Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community

Recommended Posts

Atlas    3

WoD_Models_for_MoP.rar [3.2 GB] Letöltése

1. Leírás
2. A csomag tartalma
3. Telepítés
4. Használat
5. Hibaelhárítás

Leírás
A csomag fáljait miután megfelelően bemásoltuk a játék mappájába, a megfelelő inditófájlt használva, a Warlords of Draenor új karaktermodelljeivel játszhatunk. Fontos, hogy csak akkor működik, ha a játék teljesen le van töltve. 

(Megjegyzés: Annak ellenére, hogy a WoD-ban, egy karakter arcának kiválasztásánál az arc modelje is változik a kinézettel együtt. Mivel egészen a WoD-ig az összes WoW-ban csak egyféle arcmodell volt, és azon a kinézet, ezért itt is csak egyféle arcmodellen vannak a különböző kinézetek.)

A csomag tartalma - WoD_Models_for_MoP.rar [3.2 GB] 

•    Data/enUS/wow-update-enUS-18274.mpq
  •    Data/enUS/wow-update-enUS-18275.mpq
  •    Data/enUS/wow-update-enUS-18276.mpq
  •    Wow-32(UpdatedModels).exe
  •    Wow-64(UpdatedModels).exe

Telepítés
1. Csomagold ki a WoD_Models_for_Mop.rar-t.
2. Másold be a fájlokat a játék mappájába. Ha Tauri Launcher-t használsz, akkor .../Tauri Launcher/MoP/
(!)Ha nem a Tauri Launcher-el töltötted le a játékot, előfordulhat, hogy a kliensed nem enUS, hanem pl enGB.
Ezt úgy derítheted ki, hogy megnyitod a játék főkönyvtárban a Data mappáját, és ott lesz egy enUS, vagy enGB, netán a haladóknak egy ruRU, esetleg esES.

Spoiler

Lf3KCXN.png

Ha enUS, akkor semmi baj nincsen, ha más, akkor viszont mielött bemásolod a fájlokat, átt kell nevezni pár dolgot.
Ha enGB-d van, akkor a Data-ban lévő enUS mappát és a benne lévő .mpq fájlokban az enUS-eket ki kell cserélni enGB-re.
Ha ez eredeti fájl Pl: Data/enUS/wow-update-enUS-18274.mpq, akkor az új fájlnak: Data/enGB/wow-update-enGB-18274.mpq-nek kell lennie.

Spoiler
Spoiler

3ROeAur.png

Spoiler

k4Cq7LQ.png

Ha mind ez megvan, akkor csak be kell másolni a főkönyvtárba a fájlokat.

Használat
Indítás elött töröld a főkönyvtárban lévő Cache mappát.
Ha a Wow-32(UpdatedModels).exe vagy Wow-64(UpdatedModels).exe indítófájlal futtatod a játékot, az új modellek fognak megjelenni, ha pedig a sima .exe-el, vagy a Launcherböl, akkor pedig eredeti modellek leszenk a játékban.

Hibaelhárítás
Az esetleges Error-ok elkerülhetőek, hogyha rendszeresen töröljük a Cache mappát, mikor egyszer esetleg az új modellekkel, aztán a régiekkel játszunk. A kettő között törölni kell, ellenkező esetben mikor legközelebb bezárjuk a játékott, hosszabb időt vesz igénybe a bezárás, és aztán kapunk egy error-t, de baj nem lesz. (Saját tapasztalat).

Ha bármi hibát észrevettetek, kérlek jelezzétek. Én valoszínűleg maradok majd a régi megszokottnál.

Elötte - Utánna

Spoiler
Spoiler

3f5sg4Z.jpg

Spoiler

SXkMbJT.jpg

Spoiler
Spoiler

RaYIPY3.jpg

Spoiler

kCZNwWE.jpg

Spoiler
Spoiler

0QNtFUl.jpg

Spoiler

fT1znop.jpg

Módosítva Atlas által
  • Like 2
  • Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Atlas    3

A probléma valószínűleg csak annyi, hogy a gépedben két grafikus processzor van. Átt kell állítanod, hogy a nagyobb teljesítményű processzorral indítsa a játékot ezzel a .exe fájlal is.

Ha esetleg segítene a két következő kép erröl: Nekem a Nagy Teljesítményű NVIDIA processzor-ra kellett állítani, mert a rendszer nem észlelte, és alapból nem tette meg.

Spoiler

SEbXMKt.png

Spoiler

ySdR7UW.png

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Mushu    3

Troll male karaktereknél ha bármilyen speed buffot kapunk, a karakter abbahagyja a futás animációt, átvált a sima álló (standing) állapotra és elkezd "korcsolyázni". :( 
A shrine-on belüli speed buffnál nem történik meg ez egyedül, minden másnál igen. Pap tollak, pap bubi, nitro boots, druid stampending stb stb.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Starkiller    0

Data/enUS/locale-enUS.MPQ: Cannot stream required archive data.

Please check your network connection. For more information, see: https://battle.net/support/article/6250

Ezt az üzenetet írja mikor indítom a launchert, Működött kb 6-7 órán keresztül tökéletetsen a kibontott wow exe, és mostmeg meg sem nyitja. Csak a sima tauri launcherrel.

Köszi a választ!

• Roll Safe 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Starkiller    0

Még odaakartam írni hog nem kér battle accountot. Hol elindítja a taurit a wod-os modellekkel, hol meg csak a vanillás modellekkel. Van mikor egyáltalán nem indul el az egész, csak az fentebb lévő üzenetet írja ki.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Damera    0

Wow-32(UpdatedModels).exe és Wow-64(UpdatedModels).exe -vel is indítottam
wow-update-enUS-18274.mp wow-update-enUS-18275.mpq  wow-update-enUS-18276.mpq upoltam előtte és a cashe mappa is töröltem, bár még nincs semmi benne, mert a kari lvl1-es még

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Keyarash    0

szia.

Csak simán bemásolom a cuccokat a MOP mappába, ha Launcherrel töltöttem le a játékot? Vagy kell valamit változtatni a mappákon?

És ami a MOP mappában található Cache-t kell törölni ugye?

Válaszaid előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Metcol    0
Ekkor: 2/4/2018 ekkor: 22:00, Keyarash írta:

Csak simán bemásolom a cuccokat a MOP mappába, ha Launcherrel töltöttem le a játékot? Vagy kell valamit változtatni a mappákon?

Nálam a letöltött fájlok struktúrája nem volt jó ahoz hogy csak bemásoljam a wow mappába, az mpq fájlokat át kellett helyezzem a Data/enUS  mappába. Alapból a Data mappában voltak a fájlok.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Damne    3

Magát ezt a "patch-et" nem ő készítette, hanem letöltötte warmane vagy melyik szerver forumáról és átírt 1-2 fájl nevet, ebben biztos vagyok, de a tagot nem ismerem.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most