Jump to content
Avaren

Tauri szerverek jövője

Recommended Posts

I think I speak for all of Evermoon when I say, we do not wanna merge with tauri/wod. If players wanted this in the first place, Evermoon would not have any population at all. This may come as a surprise to most of you, but people don't like to play with people they can't communicate with.

The whole WoD immigration seems incredible dumb to me, it was your choice to play on that server in the first place, over the actual blizzlike servers, and now you complain you can't transfer your free 90s and old GM accounts over to a blizzlike server. Just another case of babyrage about feeling entitled to things you have not earned, big OOF.

You try to make decisions for people on Evermoon who will never be able to voice their opinions cause you post on a hungarian forum, and they will never read it.

• Dislike 2
  • Picard Facepalm 2
  • Confused Nick Young 1

@Session it's not like that... WoD was a heavily populated realm. It was there for players who didn't want to waste time with leveling, but wanted to play the game casually.
But after WotLK a lot of players left WoD, and the population gradually decreased. Some WoD players just want to be able to play with more players again, to be able to run 25 man raids on the server, (it is hard to even get enough players for a 10 man raid nowadays on WoD). So this is the main issue.

• Like 1
  • Thanks 1

I don't know who tf 'r u, but I think english is the world's language so almost everyone can speak or atleast understand what you guys type. 

I don't really think that evermoon people have the right to judge about wod and tauri merge. 

I don't know why people like you exists. 

Even in the "Raid  Loot" topic you were talkin' like a trash.

Please, just turn your back away, be silent and take care of your own business. 

By the way, as far I know on retail you can change realm. 

Edited by Vazz
  • Like 1
  • Woah 1

Spoiler

Beállítasz nekünk is vmi flegma anime profilképet büntiből?:D  

btw a wotlk realmnév külön topicot / szavazást érdemelne csak gondolom chrissék most elfoglaltak aztán majd pár nap mulva jelentkezik max.

• Like 1

Eléggé irritáló, hogy egy olyan ember ugat bele a dolgokba aki se tauris sem wodos... 

Meg az érdekelne, hogy ha wod-tauri merge megtörténne akkor miért ne lenne evermoonnak populációja? Tauri és wod ugyanúgy főképp magyar realm maradna, szóval a külföldiek nem jönnének át ide. 

Meg ennek a degenerált evermoonosnak miért kell olyat írnia, hogy free 90 meg gm account?!?! 

Fél éve játszok ezen a szerveren azon belül wod realmen mégsem éreztem úgy, hogy gm accountom van lmao. 

MaGyAr ToPiC ikszde

Tipikus esete ez annak, hogy hallott valamit amit valaki hallott mert valaki ismerte azt aki hallotta... Gondolom addig nem jutott el az ész, hogy megkérjen bármilyen magyar playert akár a guildjéből akár discordon, hogy leírja, hogy mi a retek a topic célja, ami még mindig a magyar communityről szól, de természetesen döntsenek majd erről is az evermoonosok :) 

36 slotos gm bagek, Ingame nem megszerezhető mountok és item vendorok, kb ennyi miatt funszerver jelenleg a wod az endgame ugyanaz ugyebár.

Egyébként engedd el eléggé félreértette a srác a beszélgetést, meg am is látszik hogy hatalmas roleplayer:d

(@shibaken no offenz)

Ez ugyan olyan mint, hogy ne legyen már 10esen, mert én evermoonos vagyok és 25-özök, és dont giv a fuxx a másik 20+ 10es guild iránt akik közt vannak ugyan olyan jók mégsem 550esek, mert unfair a 10-25loot rendszer. De ez őket nem érdekli :) ((=)))) =4)2&68,:5&69$('7:8&6(8_8_

1 perce, Phalanx írta:

Frozen Throne

Frozen Time

Snow War

Legacy

Higi átmozgatta a - Javaslatok - Wotlk realm névhez, oda is írd le ty.

Most, hogy a Wotlk realm névadó topic eltauntolta az unatkozó fórumosokat, felvetnék egy "A Tauri szerverek jövője" témakörbe kapcsolódó kérdést: Mi lenne, ha így az ünnepek alatt esetleg a Vanilla realmet megpróbálnánk megbökdösni egy hosszú gallyal? Adni rá egy 10-15x szorzót, vagy hogy mindenki csinálhat 1db ajándék level 60as karaktert? 
"Talán", sőt, TUTI jó hatása lenne a realmre, aki játszani akar ott annak lenne egy 60as karaktere, a level 60 content beindulhatna egy kicsit, lenne kivel játszani, stb. 

• Like 3
  • Thanks 1

azt mondta egyszer valami admin, hogy megvárják az új classic core-t ami nyáron jön ki, és akkor kezdenek majd valamit a vanilla projekttel. szóval nem valószínű hogy kezdenek valamit azzal a realmmel, ami alapból se publikus a honlapon se, és elvileg csak hobbiból van csinálva :/  

• Like 2

Amúgy ki mit szólna egy olyan lehetőséghez, hogy a Tauri honlapon a különböző posztokhoz hozzá lehetne szólni? Tehát Tauri kirak a honlapra egy frissítést, egy hírt, egy posztot, és ha rá kattintasz, lehetőség lenne hozzászólás fűzésére, olvashatod ki mit szól hozzá, tehát egy kisebb Fórum alakulhatna ki alatta, ami megvitathatna adott dolgokat, és a honlapon rögtön látható is lenne?

Mindig erre gondolok, amikor meglátom hogy a Tauri új hírt tett közzé a honlapon, és mindig kattintanék rá megnézni a hozzászólásokat hogy na :D Szóval? Jó lenne? 

• Like 2
  • Pusheen Blush 1

15 perce, hehe ecksdee írta:

a híreket kéne a fórumon is kirakni, volt már rá javaslat, semmi sem lett belőle

Felesleges, Discordon a #General_en-ben minden hír megtalálható image.png.408bfcc558200d843ee77415e646c1a2.png

• LUL 3

Sziasztok! A wod szerverrel kapcsolatban szeretném elmondani a véleményem. Nemrég töltöttem le újra a tauri kliensét és hogy egy picit lazuljak a wod szervert választottam.
Vélemény: Aki új és 0 golddal kezd annak a karakterfejlődés, a riding skillek megvétele, profok vendoros húzása is csak felesleges bosszúságot jelent. Nem látom át hogy ezek mire jók, ezek semmiféle élményt nem adnak nekünk és a leküzdésük sem jelent semmi sikerélményt. Mi értelme van ide-oda rohangálva szakmákat húzni? Nehézség nincs benne csak unalmas időpocsékolás.

No, felhúztam egy karit. Volt 500k goldom régebbről, de craftolt itemek nem voltak ahba úgyhogy minden nap beléptem 1 percre hátha rakott be valaki. :-) 4 nap múlva majdnem megvolt a teljes szettem. 1 item átlag 25k volt. Megfelelő fegyo nem volt bent. Normális trinketre pedig nem volt goldom, az 600k gold. Encsa, gems flask, potik nuku. 420as item levelbe joinoltam bgre. Átlagosan 10 secig éltem. Nem ragadott magával az élmény.:-)

Javaslat: 
- Instant 90 lvl
- Instant proff
- Glyph, gems, encha, poti, kaja stb. vendorok
- honoros szet + fegyo, trinketek (ha ez sok akkor hiányozzon a szet pár darabja, bár szerintem nem sok:-) )
- minden egy helyen

Migráció (wod-}tauri): Csak azután tartanám egyáltalán gondolkodásra érdemes ötletnek, ha wod ráncfelvarrás után tetemes idő (1 év) eltelne. Ha az a kísérlet tárgya hogy wodra több embert hozzunk akkor a legfontosabb hogy a becsábítandó lássa hogy nem egy halott realmet reklámoznak neki. !A legfontosabb hogy kezdjen el itt játszani! Döntse el, hogy versenytársaihoz  képest mennyire ügyes a TT, csodálkozzon rá a crossrealmre, Pve-re, Pvp-re stb. Ha most megfeleznénk a migrációval wod népességet csak saját magunk ellen dolgoznánk. Persze ha nem sikerül a projekt és nem lehet felhúzni wod populációját akkor wod meghal és a migráció elkerülhetetlen lesz.

Boldog Karácsonyt! :-)
  • Like 3

Van proff material vendor, de szenvedős. Kb ingyen fel tudsz húzni bármilyen proffot, mégis rá kell szánnod 2 órát. Ez a szerver szorzóit nézve összemérhető a level90 elérésével. Hasznosabb lenne, ha a vendorok mindjárt max-ra tennék az adott proff skilledet.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Putin Approves 1
  • PogChamp 1

WoD-on én is javaslom az instant level 90-et, a 15x rate is formalitás volt, de a 30x rate inkább a formalitás megcsúfolása :D most na.. simán lehetne ott instant level 90, kit érdekel az egy ilyen realmen ahol vendorok is vannak :D Kerülgetjük itt a "jól van itt a 90es karakter" dolgot, inkább vállalná fel a szeró :D  szerintem 

+ javasolnám, hogy a vanilla realmre végre valahára tegyenek egy 10x ratet, had legyen kivel játszani, ha már nem vonzza be a játékosokat, legalább akik oda merészkednek, legyenek hamarabb max levelen, hogy az ottani játékosokkal tudjanak alkotni valamit 60on... még a végén lennének dungeonok és raidek, ahelyett hogy a 10 online playerből 2 60as, 3 40es, 3 20on valahanyas, 2 10es, és 1 új karakter :D én sok időt öltöttem ott, de az egész leveling simulator-nak tűnik, azon kívül hogy fejlődsz nem tudsz semmit csinálni ott Sajnos... :/ 

Edited by Magicka
  • Like 3
  • Putin Approves 1

a wodos instant 90 szerintem se rossz ötlet a szerver jellegéből adódóan. A vanillás szorzó emelés pedig egyértelmű, hogy inkább mentené a realmet :S én is toltam ott, de 1x szorzón a vanilla nem más mint a kínzás minősített esete :D 

a 10x szórzó helyett egy 15x szorzót raknék inkább oda, de az mindenképpen igaz, hogy aki úgy találta ki hogy Blizzlike legyen, nem gondolt bele a dolgokba :/ 

Edited by Magnusson
  • Like 3
  • Thanks 1

Hát igen, a fejlődés "formalitás" volt a WOD realmen, ahogy a proff húzás is, lehetne az is egy NPC-hez kötve, akivel ha beszélsz ad instant max level JC-t, LW-et, stb, ez igazán figyelmes lenne az adminoktól, tekintve, hogy tényleg megadtak mindent ahhoz, hogy ezt elérjük, de ez is ismét csak formalitás, ahogy előttem írták. Ez jó kifejezés egyébként. Mint egy jelképes tevékenység, még is NYŰG.  Legyen instant 90, instant proff, mert miért ne?!  Kicsit könnyebbé tenné a WoD életét, sőt, karaktert is adna neki. 

A vanilla realmról pedig csak annyit, hogy engem is az üldözött el onnan, hogy 1x szorzón heteim lettek bele ölve a 20as karakterembe, aztán amikor megláttam hogy 60asból mennyi van, fejvesztve menekültem onnan. Minek szenvedjek még hónapokon át (egyre nehezebb fejlődéssel) ha 60on semmi nem vár rám mint a kicsik húzása :S ráadásul nem csak az XP ratera kéne gondolni amikor a vanilla realmről beszélünk, simán beszélhetnénk a gold rate-ról is. Mivel vannak a szerveren 10-en, kb, és senki nem gondol arra, mennyibe kerülhet egy sima Riding kitanulása EGY DARAB karakterre. Mehetne a gold rate is sokkkkkkal feljebb, 10xre. Végülis, AH egyáltalán NEM működik. Nem kéne ezt ennyire elhanyagolnia a Taurinak :S  sok erőfeszítése van a realmekben, a Vanilla realmre pedig láthatóan hát.. szarik :S  kár érte.. pedig jó lenne, ha kicsit nagyobb rate lenne rajta biztos sokan lépnének rá kiütni Molten Core-t a maga idejében, stb... Hátha most felfigyelnek erre is :S  Ha már a realmek jövőjéről van szó... 

Egyébként félve jegyzem meg, hogy a Vanilla realm honlapra való kitétele is vár még magára... :(:( pedig külföldivel is találkoztam ám ott...!!!  

• Like 3

a tauri realmek jövője inkább a WoD Tauri esetleg Wotlk realm ügyre terjednek ki, a vanillára sajnos nem :S de remélem egy admin ad majd ilyen választ, azt se tudom melyikük csinálja azt a realmet :/ 

• Like 1
  • Feels Bad Man 1

Nekem van 60asom a vanilla realmen. És én is támogatnám a magas szorzó bevezetését. Így csak annyiból áll az egész nekem, hogy fellépek, farmolok egymagam, aztán segítek néhány fejlődőnek és kilépek. Dungeon nagyon ritkán van, raid is csak MC van ritkán... ez így nem fasza, pvp pl egyáltalán nincs...
Ha már van ilyen realm tehetne a Tauri annyit hogy rak rá egy 10x ratet, hogy az a néhány player aki csapatja rajta, ellegyen valahogy.. egyébként mondtam már hogy mountom sincs, mert nem futja rá? Az AH nem segít, az egész napos questelés goldért pedig nem tűnik a playerszámok alapján kifizetődőnek.. Kár érte.. Pedig sok időm ment el a karakterembe.. 

• Like 2

Én 10esen hagytam ott a vanillát, pedig abban is mennyi erőfeszítésem volt XDDDD Nehéz. Nehezebb mint panda :) egyébként wodon játszok aktívan, és annyit mondhatok hogy az instant 90 és az a proffos instant cucc se változtatna semmin, csak könnyebbé tenné a proff váltást a karaktereken esetleg talán még az új játékosoknak segítene

• Like 1
  • Woah 1

2 órája, Shibaken írta:

Hát igen, a fejlődés "formalitás" volt a WOD realmen.

Én is egyetértek a wod instant 90-nel, de az előző idézettel nagyon nem értek egyet. Olyan szempontból lehet, hogy formalitás, hogy viszonylag hamar megvan, DE (bár nem húztam fel teljesen) a wodos fejlődés számomra az egyik legrosszabb wowos experience.  Mondjuk nekem alalpból nem túl fun a leveling, de wodon kb. semmi folytonosság nincs benne, esküszöm még taurin is élvezhetőbb. Mondom ezt úgy, hogy életemben összesen egy karaktert húztam fel, azt is eredetin. Lehet, hogy ez nem mindenkire vonatkozik, de az k*rva élet, hogy új playerként nem húznék wodon karit, vagy az első 15 szint után megunnám a futkozást. Nagyon jót tenne az instant lvl90 a szerónak, sőt, én a malev gear vendort is javasolnám(kezdőszettként), hiszen abból sem származna senkinek hátránya.

Edited by Milan
  • Like 1

Most megkérdezném, hogy miért kellett kivenni a D2-t level 1-től (fejlődő gearként) áruló vendort WoD-ról, de aztán rájöttem, hogy mivel Cross Realm van, valszeg aránytalan dolgokat okozna. (nem biztos hogy emiatt lett kivéve de én így gondolom) 

Nekem első sorban az szúrt szemet, hogy más HIGH rate szerókon legalább gondolnak arra, hogy level 60on ne level 10-es cuccokban szaladgálj (ha már fél óra alatt lettél 10-ről 60), raknak le ládákat a fejlődő helyekre, adnak fejlődő cuccokat, stb. Ez eleinte rohadtul frusztráló volt, level 81-en még mindig level 30as cuccokban rohangáltam, de ez mindegy.

Egyébként igen, a szaladgálás is rohadtul gáz, egy fejlődő helyen nem töltesz többet 5-10 percnél és már rohanhatsz a következőre,  legalább egy ".t" parancs be lenne téve :S a HS-ről le se jön a CD mire átmész a negyedik fejlődő helyre :S 

Helosztok . én szeretnék wodozni kiegel ezek szerint meg várhatom mire eredetin vanilla fell megy wodra . legion 7.3 fog menni ? mert totál lelett egy szerüsitve fegyo ap farmolás meg legendary farmolás 

• Confused Nick Young 3

orulj neki, sokan azert sirnak mert nincs idejuk karit huzni/repuzni/farmolni, majd biztos tetszene nekik az ap grind, foleg akinek tobb altja is van, ez pont olyan dolog szerintem amit nem kellene teljesen blizzlikera megcsinalni mert blizzard elbaszta

tauri rng + legendary system megint egy csodas dolog lesz, meg ugy is szarnak tartottam az egeszet retailon hogy elso ketto legendarym a ket bis volt a specemre, mi lesz ha hetek alatt is csak a legszarabbakat kapjak az emberek? (biztos lesz adat a bad luck protectionrol Kappa) bar a vendoros megoldas talan nem kellene eloszor

Spoiler

wod atugrasrol meg annyit h szemelyszerint nem ertem miert rossz az h "keves a content es meghalna a szerver", ha sok a content akkor meg kurva lassan halad minden mert nincs eleg fejleszto ¯\_(ツ)_/¯
raidek, CM ugyan ugy lennenek, amit lattam/hallotam wodrol az alapjan ezek nem is voltak rosszak hiaba szidja mindenki a kieget, most sem lehet a heti raiden kivul mast csinalni tbh
wow pvp LUL kiegtol fuggetlenul
az egyetlen erv amiben egyet ertek h eleg szar h mindenki a garrisonba afkolna, nem tudnad verni a melled masok elott a gearedre :s

AP farm bonyolítva lett, mert nerfelték Maw of Soulst. A legendary farmolás meg ésszerűsítve volt, az elején blizzard se tudta mit kezdjen vele, ha bis legot akartál EN-re, akkor 6 karaktert kellett húznod ugyanabból a classból.

Egyszerűbb lett volna a kvízt berakni. De IRC-en @Higi elismerte, hogy hibázott, majd elmondta, hogy jövőre valszeg a kvíz lesz. Erre Aithne azt írta, hogy "ezután a hiszti után" ő bizony jövőre senkinek nem adna semmit. Hát ugye.. a cinizmus és minden lében két kanál ismét előtört.. Ha az hiszti, hogy az emberek elkeseredettségüknek adnak okot azzal kapcsolatban, hogy a karácsonyi kincskeresős játékról vagy nem tudtak semmit, vagy lekéstek róla, hát legyen. Biztos fair a cucc úgy, hogy tart max 1,5 óráig, és csak korlátozott számban (+ ugye korlátozott ideig) lehet nyerni. A honlapfejlesztés/ráncfelvarráshoz szerintem jó dolog lenne, ha az ilyen eventeket nem a hírek közé raknátok, hanem egy gomb bassza ki az ember szemét, hogy "Karácsonyi Kincskeresés" vagy a fasztudja, mert nem hiszem, hogy aki felmegy a tauriwow.com-ra, az egyből a híreket nézi. Főleg úgy nem, hogy az oldalon a legalsó hír volt ez az event. A kezdeményezés jó, a kivitelezést kell finomítani.. mondjuk hogy Taurin ne lehessen 300k goldot bugolni vele. :) ja és Make Tauri Great Again, Free TT, bann aithne ty

Edited by Leave
  • Like 6
  • Kappa 1
  • Roll Safe 2

Aithne-nek szinesznek kene mennie. Masoknak kemeny munkajuk eredmenye az, hogy mindenki megutalja oket egy filmszerep utan, de neki szerepelnie sem kell hozza.

Spoiler

túl nagy a playerek elvárása
nem tesztelnek
sajnálom hogy így sikerült <
nem így akartam <
kevesen vagyunk sok a munka (de ezt nem azért írom hogy sajnáljatok minket)
legközelebb jobb lesz <
tanultam a hibáimból <
játékosok reakciója/hozzáállása/stílusa <
"Bocsánat, de nekem erre nincs szükségem. Fejlesztek inkább kapcsolat tartás nélkül."

xddd

szerintem jó event volt, részt nem vettem benne, de ami IRCen ment az 10/10 volt

Edited by hehe ecksdee

Nem értem amugy hogy gondolta azt az egész team hogy jo ötlet ~10-20 embert megajándékozni, arról nem beszélve hogy biztos karácsony első napján ráér mindenki hogy fair legyen ... btw meg szerencse, hogy kb 1 hónapja sincs hogy bekerült tízen valamennyi pet VIP panelre, mennyivel egyszerűbb lett volna egyet oda adni mindenkinek... 

Nyilvan persze lehet jobb lett volna a tegnap esti hiszti ha Higi atmegy carebearbe es mindenkihez hozzavag egy random petet aki mondjuk dec 27 ejfelig megcsinalja a treasure huntot es akkor az elso tiz kapja a komolyabb rewardokat, de azok tobbnyire ugyis duplicateket kaptak. Viszont akkor meg kivette volna a treasure huntbol a huntot. Kovezzetek meg de nekem tetszett, igaz kb addig amig Brann nem bugolt el nekunk ugy hogy az elsok kozott voltunk :d

• Like 3
  • Woah 1

8 perce, Overboard írta:
  1. XP bónusz
  2. Jó kis event
  3. Ingyen Vip

Az xp bónusz egy olyan dolog amit kb az aktív tauris playerek fele ha használt sokat mondok es inkább csak a nagy blizzlike buzisag karára ment. A jo kis event nem abban merul ki hogy versenyeztetjuk az embereket akkor amikor általában a családjukkal vannak es meg ha el is baszott ilyenkor erre időt akkor se garantált valami szar azért cserébe hogy megcsinalta. Az ingyen VIP meg rossz vicc ezzel a fent maradó időt visszakapják kreditben. Sokkal egyszerűbben meg lehetett volna csinalni ezt hogy mindenkinek jo legyen de megint nincs senki a teamben akit érdekelt volna az egész valamennyire. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now