Jump to content
Avaren

Tauri szerverek jövője

Recommended Posts

Ez az arena tournamentes ötlet a wod instant90es szerver inditásával geci jó ötlet és elég jó promó lenne sztem.

A többi pont is teljesen igaz.

Reméljük most a TT észhez tér és cselekedni fog.

• Like 2

Végülis emellett a 15x szorzó mellett a fejlődés igazán jelképes dolog volt, ahogy a proff kihúzása is, (lehetne ennyi erővel egy npc, amivel ha beszélsz, megadja a maxos JC-t például, úgy is ott vannak az alapok és úgy is ki lehet húzni maxra vendorból, csak na, akkor már ha instant 90, ez is jó ötlet lehet nem? :D

• Like 3

2 perce, Shibaken írta:

Végülis emellett a 15x szorzó mellett a fejlődés igazán jelképes dolog volt, ahogy a proff kihúzása is, (lehetne ennyi erővel egy npc, amivel ha beszélsz, megadja a maxos JC-t például, úgy is ott vannak az alapok és úgy is ki lehet húzni maxra vendorból, csak na, akkor már ha instant 90, ez is jó ötlet lehet nem? :D

Ez már alapból igy lenne ha instant 90-es szerver lenne.

Edited by Stealthsoul

+ ha már instant 90 pvp realm, régen volt egy rohadt jó wow szerver, a WoW NoFear, ami már régóta megszűnt, de volt egy olyan rendszere, hogy ha beírod hogy pl ".t stormwind" akkor elteleportálhattál Stormwindbe, de akárhova is így a wowon belül, tehát ez a .t teleportálós rendszerről mit gondoltok? :D 

• Like 2
  • Putin Approves 1
  • Confused Nick Young 1

Nekem ez a teleportálós rendszer azért jött be, mert volt saját duelező helyünk haverokkal és csak be kellett írni hogy .t valami, és ott nyugodtan gyepálhattuk egymást és volt ott egy kis házikó is, meg ilyesmi az tök vagány volt :D és ha már így van, a vendorok is kerülhetnének valami fasza helyre, ami elérhető .t hordavendor vagy .t allivendor paranccsal, ezzel élénkebbé tehetnénk az egészet nem? :D 

• Like 2

1 perce, Shibaken írta:

+ ha már instant 90 pvp realm, régen volt egy rohadt jó wow szerver, a WoW NoFear, ami már régóta megszűnt, de volt egy olyan rendszere, hogy ha beírod hogy pl ".t stormwind" akkor elteleportálhattál Stormwindbe, de akárhova is így a wowon belül, tehát ez a .t teleportálós rendszerről mit gondoltok? :D 

Hu ez már nagyon fun fun szerver lenne sztem kicsit erős túlzás

• Like 3

1 perce, Shibaken írta:

Részletkérdés ami semmin nem változtatna

• Like 1

Még a pvp eventek is könnyebben szervezhetőek lennének, hogy mittomén valaki kikiáltja hogy ".t arena" és mehet a menet :D hát igen, elég funos :D 

(és pl gurubashi arenába mennének sokan)

Edited by Shibaken
  • Like 2

Minden core-ban van .tele, fejlesztéshez tök jó (bár a tauris teleport táblából hiányzik pár dolog, de lusta vagyok kiegészíteni, mert úgyis van tízszeres speedmod meg fly), de én pl. hülyeségnek tartanám odaadni a playereknek. Nagyon erős, főleg ha korlátozás nélkül használhatod.

• Like 2
  • Woah 1

Hát igen, olyan korlátozás pl mindenképpen kellene rá hogy pl
- combatban nem használható, 
- combat után 5-10 percig nem használható
- hordás nem teleportálhat alli mallba fordítva se stb. 
de a mászkálás helyét tök jól átvehetné, pörgősebbé téve, de majd jah várjuk meg a választ :D 

• Like 2

Akkor már teleport NPC szerintem jobb volna, de ne a teleportal foglalkozzatok szerintem ez a legkevésbé sem érdekelne senkit. Ígyis pár perc eljutni bárhova a játékon belül ami úgymond "fontos" zóna.

• Like 1

Szegény wod realmet most egy poszt alatt semmisítettük meg, és csináltuk instant 90es funos pvp realmmá egymás utánxD érdekes, majd kiváncsi leszek mit mondanak az adminok 

• Like 2
  • Dislike 1

De ha azt nézzük, nem lennék szegény Tauris adminok helyében :D Biztos vannak vagy 4-5en ahogy hallottam, aztán..
1: Haladjanak a MoP-al mert mindenki szidja utálja, ezért azt is csinálgatják gyorsabban
2: Csinálják a Legiont, hogy legyen hova átlépni
3: Oldják meg a Warlords of Draenor kieg átugrását
4: Indítsák újra a Wotlk realmet mert már vagy 800 ember szavazott rá aztán még az is kell 
5: Javítgassák a bugokat 
6: Oldják meg a WOD realm ügyét 
7: És még a honlap is gáz elvileg
8: Meg már a Taurit is össze kén vonni az Evermoonnal vagy mi
9: És még hirdessenek is mindent faszán :D 
10: Meg még szóba esett a Tauri Battle realm is hogy élesszük fel 
és még biztos van sok amiről nem is tudok :D 

Edited by Shibaken
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Feels Bad Man 1

30 perce, Shibaken írta:

3: Oldják meg a Warlords of Draenor kieg átugrását

Belogolsz 90-es karival, felugrik egy quest hogy menj el egy custom NPC-hez OG/SW-ben leadod a q-t, fel lvlupol 100-ra meg megkapod a kezdő geart amit anno a 100-as boostolt karakterek. Át van ugorva, nehéz volt.

Edited by hehe ecksdee
  • Like 3
  • Love 1
  • Woah 1

@Avaren

Azt hiszem, hogy ezt, hogy woddal mi legyen az előző topicon már egy TT-s kifejtette bővebben ezt. Aki wodon játszik az azért wodos, mert neki azok a körülmények felelnek meg. 

Az instant 90es pvps realmet én is adnám (5éve mopozok), de ezt nem wodon akkor már külön realmen és akkor karit se lehessen onnan eladni, de cross realmel működjön (lehet rosszul fejeztem ki magamat). 

Wodból meg viccet meg bohócot ne csináljon már az akinek az intelligencia szintje egy dióhéj alatt van (ezt pár kommentelőre értem). Ennyi erővel zsa evermoon instant 90,mert wodon több a progress, mint ott :)

• Like 1

3 perce, Vazz írta:

Ennyi erővel zsa evermoon instant 90,mert wodon több a progress, mint ott

Most komolyan viccelsz? evermoonon ütötték egyedül 25hc-ban a contentet jelenleg, wodon meg van egy 10es raid ami leütötte?

Talán kultúráltabban, <trash> post mentesen kéne fenntartani a témát, ha eredményt is vártok.
Én most takarítottam... De törekedjünk a konstruktív javaslatokra.

WoD merge felvetésre csak annyit mondanék: Ha lesz is ilyen. Akkor kb csak a karakter neve és szintje, és az aktuálisan viselt ruhái jöhetnének át. Tehát nem kell aggódni a vásárolható mountok stb miatt, ezzel is kiütve azt a félelmet, hogy jaj a WoD-os "ingyen" megszerezte. Nyilván azok az itemek amik VIP által lettek megvásárolva, továbbra is megmaradnának. Ez most konkrétan az én olvasatom a lehetséges merge kivitelezéséről. Ezért az ilyen jellegű aggodalmak csak ködösítések. Ez technikai jellegű dolog. Ha lesz is merge, egyeztetések után adott feltétlek lesznek, amit a merge megkezdésével tudomásul vesznek az a playerek.
Bagjeid, bankod tartalma még esetlegesen korlátozásokkal.

És igen egyébként, kis millió dolgunk van, és sok mindenre kell figyelnünk. A népszerűsítés és WotLK + Legion + actual content és még több egyéb dolog... De mindent megteszünk, hogy előrelépést produkáljunk

• Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Woah 1
  • PogChamp 1

Tehát lesz Wotlk restart :D Ezt most nagyon jól esett olvasni :D Már sokan várjuk.
Hát igen, gondoltam hogy eléggé el lehettek havazva :/ De hajrá sok sikert csak így tovább továbbra is :D 

• Like 2

Chris erősen dolgozik rajta, hogy a jelenlegi MoP-os core-t a rengeteg javított funkciójával visszaverje WotLK-ra. 
Szó szerint ki sem látunk a melóból... De nem panaszkodni szeretnék

• Like 2
  • Love 1
  • PogChamp 1

@Tarko

WoD realmen jelenleg 5 hc képes guild működik.

Bocsánat, hogy ha nem mondok pontos számokat, de szerintem megközelítő számokat fogok mondani.

Mythic - 13/13 hc körülbelül 13~ ember.

CC - 13/13 hc körülbelül 14~ ember.

Forgotten Szöszi - 13/13 hc, ha jól tudom ott 3 raid team van abból 2 hc-zik, az egyik pedig full hc-t clearelt.

Dbd - 11/13 hc, napokon belül szerintem meg lesz a 12-13/13 hc is, main team meg még azt hiszem r2-es playerek. Ezt a guildet nem ismerem, ezért nem tudok semmit sem mondani.

Inqu - 7/13 hc.

Diginity - asszem full norm 1 max 2 hc-val elvileg nekik is van egy main teamjük

Nightraid - full norm 

S.W.R.C - asszem egy main teamjük nekik is van talán full norm clear.

Akárhogyan is számolom ez 8 guild wodon akik tot contentben kisebb/nagyobb sikerrel aktívan ütik ToT-ot.

25 hc-ról a véleményem, szerintem semmi előnye nincs.

EDIT: Amúgy pontosan ezt mondtam, hogy aki nem ismeri wodot "jajj csak 1 team ütötte le totot"

EDIT 2.0: Lett még egy wodos team asztahe, szerintem ez kicsit több, mint az evermoon progress :thinkin:

Edited by Vazz

15 perce, Vazz írta:

Akárhogyan is számolom ez 7 guild wodon akik tot contentben kisebb/nagyobb sikerrel aktívan ütik ToT-ot.

Köszi, hogy kihagytál minket. Igaz, hogy hónapokkal később kezdtük és sokan röhögtek rajtunk, mert "jajj, nem tolnak 510 ilvl-ben 600k dps-t", de azért mi is itt vagyunk az inquval. 7/13 hc atm.

• Like 2
  • Feels Bad Man 1

Most nekem így a szerver haldoklásáról a Revolution Wow szervere jut mindig eszembe (R.I.P). Ott alapvetően az volt a probléma, hogy későn kaptak észbe, hogy kéne valamit kezdeni a csökkenő playerszámmal. A playerszám csökkenésének okát inkább nem részletezném, aki ott játszott az tudja, hogy miért történt. Viszont, maga a szituáció, hogy csökken a playerszám az megakadályozható szerintem megfelelő reklámozással és kis népszerűsítéssel. Úgy gondolom, hogy content frissüléseknél redditen /r/wowservers-re nem ártana néha egy posztot ellőni, hogy milyen content jött be és hogyan működik (véleményem szerint a külföldiek csorgatják a nyálukat ezekért a dolgokért). Valaki felvetette a weboldal kinézetét, amiben teljesen egyetértek, hogy eléggé átláthatatlan tud lenni annak aki nincs kiigazodva már rajta. Nyilván egy külföldi meglátja az egészet és utána még azt is meglátja, hogy regisztrálni is kell, akkor jön az instant MEH és megy is máshová. WotLK is egy megfelelő irány lehet szerintem, ha egy nagyon király realmet összehoz Chris, mint amilyen a régi volt, akkor azzal kegyetlen sok playert lehetne becsábítani ide, mert redditen folyamatosan csak a sírást látom, hogy nincs egy decent szerver warmanen kívül amit folyamatosan szidnak is a külföldiek és ebben teljesen egyetértek. Én pl. teljesen vevő vagyok a WotLK ötletre.

Szerintem a migráció egyáltalán nem oldja meg az alapvető problémákat és az csak maximum tovább húzza a dolgot, ha egyáltalán lesz pozitív eredménye.

Edited by Laakers
  • Like 1

51 perce, Vazz írta:

@Tarko

WoD realmen jelenleg 4 hc képes guild működik.

Bocsánat, hogy ha nem mondok pontos számokat, de szerintem megközelítő számokat fogok mondani.

Mythic - 13/13 hc körülbelül 13~ ember.

CC - 13/13 hc körülbelül 14~ ember.

Forgotten Szöszi - 13/13 hc, ha jól tudom ott 3 raid team van abból 2 hc-zik, az egyik pedig full hc-t clearelt.

Dbd - 11/13 hc, napokon belül szerintem meg lesz a 12-13/13 hc is, main team meg még azt hiszem r2-es playerek. Ezt a guildet nem ismerem, ezért nem tudok semmit sem mondani.

Diginity - asszem full norm 1 max 2 hc-val elvileg nekik is van egy main teamjük

Nightraid - full norm 

S.W.R.C - asszem egy main teamjük nekik is van talán full norm clear.

Akárhogyan is számolom ez 7 guild wodon akik tot contentben kisebb/nagyobb sikerrel aktívan ütik ToT-ot.

25 hc-ról a véleményem, szerintem semmi előnye nincs.

EDIT: Amúgy pontosan ezt mondtam, hogy aki nem ismeri wodot "jajj csak 1 team ütötte le totot"

Eskü full upgradelt gearben iszonyat nagy móka lehetett. melyik mythic volt egyedül aki azért belátható időben ütötte le?

10 perce, Vazz írta:

@Tarko

EDIT: Mondok jobbat, akkor a KP-nak iszonyat nagy móka lehetett leütni az egészet toes buggal.

Maradjunk annyiban ha nem mentek volna el egész 25ös guildek a szerverről, és azok playere-i hanem maradnak 10esezni. Vagy nem lépnek le a jobb wodosok a szerverről. A mostani "progress" guildek említve sem lennének. 

35 minutes ago, Laakers said:

Most nekem így a szerver haldoklásáról a Revolution Wow szervere jut mindig eszembe (R.I.P). ...

Az a baj, hogy a túl sok reklám is árt. Főleg hogy mi még mindig azzal vagyunk megbélyegezve, hogy magyar szerver vagyunk, illetve hogy alacson a létszám. Ha az a player mennyiség, aki azért nem jön mert alacsony a létszám mind jönne hozzánk, már nem is lenne alacsony a létszám. Ez ilyen érdekes ellentmondás.
Mi nem merünk redditen reklámozni. Majd a WotLK realm lesz bereklámozva rajta mindenképpen jóval előre, hogy induljon a hype train. És mivel BC és WotLK scriptjeink nagyjából jó állapotban vannak, illetve az insták is. A vanilla zónák nyilván döcögősek... de megpróbáljuk helyre hozni őket. És ha a létszám duzzad, akkor természetesen több figyelmet kap

• Like 2

Tényleg komolyan mondom, hogy a múltkori lájkgyüjtő, szemléltetésnek szánt és egyben eredménytelen kommentelésem után, hogy mi a véleményem wodosként arról amit tervezgetnek itt 1-2en tenni a szeróval, már tényleg csak elszomorít. Szerintem itt többnyire minden ember abban látja a megoldást, hogy majd a valószínűleg taurisoknak teljesen megfelelő feltételekkel történő migrálást követően mind a napi 200 wodos player úgy fogja érezni, hogy párezer kredit értékben megvásárolható 90es tauris jövőbeli karaktere helyett amit megvehetne, inkább a régi jó, öreg, kedvelt és szeretett kariját fogja töröltetni, majd maximum a frizuráját meg spellbarjat fogja viszont látni a karakternek taurin. Persze gondolom mind erre vágyunk mi wodosok, ahogy a taurisok is biztos szívesen látnák a klánjaikban vagy a szerón a még több pve vagy akármilyen playert, csak egy baj van, hogy nem lesznek olyan feltételek hogy elegendő mennyiségű player menjen át wodról taurira. Szerintem még mindig a migrálás arra lenne megoldás hogy hogyan üldözzük el a megölt wodról azokat akik csak ott szeretnének játszani, és segítsük ideig-óráig legfeljebb es legeslegjobb esetben napi +40-50 playerrel taurit. Tényleg a régi regényszerű kommentben is említettem, most is megemlítem, döntsük már el, hogy a taurinak szeretnénk jót tenni mint realmnek, és a rajta lévő playereknek, vagy a Tauri wow szervernek és az összes realmjén játszó, összes playernek jót akarva tudjuk kezelni ezt az egészet, olyan elven gondolva erre, hogy minden egyes player számít, játszon az a bizonyos player bármelyik realmen. És most mindenkitől elnézést, de az amiről itt szó volt az előző oldalon, nem tudom már ki említette, nem is érdekel, hogy a Wod-ot kikell vinni az erdőbe és agyon lőni, meg gondolom az igazságérzettől dagadó playerünk ezt úgy gondolja jónak, hogy legyen migrálás lehetőség is és persze azt is olyan áron szinte, hogy már kezdhetnék is egy üres karit kb Taurin ha sok az időm.

Összességében őszintén elkeseredve mondom, pár hónapja még érdekelt mi lesz ebből az egészből, szeretek Wod-on játszani, és hogy ne írjak sok körítést, azzal ha lelövik és migrálás lesz, meghal a szerver és sok player fog menni a levesbe, köztük én is, ha nem lövik le és migrálás lesz, meghal a szerver, a még kevesebb ott maradó player pedig megy a levesbe, köztük én is. Nem tudom hány player lesz az aki átmigrál, de szerintem ez a szervert nem segíti, szerintem csak playert veszítene, az hogy egy helyen többen lennének, az pedig szerintem ideiglenes könnyítené meg a tauri realm helyzetét kissé, de hát ha végül ez lesz belőle, sajnálom a dolgot, ott volt a 30 like-os kommentem a progresses topicban, forszíroztam az xraidet, xchannel-t ami szerintem senkinek nem ártana meg, de akkor ne legyen belőle semmit, még választ se kaptam rá, ez van. Én személyszerint feladtam, azt tudom hogy aktív wodosként van vagy 30-40 player akiről biztosan tudom hogy se a migrálásból se abból nem kér hogy semmisplayerként kezeljék őket, ahogy itt sokan teszik ezt.

Az hogy instant 90 PVP szerver legyen, engem egyáltalán nem érdekel, attól még remélhetőleg pve-zni tudok majd ott, legalább több emberrel pvpzhetek, ha kedvem támad, de ha ez az opció is azzal párosul hogy akkor a pve playereket taszítsuk bele a migráció választásába, és nyomjuk be őket taurira, azzal megint csak azt érjük el amit az elöbb kiemeltem. Ha a wodnak halnia kell, vele halok én is, ez a végső véleményem a TT-nek is és az összes lenéző playernek itt, aki nem tud teljes szerver szinten, globálisan állni ehhez a témához. Nem azért mondom ezt mert olyan sokat számít itt sokaknak egy player, hanem azért mert elszomorodtam hogy olyan emberek véleménye fogja befolyásolni a végső döntést akiknek már, vagy sose volt köze Wodhoz, akik pedig ott játszanak nem nagyon tudtak ebbe még beleszólni elegen.

UI: az utolsó alkalom, hogy elmondanám a véleményem és szeretném megvédeni a saját és még sok ismerősöm érdekeit a wod jövőjével kapcsolatban, az egy olyan TS-es beszélgetésen lenne ami a Rebornos üggyel kapcsolatban is volt anno és említették is itt már páran, talán oda még eltolnám a pofám, ha lenne jogom elmenni a szeró 4. full hc-t ütő klánjának a gmjeként, és felszólalni kicsit a pve részleg melett, talán ennyit még bevállalnék ha megérdemlem, és megérdemli a sok velem egyetértő pve wodos player, akik közül sokukhoz hozzánőttem.

• Like 1
  • Love 1

1 órája, Higi írta:

Chris erősen dolgozik rajta, hogy a jelenlegi MoP-os core-t a rengeteg javított funkciójával visszaverje WotLK-ra. 
Szó szerint ki sem látunk a melóból... De nem panaszkodni szeretnék

Teljes időpazarlás wotlkval szenvedni.  Csomó sokkal nagyobb playerbaseü nemzetközi wotlk realm van. Amennyiben még össze is jön valószinüleg ugyan az lesz a sorsa mint a classic realmnek, első 1-2 hónapban 300-400 ember, akik 70-80%-a tauriról jön át, aztán majd amikor megunják megint jön a 30-40 es peak. Lekéne zavarni mopot asap, és legion, nagyobb értelmét látom.

• Like 2
  • Angry 1
  • Pusheen Blush 1
  • The fuck is this 1

3 minutes ago, Naralith said:

Teljes időpazarlás wotlkval szenvedni.  Csomó sokkal nagyobb playerbaseü nemzetközi wotlk realm van. Amennyiben még össze is jön valószinüleg ugyan az lesz a sorsa mint a classic realmnek, első 1-2 hónapban 300-400 ember, akik 70-80%-a tauriról jön át, aztán majd amikor megunják megint jön a 30-40 es peak. Lekéne zavarni mopot asap, és legion, nagyobb értelmét látom.

Én nem hoznék ilyen következtetéseket. Gondolom te sem ismersz mindenkit a világon aki érdekelt lehet ebben. Ha ilyen hozzáállásunk lenne, akkor el sem kezdtünk volna Taurival foglalkozni sok évvel ezelőtt...

7 minutes ago, Madcuzbad said:

Tényleg komolyan mondom, hogy a múltkori lájkgyüjtő, szemléltetésnek szánt és egyben eredménytelen kommentelésem után, hogy mi a véleményem wodosként arról amit tervezgetnek itt 1-2en tenni a szeróval, már tényleg csak elszomorít...

Ezért nem tervezzük mi sem a migrálást. És nem is erőltetjük. Nem hiába kerüljük magát a témát is. Mivel tudjuk hogy több embernek tökéletesen megfelel WoD jelenlegi formája, csak több playert szeretne esetleg. Ezért nem szeretnénk nagyobb struktúrális módosításokat végrehajtani. Tehát téged megnyugtatva mondom azt. hogy a merge nem az első dolog amire mi gondolunk. 

• Like 4
  • Thanks 1

13 órája, Higi írta:

7. A probléma mindig a létszám... A megoldás is az lenne...

Ezzel nem igazán értek egyet Blizzard szándékosan tette tönkre a 10-es lootot, hogy menjenek az emberek 25-re ami szép és jó de retailon se működött. Csak megszívatta a játékosokat. Véleményem szerint felelőtlen döntéseket nem kell át venni retailról mert nem tesz jót a szerveren játszó embereknek.

6 minutes ago, Jackcarver said:

Ezzel nem igazán értek egyet Blizzard szándékosan tette tönkre a 10-es lootot, hogy menjenek az emberek 25-re ami szép és jó de retailon se működött. Csak megszívatta a játékosokat. Véleményem szerint felelőtlen döntéseket nem kell át venni retailról mert nem tesz jót a szerveren játszó embereknek.

Tehát ne hirdessünk? Vagy hogy érted ? Mire gondolsz?

• Like 1

Mopot tényleg le kéne zavarni asap és inkább legionnel foglalkozni, mint wotlk-al. Sokkal több embert mozgatna meg az első normális legion privát szerver, mint egy sokadik wotlk szerver. Amúgy is, akit a wotlk érdekel és évek óta wotlk szervereken játszik azt mi mozgatná meg, hogy ide jöjjön és a 0-ról újra kezdje az egészet? Semmi.

Legionre pedig van egy ötletem. Ha már vállalható állapotban van a legion core, akkor el lehetne indítani egy legion szervert, teljesen függetlenül a mostani moptól. Ez már önmagában bevonzhatná a playereket, párhuzamosan futna mop és legion, szóval ha valaki még végig szeretné ütni SoO-t vagy akarna még játszani s14, s15-öt, az megtehetné a mop szerveren.

Az legion szerverre meg kéne valami karakter klónozás a mopos szerverről, biztos megoldható lenne (nagyjából) problémamentesen, szóval mindenkinek megmaradna mindene.

Ez majdnem ugyan az, mint ami catára váltáskor volt a BB-vel, csak így már menet közben kiderülne, hogy mit akarnak a playerek, azzal hogy biztosítanátok a legion lehetőségét, ahelyett, hogy olyan contenteket játsszon végig egy player, ami nem érdekli.

Szerintem teljesen felesleges még 1,5 - 2 évet várni a legionre, addig a mostani player bázis nagy része is itt fogja hagyni a szervert. Nem hátrafelé kéne haladni, hanem előre.

• Like 1

2 minutes ago, Aithne said:

Arra gondol, hogy...

10 amióta van ilyen diff ennyi lootot dob nem de?
Mikor is rontotta el blizz? Amikor bejött?
Arányos a loot drop player raid size / 5 elv +1 hc ha jól emlékszem.

2 minutes ago, Arsenal said:

Mopot tényleg le kéne zavarni asap és inkább legionnel foglalkozni, mint wotlk-al.

A kettő miért zárná ki egymást? Mi MoP kivezetését és Legion indítását tartjuk prioritásnak jelenleg.

3 minutes ago, Arsenal said:

Nem hátrafelé kéne haladni, hanem előre.

Szerintem jó ha az ember több irányba halad 1x-re, főleg ha ezt nem fejetlenül teszi.

• Like 2

9 perce, Higi írta:

Én nem hoznék ilyen következtetéseket. Gondolom te sem ismersz mindenkit a világon aki érdekelt lehet ebben. Ha ilyen hozzáállásunk lenne, akkor el sem kezdtünk volna Taurival foglalkozni sok évvel ezelőtt...

Ezért nem tervezzük mi sem a migrálást. És nem is erőltetjük. Nem hiába kerüljük magát a témát is. Mivel tudjuk hogy több embernek tökéletesen megfelel WoD jelenlegi formája, csak több playert szeretne esetleg. Ezért nem szeretnénk nagyobb struktúrális módosításokat végrehajtani. Tehát téged megnyugtatva mondom azt. hogy a merge nem az első dolog amire mi gondolunk. 

Ha nem tesztek semmit sem mopal kapcsolatban 0lesz az egész wod migrálás azért jött szóba mert pvp realm kell és a pvesek INGYEN MIGRÁLÁSA nekik is jót tesz akár tgf szempontból is nem tudom madcuz miért jó neked ott 10 emberrel raidelni ha taurin is tudnátok akár többel is.

1 perce, Higi írta:

A kettő miért zárná ki egymást? Mi MoP kivezetését és Legion indítását tartjuk prioritásnak jelenleg.

Nem zárja ki egymást, de szerintem mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy nincs meg az erőforrásotok ahhoz, hogy több irányba tudjatok haladni és, hogy ez a haladás ne legyen eszetlen. Nem sértésből írom, de nagyon kevesen vagytok és így nagyon nem szerencsés egyszerre több nagyobb projectbe belekezdeni.

• Like 1

Ezt a kérdést már felvetettem Chris twitch chatjén is: Mivel nyújt többet a Tauri WotLK mint bármelyik másik jelenleg is futó szerver?
Miért kezdene el itt játszani bárki is? Chris válasza az volt, hogy FB alapján kb 200 emberre számítotok (xD) meg majd lesz hirdetve a szerver biztos jönnek (a hirdetés eddig se ment most miért lenne máshogy?). Meg hogy nincs más fresh realm (ami nem igaz csak szét kellene nézni) bár mire kijön itt a wotlk lehet ez igaz lesz.

1 minute ago, Arsenal said:

Nem zárja ki egymást, de szerintem mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy nincs meg az erőforrásotok ahhoz, hogy több irányba tudjatok haladni és, hogy ez a haladás ne legyen eszetlen. Nem sértésből írom, de nagyon kevesen vagytok és így nagyon nem szerencsés egyszerre több nagyobb projectbe belekezdeni.

Nézd... BC & WotLK zónák insták Smartba át lettek portolva, néhány nagyobb raid van még hibrid változatban jelen ... Azok majd akkor ha odáig eljut a content lenne foglalkozva.
Tehát Chris jelenlegi feladata visszaverni a core-t működőképes állapotra... Alátoljuk az adatbázist, és megy szépen. Nem kell 0-ról felépíteni. 

• Like 4

8 perce, Higi írta:

Arányos a loot drop player raid size / 5 elv +1 hc ha jól emlékszem.

Nem mert Blizzard elvette 10-ről a +1 dropot HC diffen. Így baromira aránytalan párosítva egy aránytalan TF/WF/Titan Forge rendszerrel amit mindenki utál eredetin is kb.

EDIT: valamint persze legyen több player, de valamit igazán kaphatnának azok is akik még veszik a fáradtságot az egészre.

Ott a hiba ebben, hogy ti azt hiszitek, hogy jelenleg a TBC/WotLK zónák jól működnek. Raidekről ne is beszéljünk. Bőven lenne munka vele ami meg a MoP/Legion írástól venné el az időt.

3 minutes ago, hehe ecksdee said:

Ezt a kérdést már felvetettem Chris twitch chatjén is: Mivel nyújt többet a Tauri WotLK mint bármelyik másik jelenleg is futó szerver?
Miért kezdene el itt játszani bárki is? Chris válasza az volt, hogy FB alapján kb 200 emberre számítotok (xD) meg majd lesz hirdetve a szerver biztos jönnek (a hirdetés eddig se ment most miért lenne máshogy?). Meg hogy nincs más fresh realm (ami nem igaz csak szét kellene nézni) bár mire kijön itt a wotlk lehet ez igaz lesz.

Chris egy dolgot nem tud túl jól... Komolyan elmagyarázni hogy mi a helyzet.
Mivel nyújt többet? Ez egy új kezdet. Olyan minőségű questekkel, és élménnyel amit máshol nem nagyon tapasztalhattak a játékosok, csak eredetin. A hirdetés itt időben el lesz indítva. Redditen stb. Én optimistán tekintek a jövőbe...

• Like 2
  • Thanks 1

4 minutes ago, hehe ecksdee said:

Ott a hiba ebben, hogy ti azt hiszitek, hogy jelenleg a TBC/WotLK zónák jól működnek. Raidekről ne is beszéljünk. Bőven lenne munka vele ami meg a MoP/Legion írástól venné el az időt.

Nehar... de véleményem szerint tökéletesen teljesíthető a loremaster. ICC, Ulduar elég darabos igen. De az még messze van. Naxx újra lett írva... Szerintem az 5 fősökkel nincs akkora baj, hogy hónapokat kelljen vele foglalkozni. Egy biztos minden zónát újragyúrtunk. Könnyebb mindenhez hozzányúlni, mint a régi rendszerben.

A negativitásotok kezd nagyon zavaró lenni am. Nem vonunk el erőforrást MoP + Legiontől. Szóval meg lehet nyugodni e téren

• Like 3
  • Thanks 1

2 hónapja kb. mikor volt a sírás fórumon még az volt a kifogás az AKTUÁLIS content lassúságára, hogy nincs elég fejlesztő/erőforrás. Most hirtelen 3 kieg fejlesztése sem gond, és megint a playerek a negatívak. ;) 

• Like 1
  • Roll Safe 1

7 minutes ago, Jackcarver said:

Nem mert Blizzard elvette 10-ről a +1 dropot HC diffen. Így baromira aránytalan párosítva egy aránytalan TF/WF/Titan Forge rendszerrel amit mindenki utál eredetin is kb.

EDIT: valamint persze legyen több player, de valamit igazán kaphatnának azok is akik még veszik a fáradtságot az egészre.

Ezek olyan dolgok amikbe én spec nem fogok belefolyni, mert nem tudom felmérni a hatásait. De erről Chris-szel lehet tárgyalni. A lehetőség adott @Jackcarver

• Like 2

Just now, hehe ecksdee said:

2 hónapja kb. mikor volt a sírás fórumon még az volt a kifogás az AKTUÁLIS content lassúságára, hogy nincs elég fejlesztő/erőforrás. Most hirtelen 3 kieg fejlesztése sem gond, és megint a playerek a negatívak. ;) 

Az irreális határidőkre volt ez a reakció. Meg kell érteni azt, hogy nem tudjuk blizz lépését tartani. Viszont Mivel Chris Timeless-t + WotLK-t csinálja és aktuális contenttel Webby és Én törődünk + Light a spellekkel, ezért nem fogy az erőforrás ilyen téren. Jayd Legion-özik.
Nem nem gond, mert nem győzöm elégszer elmondani, hogy WotLK core-unk létezik. Csak át kell rakni bele a MoP-ban kijavított ill bevezetett hasznos dolgokat. A content megvan nagyrészt. Ha nincs időnk Ulduarrra vagy ICC-re akkor fogjuk és a régi WotLK-s állapotok kerülnek bele vissza. Mivel akkor már kész volt ugyebár.
Mivel Light, Webby és én nem kerültünk át WotLK fejlesztésre, ezért nem veszít Tauri erőforrást.
Érthetőbben fogalmaztam?

• Like 5
  • Woah 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now