Jump to content

Recommended Posts

WoD_Models_for_MoP.rar [3.2 GB] Letöltése

1. Leírás
2. A csomag tartalma
3. Telepítés
4. Használat
5. Hibaelhárítás

Leírás
A csomag fáljait miután megfelelően bemásoltuk a játék mappájába, a megfelelő inditófájlt használva, a Warlords of Draenor új karaktermodelljeivel játszhatunk. Fontos, hogy csak akkor működik, ha a játék teljesen le van töltve. 

(Megjegyzés: Annak ellenére, hogy a WoD-ban, egy karakter arcának kiválasztásánál az arc modelje is változik a kinézettel együtt. Mivel egészen a WoD-ig az összes WoW-ban csak egyféle arcmodell volt, és azon a kinézet, ezért itt is csak egyféle arcmodellen vannak a különböző kinézetek.)

A csomag tartalma - WoD_Models_for_MoP.rar [3.2 GB] 

•    Data/enUS/wow-update-enUS-18274.mpq
  •    Data/enUS/wow-update-enUS-18275.mpq
  •    Data/enUS/wow-update-enUS-18276.mpq
  •    Wow-32(UpdatedModels).exe
  •    Wow-64(UpdatedModels).exe

Telepítés
1. Csomagold ki a WoD_Models_for_Mop.rar-t.
2. Másold be a fájlokat a játék mappájába. Ha Tauri Launcher-t használsz, akkor .../Tauri Launcher/MoP/
(!)Ha nem a Tauri Launcher-el töltötted le a játékot, előfordulhat, hogy a kliensed nem enUS, hanem pl enGB.
Ezt úgy derítheted ki, hogy megnyitod a játék főkönyvtárban a Data mappáját, és ott lesz egy enUS, vagy enGB, netán a haladóknak egy ruRU, esetleg esES.

Spoiler

Lf3KCXN.png

Ha enUS, akkor semmi baj nincsen, ha más, akkor viszont mielött bemásolod a fájlokat, átt kell nevezni pár dolgot.
Ha enGB-d van, akkor a Data-ban lévő enUS mappát és a benne lévő .mpq fájlokban az enUS-eket ki kell cserélni enGB-re.
Ha ez eredeti fájl Pl: Data/enUS/wow-update-enUS-18274.mpq, akkor az új fájlnak: Data/enGB/wow-update-enGB-18274.mpq-nek kell lennie.

Spoiler
Spoiler

3ROeAur.png

Spoiler

k4Cq7LQ.png

Ha mind ez megvan, akkor csak be kell másolni a főkönyvtárba a fájlokat.

Használat
Indítás elött töröld a főkönyvtárban lévő Cache mappát.
Ha a Wow-32(UpdatedModels).exe vagy Wow-64(UpdatedModels).exe indítófájlal futtatod a játékot, az új modellek fognak megjelenni, ha pedig a sima .exe-el, vagy a Launcherböl, akkor pedig eredeti modellek leszenk a játékban.

Hibaelhárítás
Az esetleges Error-ok elkerülhetőek, hogyha rendszeresen töröljük a Cache mappát, mikor egyszer esetleg az új modellekkel, aztán a régiekkel játszunk. A kettő között törölni kell, ellenkező esetben mikor legközelebb bezárjuk a játékott, hosszabb időt vesz igénybe a bezárás, és aztán kapunk egy error-t, de baj nem lesz. (Saját tapasztalat).

Ha bármi hibát észrevettetek, kérlek jelezzétek. Én valoszínűleg maradok majd a régi megszokottnál.

Elötte - Utánna

Spoiler
Spoiler

3f5sg4Z.jpg

Spoiler

SXkMbJT.jpg

Spoiler
Spoiler

RaYIPY3.jpg

Spoiler

kCZNwWE.jpg

Spoiler
Spoiler

0QNtFUl.jpg

Spoiler

fT1znop.jpg

Edited by Atlas
  • Like 2
  • Thanks 1

Nekem sajnos olyan gondom akadt, hogy bemásolás előtt fixen 60fps-sel futott a játék, de miután ezt megcsináltam az fps számláló még a 10et sem üti. :/ Előre is köszönöm a segítséget!

A probléma valószínűleg csak annyi, hogy a gépedben két grafikus processzor van. Átt kell állítanod, hogy a nagyobb teljesítményű processzorral indítsa a játékot ezzel a .exe fájlal is.

Ha esetleg segítene a két következő kép erröl: Nekem a Nagy Teljesítményű NVIDIA processzor-ra kellett állítani, mert a rendszer nem észlelte, és alapból nem tette meg.

Spoiler

SEbXMKt.png

Spoiler

ySdR7UW.png

Troll male karaktereknél ha bármilyen speed buffot kapunk, a karakter abbahagyja a futás animációt, átvált a sima álló (standing) állapotra és elkezd "korcsolyázni". :( 
A shrine-on belüli speed buffnál nem történik meg ez egyedül, minden másnál igen. Pap tollak, pap bubi, nitro boots, druid stampending stb stb.

Bővebben kifejtenéd, hogy milyen "Blizzard üzenet"? Esetleg amikor próbálsz bejelentkezni, Battle.net accot kér? Mert akkor csak a realmlisted törlődött.

Data/enUS/locale-enUS.MPQ: Cannot stream required archive data.

Please check your network connection. For more information, see: https://battle.net/support/article/6250

Ezt az üzenetet írja mikor indítom a launchert, Működött kb 6-7 órán keresztül tökéletetsen a kibontott wow exe, és mostmeg meg sem nyitja. Csak a sima tauri launcherrel.

Köszi a választ!

• Roll Safe 1

Még odaakartam írni hog nem kér battle accountot. Hol elindítja a taurit a wod-os modellekkel, hol meg csak a vanillás modellekkel. Van mikor egyáltalán nem indul el az egész, csak az fentebb lévő üzenetet írja ki.

Wow-32(UpdatedModels).exe és Wow-64(UpdatedModels).exe -vel is indítottam
wow-update-enUS-18274.mp wow-update-enUS-18275.mpq  wow-update-enUS-18276.mpq upoltam előtte és a cashe mappa is töröltem, bár még nincs semmi benne, mert a kari lvl1-es még

szia.

Csak simán bemásolom a cuccokat a MOP mappába, ha Launcherrel töltöttem le a játékot? Vagy kell valamit változtatni a mappákon?

És ami a MOP mappában található Cache-t kell törölni ugye?

Válaszaid előre is köszönöm.

Ekkor: 2/4/2018 ekkor: 22:00, Keyarash írta:

Csak simán bemásolom a cuccokat a MOP mappába, ha Launcherrel töltöttem le a játékot? Vagy kell valamit változtatni a mappákon?

Nálam a letöltött fájlok struktúrája nem volt jó ahoz hogy csak bemásoljam a wow mappába, az mpq fájlokat át kellett helyezzem a Data/enUS  mappába. Alapból a Data mappában voltak a fájlok.

Magát ezt a "patch-et" nem ő készítette, hanem letöltötte warmane vagy melyik szerver forumáról és átírt 1-2 fájl nevet, ebben biztos vagyok, de a tagot nem ismerem.

A csataménes modellekkel még a az is gáz volt hogy a legtöbb head itemen is átlógtak a karakter testrészei (orr haj száj stb)

Tökéletesen működik csak beljebb kell a data/enUS mappába rakni, kint a MoP főkönyvtárból törölni a Cach mappát és aztán a WoW-64(UpdatedModels).exe-programmal indítani :D nagyon jó köszönöm szépen ^^

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now