találja ki a részleteket,szigorításokat a migráláshoz és nem döglik meg WoD SoO elejére.

WoD lehetne instant 90 is akár,a leveling csak nyűg,élvezhetelen(bár ez WoD,nem is ezért vagyunk itt :P),xp poti heirloom és 20perc egy kari,ezek nélkül is kb másfél óra.Rég nem arról szól a szerver hogy karit húzol mint Taurin-Evermoonon,fölöslegesnek tartom.

A profession vendorok mellé 1 trainert berakni,szakmázás is kb mint a fejlődés.Oké húzogatod azt az alchemyt,de akkor legyen 1 klikk az is,focusáljon mindenki a contenre,ez egy high rate funszeró!

+személy szerint nagyon tudnék örülni egy állandó és pártatlan World Chat moderátornak aki tényleg jól végzi a dolgát.oké bazdmegozunk faszozunk mindenki így beszél már a mai világban,belefér.Csak amikor egymásnak esik 2 hülye valami teljesen jelentéktelen dolgon az beindítja anetfight lavinát.Nem kell erre chatfilter vagy algoritmus vagy tökömtudja milyen műszaki megoldás,csak váltásban legalább napközben 1-2 ráérő személy aki rendet rak 1-2 chatbannal teljesen pártatlanul.Annyi aktív player nincs online hordában csúcsidőben mint amennyit leignoreoltam.

12 órája, Nagyfaterbä írta:

Egyetlen módja lenne a jobb és élvezetesebb játéknak ahogy Chris is írta, a cross faction PvE megoldás mert az mozgatná meg egy kicsit a szervereket! Mindenképpen azt kéne erőltetni és nem PvPre erőltetni a WoD-ot!

Ezaz!Ezhatalmas ötlet!Akkor legyen mondjuk Sylvanas a night elfek vezetője,Varian meg  spanoljon össze Garroshal meg az orkokkal, nem?Horda vs Alli a magja a játéknak,a crossfaction bg is a lore meggyalázása(de legalább így van esély az allinak is néha :P )

• Like 2

Én tényleg nem értem páran mit éreznek itt, nagyon szép dolog tényleg mindenkitől hogy ennyien foglalkoznak a Wod vagy a Tauri jövőjének ügyével, de aki leírja azt hogy a Wod így meg úgy fog behalni nem sokára, az neharagudjatok már meg a kérdésért, de mit érez? A wod behalt réges régen, ez egy nézőpont, de van az a nézőpont is, miszerint nagyjából már 2 éve mondogatják ezt a szerverre és még mindig feltud mutatni arányaiban ugyanannyi értelmes PVP és PVE playert is egyaránt, mint mondjuk egy Tauri. Szóval ezeket a random "ha nem lesz kitalálva valami, akkor a Wod behal, vagy maga a Tauri is" felszólalásokat hagyjuk már el könyörgöm, szerintem ezzel offoljuk szét a topicot. Most is csak azt tudom mondani, ha lesz migrálás, migrálok, mert más opcióm úgy se lesz, vagy afkolhatok egyedül wodon pár pvp player melett, ( az hogy emiatt az egész szerót itt hagyjam, az erős túlzás, gondolom páran itt ezt is kinézik jó sok wodosból, hát nem tudom ezt a jelenleg aktívan ott játszóak közül ki lépné meg korrekt migrálási feltételek melett, de szerintem kb senki ), ha meg más lesz a döntés, azt is becsülettel elviselem majd, de annak örülnék ha nem ezt a temető hangulatú "úgy is behal a picsába" szöveget kéne olvasni, ezzel többet ártunk, mint segítünk. Pontosan itt arra gondolok, hogy az, hogy legyen migrálás ne azzal legyen már indokolva, hogy úgy is befog halni Wod, ezé' legyen má' migrálás me' mé' ne. Aki csak ennyit tud felhozni az ötlet melett és semmi mást, az nem nagyon látja át a teljes helyzetet sajnos. Sajnálom de több embernél is ezt a gondolatmenetet látom vagy láttam körvonalazódni. Én tényleg nem taszulok attól a végsőkig hogy Taurin játszak, csak azért játszom Wod-on mert szeretem azt a szerót saját maga adottságai miatt, és nem azért szeretnék Taurin játszani, mert páran eldöntötték hogy a Wod "úgy is befog halni" , szóval ne ezért legyen migráció, hanem mert még millió előny is származhat belőle, maximum azért.

• Like 1

43 perce, Madcuzbad írta:

még mindig feltud mutatni arányaiban ugyanannyi értelmes PVP és PVE playert is egyaránt, mint mondjuk egy Tauri.

Igen! main raid1,alt raid 1,alt raid2,alt raid3,notaxnodébéemnógír random raid1. Ha így számolod meg is van annyi mint Taurin :D Mert kb így nyomja az a kevés életképes guild is ami van,és ne mondd hogy nem így van. PvP-ben nem vagyok annyira jártas nincs sok rálátásom,de tök fasza várni 30percet bg-re mert nincs annyi ember hogy történjen valami(crossfaction/realm tudom,de akkoris).

Edited by Freezi
  • Picard Facepalm 1
  • Woah 1

Sikerült megragadnod az előző kommentem lényegét úgy látom. Én nem szeretnék Tauri vs Wod versengésre alkalmas érveket felhozni neked, ahogy nézem túl könnyű lenne fogást találni rajtad ezzel kapcsolatban az alulinformáltságodnak köszönhetően sajnos.

Edited by Madcuzbad
  • Like 1

@Madcuzbad alulinformált? Azt ne mondd már hogy a számok hazudnak. Csúcsidőben PLAFON online 100-120fő /frakció.Abból valószínűleg van 3-4raid team,20-30pvp-s a többi afk-farmol-acsizik vagy tudjatököm mit csinál.Különben meg  leírtad egy hosszabb monológban hogy teljesen leszarod mi lesz WoD-al mert nem lépsz le hősiesen elviseled,akkor meg felesleges is keresned a vitát.Kevés a player WoD-on,ezt meg kell oldani,ez a lényeg.

btw köszi a facepalmot,csípem Picardot :) 

Edited by Freezi
  • Tell Me More 1

A játék 90-es szinten kezdődik MoP-ban, most az hogy az odáig vezető utat 1,5 óra vagy 1 hét alatt éred el vagy esetleg instant lvl90 bevezetése esetén fél perc alatt az szerintem kurvára mindegy. Írtatok olyat, hogy azért játszol wodon hogy ne kelljen naponta több óra hosszát játszanod. Hát megsúgom, Taurin sem kell. Ezzel érveltetek is a régi fórumon a WoD és Tauri közti különbségről, hogy semmivel sem különb a WoD-os mint a Tauris. Akkor most mi a baj? A migráció lehetősége rajtatok segítene, hogy ne kelljen tescos pvp-sek mellett afkolnod egyedül. Egyébként meg karihúzás migralas után?? Könyörgöm, szaré-hugyé vannak eladó karakterek. Bár az én WoD-os accomon mindenből van 90-es kari, szóval mindegy ez is. 

1 órája, Leave írta:

Írtatok olyat, hogy azért játszol wodon hogy ne kelljen naponta több óra hosszát játszanod. Hát megsúgom, Taurin sem kell. Ezzel érveltetek is a régi fórumon a WoD és Tauri közti különbségről, hogy semmivel sem különb a WoD-os mint a Tauris. Akkor most mi a baj?

Kicsit megijedek amikor ilyet olvasok mert ezt komolyan írják az a baj, és pont ez a baj, hogy ilyen az emberek hozzá állása bármihez is és ez elszomorít! Most komolyan annyi idő Taurin csinálni bármit is (a raiden kívül) mint WoD-on?????? 80 stack kaját megcsinál az ember 10 perc alatt WoD-on az ember, ami az esti raidra 10 ember bőven elég még wipeolkal is ...te ezt taurin is megcsinálod AH, gold milliomos , kredit milliomos nélkül!!! :) Ezekre a farmolásokra gondol az ember amit nem szeretne egy ott játszó ember...de forgassátok már az ember minden mondatát, ezek vagyunk mi magyarok GG és kb ezért fölös feljönni ide mert csak a szarakodás van!

Befejeztem én is mert csak agyfaszt kapok, majd lesz amit döntötök rólunk, egyenlőre nekünk jó így ahogy van meg tudjuk oldani a raidelésünket, ha meg kihal a WoD, vagy az erdőszélén fejbelőnek minket a taurisok ám legyen ..megyünk máshova!

További jó eszmefejtegetést!

• Like 2
  • Picard Facepalm 1

80 stack kaja > normális szerveren való játék, Avarent tudom sajnálni, hogy milyen szerveren wastelte az idejét a karijába.

ui: bármilyen random raiden is voltam, olyan biztos nem volt, hogy kaja buff valakinél ne lett volna. Flask/Poti craftolás is kb 50k goldból meg van több hónapra. 

Edited by Purrmode
  • Picard Facepalm 2

Húsbavágóan konstruktív hozzászólásokat látok, janem. Megy megint a sajnálkozás mindkét irányba (mint mindig), amiből azt lehet leszűrni leginkább hogy mindkét oldalnak kerek 0 fogalma van arról hogy melyik szerveren mi zajlik (mint mindig). Nyilván ez nem is elvárható normál esetben, de ne írjunk már olyanokat hogy mittomén wodon az 5-6 raid team úgy néz ki hogy raid1, raid2, raid3, raid1 alt, random, meg olyat se hogy Taurin egy raidre elég kaját több óra kifarmolni, főleg ha érveket akarunk ütköztetni egy értelmes vita keretein belül.

• Like 1
  • Feels 1

11 perce, Purrmode írta:

80 stack kaja > normális szerveren való játék, Avarent tudom sajnálni, hogy milyen szerveren wastelte az idejét a karijába

Jah mert csak a nagy tauri itt a normális szerver, az összes többi "szaron" játszó alantas, alsóbb rendű személyek meg csak a talpát nyalhatják minden taurisnak? Több wodon játszó player kifejtette, hogy ő számára ideális a wod a sajátos tulajdonságaival. Ti segíteni akartok a wodos pve playereknek? Igen? Leszarjátok ti a Wod-ot úgy ahogy van, csak az érdekel, hogy pár érintett át tudja menteni az ő nagyértékű karakterét taurira. Nem kell ennek ilyen álgúnyát adni, nyissatok egy új topicot " Wodos karakterem jövője" cimmel és irjátok bele kerek perec, hogy menteném a szaros karakterem wodról. 

• Picard Facepalm 4
  • The fuck is this 1

6 perce, Elzza írta:

Jah mert csak a nagy tauri itt a normális szerver, az összes többi "szaron" játszó alantas, alsóbb rendű személyek meg csak a talpát nyalhatják minden taurisnak? Több wodon játszó player kifejtette, hogy ő számára ideális a wod a sajátos tulajdonságaival. Ti segíteni akartok a wodos pve playereknek? Igen? Leszarjátok ti a Wod-ot úgy ahogy van, csak az érdekel, hogy pár érintett át tudja menteni az ő nagyértékű karakterét taurira. Nem kell ennek ilyen álgúnyát adni, nyissatok egy új topicot " Wodos karakterem jövője" cimmel és irjátok bele kerek perec, hogy menteném a szaros karakterem wodról. 

Wod és az ideális sajátos tulajdonság. A nap vicce számomra. Azért nem játszik rajta senki, mert bármilyen szempontból ideális lenne. A szerver sem PVP sem PVE szempontból nem ideális jelenlegi állapotában. De ha a Wodosoknak nem jó, amit Avaren kitalált, akkor legyen nyitva egy új instant 90 pvp szerver, ami hozna játékost a Wodot meg lelehet kapcsolni, amikor 20 player marad rajta

• Picard Facepalm 1
  • Tell Me More 1

Amúgy szerintem a WoD egyik gyökeres problémája inkább az, hogy végig a Tauri árnyékában van, tehát ezt úgy értem hogy a Taurihoz van összehasonlítva. Ha nem lenne ez az összehasonlítás, sokkal kevesebb problémája lenne. Az ember lát egy 1x és egy 15x realmet ugyan azon a kiegészítőn, patchen, csak az egyik nagyobb rate, kevesebb szenvedés, a másik meg Normal tehát "normális" realm, persze hogy így sokszor inkább a Tauri nyeri az összehasonlítást. 

Ha a WoD-ról engednétek a migrációt, és HAMARABB lőnétek ki Legionre, oda már nem érkezne meg a 5.4, egy jó elhatárolás lenne a Tauritól. Persze nem tudom hol áll jelenleg a TT a Legion fejlesztésében, de az mindenképpen jó ötlet lenne, ha nem ugyan azon a kiegészítőn lenne a 2. Így még azok a playerek is érdekeltté válnának a WoD-ban akik alapból nem, mert 15x. 
Mondjuk ha a WoD "lemaradna" és visszalőnénk BC-be, az is megoldás lehet. Csak ne legyenek közel egymáshoz a Taurival. Jó, nem lenne cross realm,  de legalább jól elválasztható ÉRDEK lenne abban, hogy aki Taurizik és Tauri fan, az ránézzen egyáltalán a WoD-ra, nem? 

Csak egy ötlet volt. 

• Like 2

1 perce, Purrmode írta:

Azért nem játszik rajta senki, mert bármilyen szempontból ideális lenne.

Tauriról is ugyan úgy párolognak el az emberek.

• Like 1

Itt egy barna lány, ott egy barna lány. Ikrek. Az egyiket könnyebben megkapod, a másik kéreti magát, többet kell érte küzdeni. Ha nincs semmi más különbség a 2 között csak a megszerzés nehézsége, persze, hogy értékesebbnek érzik azt, ha nehezebben kapod meg. Talán emiatt nyer mindig a Tauri. 

Legyen az egyik lány szőke, más testalkatú, különlegesebb, másabb, ne iker. Így ha egymás mellé állítod az X lányt és az Y lányt, már nem csak a megszerzés nehézsége lesz a különbség. Lehet, hogy azok akik a nehezebb megszerzés hívei, így ránéznének a másik lányra is, többször. 

12 perce, Purrmode írta:

Wod és az ideális sajátos tulajdonság. A nap vicce számomra. Azért nem játszik rajta senki, mert bármilyen szempontból ideális lenne. A szerver sem PVP sem PVE szempontból nem ideális jelenlegi állapotában. De ha a Wodosoknak nem jó, amit Avaren kitalált, akkor legyen nyitva egy új instant 90 pvp szerver, ami hozna játékost a Wodot meg lelehet kapcsolni, amikor 20 player marad rajta

Nem ideális PvP-re? 2v2 ladderen 20ból 11 wod szerverről van. 

Nem ideális PvE-re? wod 200-as peakel 3 13/13 hc, tauri 1000-es peakel  5 13/13hc.

Mert a Tauri olyan kurva ideális, azért maradt rajta cirka 1000 ember? Ideális PvE-re, akkor miért nyivákoltok, hogy nem tudtok tgf-elni rendesen?

Majd lekapcsoljuk a wodot mikor 20 ember marad ott, addig meg kérlek állj egylábon.

• Like 2

Nem igazán akarok beleszólni, de mint WOD-os, azért annyit mondanék, hogy azért játszok WOD-on, mert:

- Nincs türelmem Taurin fejlődni, szakmázni, repuzni. Miért? Mert maga a WOW mint játék unalmas, nem hoz lázba a fejlődés, sem a zöldség farmolás, ezért nem érdekel a Tauri. A WOD pont az ilyen magamfajta lusta disznóknak való, akik csak Raid miatt játszanak.

Azzal, hogy mondjuk, sokan azt hiszik, ha a WOD-ot mergelik Taurira minden meg oldódik, pont, hogy tévednek, mivel azok a magam fajta semmirekellők biztos, hogy nem fognak Taurin játszani, ahogy én sem tenném. Így kb. a migrált 300 játékosból nyernének 50-et, mert a többi, a hozzám hasonló „lustasági” faktor miatt nem játszana ott, nagyon megérné mi?

Legyen inkább Cross Raid, vagy legalább Cross Faction PVE, meg hozzanak egy rakat külföldit, hogy legyen meg a létszám, és ne kelljen órákat várni Raid Finderre. BTW: Raid Finder közös a taurival, oszt mégsem pörög, akkor mi a gond? Talán mégsem a WOD-ban a hiba, hanem az emberekben, taurin is?

Edited by crawen
bocsmá' de a formázást leszedtem azért
  • Like 4

Amugy ez a 'legyen wod eltero kieg' tartalmazhat nemi fantaziat. Mas megoldas mert itt ket utat latok: 1: a kozos raid, ezzel a wodot 'parazitakent' tesszuk nepesebbe. 2: a wod sajat ket labra allitasa hogy Tauritol fuggetlenul legyenek rajta emberek, ezzel novelve az ossz jatekosszamot. Az utobbira valoban jo otlet lehet a BC ugy is sokan sirtak erte Wotlk szavazas poszt alatt. Wodos karikat Taurira migralni, a WoDos realmet leallitani atnevezni masik eltero kiegen es hasonloan magas szorzokkal vendorokkal ujra dobni a piacra a lusta embereknek de mar BCn. Ez hogy hangzik? Igy megmarad a WoD feeling az embereknek + a tauri uj kieggel bovul tobbet kinal + lehet ezzel egyaltalan eselye, h uj playereket vonzzon be. Mig van Tauri az ugyan olyan kieges high rate realm mindig hatterbe lesz szoritva szerintem.

Kepzeljetek el egy 15x BC realmet wodos vendorozassal stb. Szerintem jol is elsulhet :D

• Like 1

Te amúgy legit azt hiszed hogy wodon azért játszanak kevesebben mert a team  - megjegyzem csak szerinted - háttérbe szorítja Taurihoz képest? Külön a három szerverrel mit lehet szerinted foglalkozni a sharelt core fejlesztésén kívül egy olyan scenarioban ahol mindhárom szerveren borzasztó sok minden crossrealm van megoldva mégpedig úgy, hogy alapból arra lett fejlesztve?

• Like 1
  • Woah 1

Szerintem a Taurihoz kepest hatterbe szoritva inkabb a playerek szemszoge szerint van :D tehat igy ebben nem celzok arra mennyit  fejlesztetek mert sztem eleg jo allapotban vannak a realmek tehat en nem a kinalat hanem a kereslet szemszogebol vizsgalodtam. 

Egyszeruen latva szerintem ha egy uj player jon a szerverre es nezelodnie majd dontenie kell melyik realmet valasztja a cross realm ellenere is a nagyobb playerszam mellett dont attol fuggetlenul hogy tobben birjak a kisebb szorzokat. Ezek alapjan egy kis megkulonboztetes,  egyeniseg,  fuszer lehetne egy eltero kieg hogy befolyasolhassa egyaltalan azt aki valasztas elott all. Persze lehet h rossz otlet de legalabb probalkozom :D

2 órája, Nagyfaterbä írta:

Kicsit megijedek amikor ilyet olvasok mert ezt komolyan írják az a baj, és pont ez a baj, hogy ilyen az emberek hozzá állása bármihez is és ez elszomorít! Most komolyan annyi idő Taurin csinálni bármit is (a raiden kívül) mint WoD-on?????? 80 stack kaját megcsinál az ember 10 perc alatt WoD-on az ember, ami az esti raidra 10 ember bőven elég még wipeolkal is ...te ezt taurin is megcsinálod AH, gold milliomos , kredit milliomos nélkül!!! :) Ezekre a farmolásokra gondol az ember amit nem szeretne egy ott játszó ember...de forgassátok már az ember minden mondatát, ezek vagyunk mi magyarok GG és kb ezért fölös feljönni ide mert csak a szarakodás van!

Befejeztem én is mert csak agyfaszt kapok, majd lesz amit döntötök rólunk, egyenlőre nekünk jó így ahogy van meg tudjuk oldani a raidelésünket, ha meg kihal a WoD, vagy az erdőszélén fejbelőnek minket a taurisok ám legyen ..megyünk máshova!

További jó eszmefejtegetést!

Elmész raidelni -> disenchantolod ami nem kell -> eladod ahban -> veszel az árából vagy poti/flask/kaját vagy alapanyagot és lecraftolod 

Ennyi energiát kell belefektetni, hogy telelegyen az egész guildbank összes létező tabja potival flaskel meg kajával, amiből az összes raidelő ember szükségletei meg vannak oldva. Kell ehhez 1 db enchantos ember a raidbe meg valaki aki hajlandó odasétálni az ah-hoz és eltölteni ott nagyjából 10 percet. Ehhez persze szükséges, hogy ne legyen szétb*szva az egész szerveren az ah azzal, hogy egyrészt üres, másrészt meg annyit ér a gold, hogy 1db gatyaenchantot 200kért el lehet adni. Semmi különleges nem kell hozzá. Mióta a taurin játszok (nagyjából bc vége/lk eleje) 1db herbet nem szedtem le és 1db oret nem miningoltam, még is volt mindig elég pénzem arra, amit nagyon szerettem volna. És soha nem is kellett se vendorból se akárhogy máshogy profokat húznom csak azért, hogy ellássam saját magam flaskel potival gemmel enchantal meg hasonlókkal, mert normális ah mellett ezekre bőven van pénzed FARMOLÁS NÉLKÜL!!!! is.

1 órája, Elzza írta:

Nem ideális PvP-re? 2v2 ladderen 20ból 11 wod szerverről van. 

Nem ideális PvE-re? wod 200-as peakel 3 13/13 hc, tauri 1000-es peakel  5 13/13hc.

Mert a Tauri olyan kurva ideális, azért maradt rajta cirka 1000 ember? Ideális PvE-re, akkor miért nyivákoltok, hogy nem tudtok tgf-elni rendesen?

Majd lekapcsoljuk a wodot mikor 20 ember marad ott, addig meg kérlek állj egylábon.

Szerinted mi köze a ratingnek illetve a hc progressnek ahhoz, hogy mennyire ideális maga a szerver. Nem azért van az ember 2,6kn, mert annyira inspirálja az ideális környezet wodon, hogy megállíthatatlanul szárnyal a ratingje az egekbe. Az ideális szerver pve/pvp szempontból annyit jelentene, hogy kielégíti egy átlag pvp/pvevel foglalkozó ember igényeit. Egy pvps embernek nagyjából ilyen igényei vannak: Belogolok, csinálok egy új karit, instant max lvl ctf gear, aztán lehet joinolni arénára. Ettől a wod olyan messze áll, hogy el sem lehet magyarázni. Hiába van 15x xp szorzó a szerveren, ha a pvp paraszt belogol és meglátja, hogy lvl1es a karija, meg hogy lófasz alapgearje nem lesz még akkor se ha felhúzza, akkor nem is fog vele vesződni, mert belogol pandawowra ott az igényeihez sokkal közelebb álló szerverrel találkozik. Nyilván az instant ctf része nem kivetelezhető crossrealmen egy blizzlike szerverrel, de az instant 90 és a valamennyire használható kezdőgear kivitelezhető lenne. Így talán rájönne a paraszt, hogy relatív jól scriptelt és jól működő szerverre logolt be, és nem fordulna háttal, amikor már a honlapot se tudja megnézni, vagy amikor belogol és rájön, hogy fejlődnie kell. Igen nem sok az a 2 óra fejlődés wodon, de én sem mennék el fejlődgetni egy random szerverre, ahol azt sem tudom mit lehet meg mit nem lehet majd csinálni. A prof vendort, ha nem tudnám, hogy létezik, valószínűleg meg sem találnám. Arról nem is beszélve, hogy wodon az 1 questet megcsinálsz, majd szaladgálsz 10 percig egy másik zónába fejlődési módszer 100x unalmasabb, mint taurin normális körülmények között fejlődni a karaktereddel. Szóval egy pvp playernek az ideálishoz legközelebb álló szerver az olyan lenne, hogy belogolsz -> instant 90 -> vendortól veszel kezdőgeart -> prof vendorban ráklikkolsz, hogy engineeringes akarsz lenni -> pukk 600 enginering ->bebindeled -> mehetsz arénázni. Pve playernek, szerintem legfontosabb igény az lenne, mielőtt eljön fejlődni vagy nem fejlődni egy szerverre, hogy tudja, hogy lesz-e egyáltalán guild vagy akármi lehetőség, ahol magas szinten lehet pvezni, mert gondolom egy normális playernek nem elégíti ki az igényeit egy lfr meg 1 rhc. Ehhez van 1-2 tök jó tauriguilds platform, valahogy jobban láthatóvá kéne tenni ezeket a főoldalról, amit mondjuk regisztrálás nélkül is meg tud nézni az amerikai phalanx.

Egyébként Taurin sincs kolbászból a kerítés, itt is nehéz pvere is meg pvpre is normális embereket találni, de elmondom, hogy ez eredetin sem egyszerű, pedig ott aztán van player bőven. Kiemelkedő játékosokat mindig nehéz lesz találni (bár több emberből azért csak könyebb). A legnagyobb probléma az a Taurival (és valószínűleg woddal is), hogy a heti guildes raiden kívül semmit nem lehet csinálni, amivel lekötnéd magad. Random raidek nincsenek, gdkpk nincsenek, arénára maximum tryhardolni lehet menni, nagy ratingen 1 pontozni, amit azért elég hamar megun szinte bárki, a 3v3 meg be sem hív, ha nem állsz qban egész délután, hogy játsz 2 meccset. Belogol az ember, sehol senki, szétnéz, hogy mit lehetne csinálni, sehol semmi értelmeset nem talál, aztán fogja magát kilogol és elmegy mást csinálni. A legtöbb maxlvl contenthez emberek kellenek, ebből pedig taurin erősen hiány van újabban, szóval akár akartok wod merget, akár nem, a topic fő kérdése az lenne, hogy mivel lehetne segíteni a szerver populációjának növelését, és nem arról, hogy a 300 wodos spártai harcos hogy fog az utolsó lehelletéig küzdeni a gonosz taurisok ellen a prof vendorokért és a 2 órás levelingért. Ha nem akartok merget, akkor nem kell merge, de a topicot ne offoljuk már szét teljesen, és próbáljunk meg építő jellegű ötleteket adni ahelyett, hogy egymással veszekedtek. Köszi :) 

• Like 6
  • Love 2

Eredetileg az lett felhozva másik topicban hogy miként javítsuk a pvp-t taurin, és chriss írta hogy várja az ötleteket. Erre hoztam fel a régi, csináljunk wodból instant maxlvl realmet alap kék gearrel dolgot, amit most nem részleteznék hogy miért gondoltunk (sokan) jó ötletnek. Akkor még arról volt szó hogy lehet TB-ből csinálnák ezt igazából mindegy is lenne, csak gondoltunk akkor 2 legyet ütnénk egycsapásra ha evvel wod is nyert volna 1 kis vérfrissítést.

Aztán keverték bele hogy mi legyen a wodos pve-s emberekkel meg merge és hasonló dolgok de nagyon elkalandoztunk emiatt.

Ebbe a témába nem is szólnék bele, de az elég nagy baromság hogy pve meg pvp terén nem tart a szerver sehol sem a taurihoz képest. kb wotlk vége óta inkább egyenrangú a két szerver endgame contentben.

/off

A cross realm raidről az a véleményem hogy halott ötlet, rengeteg technikai probléma lehet vele a pvp-s tapasztalatok alapján.
Azon meg hogy a raid finder halott nem kell csodálkozni az eredetin is csak a hatalmas player pool miatt működött ( és ott is utálta mindenki mert az esetek nagy részében bosst se öltél/ soo farm contentben meg hívni is nehezen hívott)

Edited by Pallesz
  • Like 1

3 perce, Pallesz írta:

A cross realm raidről az a véleményem hogy halott ötlet, rengeteg technikai probléma lehet vele a pvp-s tapasztalatok alapján.

Az alapelv igen közel állna a cross LFR-hez és a cross invhez, a cross lockout save amit meg kell oldani meg az instanceokat átpakolni crossra.

Nem az implementálásra gondoltam, azt biztos megoldjátok, hanem a külön xrealmen jelentkező bugokra, xrealm dc-kre. De ezt ti jobban tudjátok igazából csak a véleményem volt.

Kifejezetten xen normál esetben legfeljebb olyan bugok lehetnek, amik már a többi szerveren ki vannak fixelve, de ha ezek a fixek kritikusak akkor minden realm újraindul és egyszerre kerülnek be. Xrealm dck pedig valóban vannak, de a home realmek is simán leállhatnak bármikor.

Amúgy szerintem elég gyenge érveket hoztatok fel arra, hogy miért ne legyen WoD-ból instant 90-es szerver.

• "így is csak 4 óra a fejlődés" -> mondja ezt az aki nem akar taurira migrálni mert nem akar pár órát farmolni a heti kaja/flaskért (nem mintha amúgy kéne de whatever)
  • "még annyira sem tanulnak meg játszani az emberek a karijukkal mint most" -> erre nem is kell semmit írnom szerintem, akkora faszság
  • "nem akarok még 1 alaris battlemaster szituációt" -> bármit is jelentsen ez, mintha érnének bármit is az achievementek egy olyan szerveren ahol senki nem szed ki magának semmit hanem megveszi mástól
  • "nem egy meglévő realmot kéne átvariálni" -> a játékosszámból ítélve így sincs nagy igény a realmre, rosszabb nem igen lehet tőle a helyzet (+nem hülyeség az sem hogy lehet kipróbálnák a pvet is a pvp emberek, egy próbát megér)
  • kezdő pvp gearre nem tudom hogy volt-e kifogás
  • "ha instant 90 lesz elveszik a migráció lehetősége a sírás miatt" -> így jártak ők nem akartak migrációt előtte
  • esetleges cross raid vagy minek a lehetőségét nem befolyásolja (bár szerintem ennek a megírása időpazarlás)

Kihagytam valamit?

• Like 3

Se a PvP se a WoD sorsa nem érdekel, viszont ez a megoldás igényli a legkevesebb erőfeszítést szerintem (ahelyett, hogy mindenféle felesleges feature megírása venné el az időt olyan dolgok elől amik engem is érdekelnek). Ha ennyivel esélyt lehetne adni arra, hogy fellendüljön a PvP ezzel elérve azt, hogy a PvE embereknek is legyen oka feljárni raiden kívül a szerverre, akkor meg kell próbálni. 

Csak olyan dolgokat tudnék felhozni amit már említettek a topicban. :) 

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy szerintem semmit se fog változni a helyzet ettől sem, mivel valahogy el kéne jutnia a hírnek az emberekhez, hogy "hé utolsó season jön és csak most csináltunk instant szervert mert marha okosak vagyunk". 

Edited by hehe ecksdee

amikor arról volt $zó hogy m€kkora r€t€k a honlap nem a vip pan€lr€ gondoltak az €mb€r€k, azt k€ll€tt l€g€lő$zör m€gcsinálni, lmao

Edited by hehe ecksdee
  • Like 3
  • LUL 1
  • Putin Approves 1

2 órája, crawen írta:

Az érveiden kívül semmit

Mert azt hiszed, hogy a te "nem kell órák hosszat a gép előtt ülnöm" érved olyan erős lábakon áll? :D Komolyan már az az érzésem, hogy hagyni kellett volna ezt az egész topicot a faszba, és egyik napról a másikra instant 90-é tenni wodot, és a honlapon a "Karaktermigráció Taurira" gomb baszta volna ki mindenki szemét. Az pedig, hogy vannak olyan evolúciós zsákutcák akik szerint ez mind azért van kitalálva, hogy mentsük a wodos karaktert (ami nekem 3-ból áll, egy sem éri el az 1500 achit és 470-es geart LUL) azokért komolyan nem lenne kár. Sőt, remélem ha ebből a dologból az egyetlen egy járható útra fog térni a TT, mégpedig hogy WoD instant 90, és migrálás, akkor mindenki aki itt a wod mellett veri a faszát hogy mekkora komoly progress van mán meg pévépé, azok eltakarodnak a jó büdös faszba. Értetek szól ez az egész, hogy ne egy üres realmre logolj be egész nap 20-as stack kaját kraftolni vendorból te agyhalott!! Évekig azt böfögtétek az arcunkba, hogy a tóris pléjer semmivel sem különb mint a wodos pléjer és egyébként is a játék max lvl-től ugyan az mind a két realmen!! Most meg bármi ötlet van egyből lehurrogjátok, még anno a CR-t is szidtátok mert a sok bunkó tóris pléjerrel ti nem akartok rhc-zni se meg semmit se!! Iszonyat nagy képmutatás amit itt műveltek! Nem kell migráció de azért legyen már több pléjer mert hónapokat csúszunk a normos raidekkel is mert eddig tart tizediket kukázni a raidbe igaz @crawen ?? Még HoF környékén az FMO is átjött Taurira raidelni, hogy most Funból vagy mégsem, azt már nem tudom, és nem kellett reggeltől estig a gép előtt ülniük..de erről @Lore tudna beszélni többet.. Édes istenem... Sry akit megbántotta, esküszöm szándékos volt, @Avaren sry, triggered. 

Edited by Leave
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Picard Facepalm 1
  • Woah 1

9 perce, Leave írta:

Nem kell migráció de azért legyen már több pléjer mert hónapokat csúszunk a normos raidekkel is mert eddig tart tizediket kukázni a raidbe igaz @crawen ??

Igaz hogy ilyet sose mondtam, csak azt hogy a raid1 teamben nagyobb a fluktuacio mint egy konzervgyarban es kethavonta uj embert kell gearelnunk a nullarol, ami egy instant 90es realmen ugyannyi ideig tartana.

A kiralyi tobbes pedig kulon tetszik, foleg az agyhalottozas, foleg hogy en mindigis a CR DF es LFR mellett voltam, de hogy ezen meg be is triggereled magad az kifejezetten parades.

Az pedig hogy neked faj az hogy wodon otodannyi emberrel tart ugyanott a progress mint taurin es te ezen meg extraban elkezdesz habzani, finoman szoval is ironikus. Azt pedig ideje lenne felfognod a gyerekes sertettsegeden tul, hogy messze nem az volt az egyetlen ervem hogy igy legalabb nem kell orakat a gep elott ulni, foleg hogy meg csak ezt sem irtam le soha, ugyanis egyebkent is orakat ulok a gep elott naponta de a gazalasnal ertelmesebb tevekenyseget kepzelek el ez ido alatt. Arrol nem beszelve, hogy akik migralni akarnak sem tudnak kitalalni jobbat annal mint hogy mutogatnak a parszazas player countra es nyignak hogy HURRDURR DED SERVUR, emiatt pedig uvolt a topicrol hogy az egesz mogott csak annyi van hogy komolyabbnak ereznek magukat csak azert mert Taurin van karijuk. Ugyanitt nem az en szegenysegi bizonyitvanyom hogy mindezt a szokasos windowlicker nyomoronc stilusodban sikerult ideokadni.

• Like 3
  • Picard Facepalm 1
  • Woah 1

Ahogy látom, ebben a fórum topicban az ötletelgetés egy kisebb közeg között zajlik, melynek tagjai nem engednek az álláspontjukból, és oldalakon keresztül bizonygatják az igazukat, egymásét leszólva, mégis, alig vannak néhányan ezek az emberek. Minden említett érv mellett 1-1 player áll a topicban, mögöttük viszont nem tudjuk, hány  wodos player érintett abban, amit mondanak. 

Van aki amellett érvel, hogy legyen...
- instant 90
- migráció
- pvp orientáltság
- cross raid
- wod törlés és teljes migrálás

Ezek viszont nem tudjuk, a WoD népességének hány százalékát állítják, állítanák maguk mögé. Lehet, hogy az egyik mögé majdnem mind beállna, lehet, hogy ezek közül néhány csak azt az 1-2 embert érdeklik, aki itt harcol érte, oldalakon keresztül, vért és időt nem kímélve.

Szavazás, esetleg közvéleménykutatás, az érintettek minél szélesebb körű bevonása, és ahogy olvastam, a klánokkal való nagy megbeszélés lehetne célravezető, had döntsenek a számok, a tények az igényekről, és ne az,  hogy ennek az 1-2 embernek mekkora szája, vagy érvei vannak itt fórumon. 

Sose felejtsétek el, hogy nincs olyan döntés, ami mindenkinek megfelel. Ha akartok bármit a fent felsoroltak közül a WoD realmmel kapcsolatban, annak "áldozatai lesznek", ez biztos, lesz aki itt hagyja majd a realmet miatta. Az nem mindegy viszont, hogy hányan vannak ilyenek, az pedig nem számít, hogy az a 1-2 leendő áldozat milyen szívhez szóló, vagy száját tépő kommentben védekezik. 

Magyarul, leállhatunk veszekedni itt 1-2 emberrel érvekről, de lehet, hogy semmi értelme, mert az igen csekély áldozat egyike csupán. De lehet, hogy akkora igazságot mond, ami miatt sokkkal többen lépnének le. Sosem tudhatjuk. 

Edited by Sebhejes
  • Like 1

55 perce, Leave írta:

Mert azt hiszed, hogy a te "nem kell órák hosszat a gép előtt ülnöm" érved olyan erős lábakon áll? :D Komolyan már az az érzésem, hogy hagyni kellett volna ezt az egész topicot a faszba, és egyik napról a másikra instant 90-é tenni wodot, és a honlapon a "Karaktermigráció Taurira" gomb baszta volna ki mindenki szemét. Az pedig, hogy vannak olyan evolúciós zsákutcák akik szerint ez mind azért van kitalálva, hogy mentsük a wodos karaktert (ami nekem 3-ból áll, egy sem éri el az 1500 achit és 470-es geart LUL) azokért komolyan nem lenne kár. Sőt, remélem ha ebből a dologból az egyetlen egy járható útra fog térni a TT, mégpedig hogy WoD instant 90, és migrálás, akkor mindenki aki itt a wod mellett veri a faszát hogy mekkora komoly progress van mán meg pévépé, azok eltakarodnak a jó büdös faszba. Értetek szól ez az egész, hogy ne egy üres realmre logolj be egész nap 20-as stack kaját kraftolni vendorból te agyhalott!! Évekig azt böfögtétek az arcunkba, hogy a tóris pléjer semmivel sem különb mint a wodos pléjer és egyébként is a játék max lvl-től ugyan az mind a két realmen!! Most meg bármi ötlet van egyből lehurrogjátok, még anno a CR-t is szidtátok mert a sok bunkó tóris pléjerrel ti nem akartok rhc-zni se meg semmit se!! Iszonyat nagy képmutatás amit itt műveltek! Nem kell migráció de azért legyen már több pléjer mert hónapokat csúszunk a normos raidekkel is mert eddig tart tizediket kukázni a raidbe igaz @crawen ?? Még HoF környékén az FMO is átjött Taurira raidelni, hogy most Funból vagy mégsem, azt már nem tudom, és nem kellett reggeltől estig a gép előtt ülniük..de erről @Lore tudna beszélni többet.. Édes istenem... Sry akit megbántotta, esküszöm szándékos volt, @Avaren sry, triggered. 

hogy te milyen gecibuta vagy  :O 

• Like 2
  • Tell Me More 1
  • Woah 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now