Jump to content
Kalecgos

Beszélgetés más játékokról

Recommended Posts

Van már crack a PES-hez, szóval aki gondolkodna rajta, hogy megvenné ki tudja próbálni a "teljes" játékot akár. Szerintem holnap már fent lesz ncore-on is.

F1 2017: Sok minden nem változott az előző évhez képest, de ami igen az csak jó irányba. Még csak két versenyhétvégét + 3 szabadedzést nyomtam le, de jóra sikerült. A McLaren Honda kifejezetten élethű, hogy már 2 verseny után motort kellett cseréljek, viszont még mindig gyorsnak érzem kicsit, pedig az AI-t is feljebb állítottam a tavalyihoz képest. Kontrollerrel játszom, néhány assist be van kapcsolva, de nem hiszem hogy csak ezért lennék ott az élmezőnyben. A fejlesztések sokkal részletesebbek lettek. Minden komponenst külön tudunk fejleszteni több lépcsőben. Elsőként a durabilityre raktam, de úgy látszik nem sokat ért eddig. Ami viszont annyira nem tetszik, hogy egy fejlesztés lehet failed is. Elköltöd rá az 500-1000 pontot, majd két hét múlva mondják hogy sorry, de ezt buktad, költs el még egyszerre annyit, hátha legközelebb sikerül. Ha visszadná legalább a pontok felét nem lenne akkora gond, de így túlzás azért.

Vannak még ilyen Classics futamok, de a régi autók irányítása elég gyagyi lett. Látszik hogy csak a nosztalgiára mentek rá. A V8/V10-es motorok jól szólnak azért. :)

Innen már ha minden évben újramatricázza a Codemasters kis módosításokkal, akkor nem veszítenek sokat.

1 órája, selfcontroll írta:

Van már crack a PES-hez, szóval aki gondolkodna rajta, hogy megvenné ki tudja próbálni a "teljes" játékot akár. Szerintem holnap már fent lesz ncore-on is.

Az Omar-félére gondolsz? Az biztos nem kerül fel.

29 perce, crawen írta:

Nincs is jobb egy Merseyside Red vs London Blue rangadonal

Ami 1 fájl letöltésével javítható.

léna.png

Lehet hogy en elek nagyon a multban, de regen kellett a peshez egy kulon editor progi amibol tudtad importalni a custom patcheket, szerintem peshungaryn a mai napig fentvan :D

18 perce, crawen írta:

Lehet hogy en elek nagyon a multban, de regen kellett a peshez egy kulon editor progi amibol tudtad importalni a custom patcheket, szerintem peshungaryn a mai napig fentvan :D

Úgy tudom az újakhoz már nem kell ilyen, csak maga a patch. De régen valóban úgy volt hogy kellett egy külsős program, majd vagy 4-5 nagyobb fájlt importálni, attól függően milyen mértékben akartad növelni a tartalmat.

Amúgy érdemes megnézni mekkora különbségek vannak. Ha csak fele licence lenne a PES-nél, ami a FIFA-nál, semmi esélye nem lenne az EA-nek.

• Pusheen Blush 1

14 órája, selfcontroll írta:

Ami viszont annyira nem tetszik, hogy egy fejlesztés lehet failed is. Elköltöd rá az 500-1000 pontot, majd két hét múlva mondják hogy sorry, de ezt buktad, költs el még egyszerre annyit, hátha legközelebb sikerül. Ha visszadná legalább a pontok felét nem lenne akkora gond, de így túlzás azért.

Azon felhúztam a szemöldököm én is :D

2 órája, crawen írta:

Volt ilyen időszak :) De az option fájlok segítségével már cska be kell másolni és a játékon belül betölteni. Vagy várni egy nagyobb patch-re, ami önmagában telepítős, szóval ahhoz se kell semmi plusz.

5 órája, selfcontroll írta:

Nem, CPY crack van már.

Hmm, Cracwatch-on nem látom még, de akkor hamarosan biztos felkerül. CPY nagy Juve fan, szóval borítékolható a törés minden évben:D

2 órája, selfcontroll írta:

Úgy tudom az újakhoz már nem kell ilyen, csak maga a patch. De régen valóban úgy volt hogy kellett egy külsős program, majd vagy 4-5 nagyobb fájlt importálni, attól függően milyen mértékben akartad növelni a tartalmat.

Amúgy érdemes megnézni mekkora különbségek vannak. Ha csak fele licence lenne a PES-nél, ami a FIFA-nál, semmi esélye nem lenne az EA-nek.

Igen epp ez a bajom hogy 0 licence, szerintem egy olyan kiadonak mint a Konami siman lenne penze arra hogy kifizesse oket

36 perce, crawen írta:

Igen epp ez a bajom hogy 0 licence, szerintem egy olyan kiadonak mint a Konami siman lenne penze arra hogy kifizesse oket

Azt nem értem hogy pl. az NBA esetében meg tudják oldani, hogy mind a két kiadó (2K, EA) full licencelt játékot adjon ki, akkor itt miért nem?

Sajnaljak ra szerintem a penzt vagy idk, bar az is lehetseges hogy a PES, mint sorozat nem all olyan biztos labakon a Konaminal hogy tiz evre megvegyek a licencet, pedig eleg stabil es evek ota a legfobb rivalisa a FIFA-nak. Amit viszont az EA "jobban" csinal (ertsd: tobb penzt hoz) az az Ultimate Team, ezzel az egyszeri haszon helyett egesz evben termel penzt

REDWOOD CITY, Calif. and ZURICH – May 8, 2013 – EA SPORTS™, a division of Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) and the Fédération Internationale de Football Association(FIFA) have announced an extension of their existing licensing agreement until December 31, 2022.

Under the terms of the agreement, EA SPORTS maintains exclusive rights to release FIFA-branded action and management videogames. In addition, EA SPORTS also holds exclusive rights to release the official FIFA World Cup™ videogame, as well as retaining its status as a Presenting Partner of the FIFA Interactive World Cup.

Ezt találtam most. Nos, így esélyük sincs beleszólni a dolgokba, majd ha 1x vmikor lejár ez a szerződés, és tegyük fel lehet újra bidelni... De nem hiszem, hogy ez bármikor bekövetkezhet a közeljövőben. Addig fogják toldozgatni ezt a szerződést, amíg az EA-nek megéri.

7457298592790320920.png

Igazabol ezt lehetne kerulgetni, mert az EA a FIFProval szerzodott nem pedig egyenkent a csapatokkal, csak az gondolom mocskosul sok shekel

Már csak egy elfogadható kormány kéne, xbox360 Ferrari 458-as kormányom nem hiszem, hogy elég jó lenne hozzá... :(

Az igazi hardcore billentyűzettel tolja. :)

Amúgy én kontrollerrel játszok a wow-on kívül kb. mindent. Volt kormányom, de nekem nem igazán jött be. Pedig nem a legolcsóbb fajta volt az sem.

• Confused Nick Young 1

De hogy a picsába lehet kontrollerrel játszani? Próbáltam az F1-et, de tök ugyanaz az érzésem volt, mintha billentyűzettel toltam volna. Ugyanolyan darabos volt a kanyarodás... Mit baszok el?

Én csak autós játékot játszok kontrollerrel, amúgy ahogy Kazó írja, ugyanúgy darabos marad, mégis sokkal irányíthatóbb, finomabban bevehetőek a kanyarok, mint billentyűzettel.

Sokkal jobban kézre esik, meg kényelmesebb, mint klaviatúrán. Esős versenyeken pl most az F1-et nézve sokkal jobban lehet korrigálni (meg hamarabb megnyomni a rewind gombot hehe), mint billzeten.

Amúgy nem tűnik rossznak ez a PC2, de tegnap leszedtem a PC-s Forza Motorsport 7 demot, és az eldöntött mindent, azt fogom megvenni.

1 órája, Kazó írta:

De hogy a picsába lehet kontrollerrel játszani? Próbáltam az F1-et, de tök ugyanaz az érzésem volt, mintha billentyűzettel toltam volna. Ugyanolyan darabos volt a kanyarodás... Mit baszok el?

Az engem nem igazán zavar. Nyilván nem lehet úgy játszani, mint kormánnyal hogy minden assist-ot kikapcsolsz, korrigálni kell de élvezhetőbb, mint billentyűzettel. Jobban kézre áll szerintem. Egyébként csak a nyújtott kanyarok darabosak nekem. A derékszögű, vagy hajtűkanyarokat szépen be lehet venni. Pl. Szocsiban kb. úgy végigmegyek, mintha kormánnyal lennék.

• Hide the pain 1
  • Confused Nick Young 1

Mármint új stadionok? Egyelőre még sztem csak olyanok vannak amikben korrigálva vannak a licensz problémák (csapatnevek, mezek, logók, bajnokságok). 

9 órája, Kazó írta:

Mármint új stadionok? Egyelőre még sztem csak olyanok vannak amikben korrigálva vannak a licensz problémák (csapatnevek, mezek, logók, bajnokságok). 

Beraktam amit linkeltél. Ez már sokkal jobban ki van dolgozva. pl. a mezszámok is stimmelnek. Igen, újakra gondoltom, vagy a most bent lévők átnevezésére. Mert pl. megtaláltam közben az Allianz Arénát, csak más néven.

Játszottál már vele érdemben? Nekem eddig nagyon tetszik. Még szoknom kell FIFA-hoz képest, de amúgy sokkal jobb. Az indításokkal van bajom kicsit, meg néha nem oda passzol ahova én akarok, de már alakul. :)

Még nem, a demoval toltam vagy 20-25 meccset, ezzel még csak 1et. De az alapján is mintha egész más lenne. Ja tök más, mint a Fifa (ahogy eddig is az volt).

What. Nem a Be a Legend módot választottad véletlenül? :D Az az 1 személyes karrier, a Master League ami neked kell. Viszont előre szólok, hogy ott az igazoiásokat elkúrták és nagyon olcsón lehet jó játékosokat szerezni.

7457298592840320915.png

Nem, direkt akartam a Become a Legend-et választani. Az az amikor csinálsz egy játékost, azzal fejlődsz stb. Viszont a FIFA-ban lehet olyant, hogy az egész csapatot irányítod a meccseken nem csak azt az 1 játékost. Master League-ben csak simán választasz egy csapatot, aztán azzal tolod a szezonokban, nem?

Leszedtem, felraktam toltam egy gyors tréninget, hogy milyen a mozgás stb. Egy kérdésem lenne csak (volt kb 2 percem kipróbálni). Mégis hogyan kellene cselezni? :D Valahogy nem sikerült gamepaddal xD

Nálam elég érdekes bugok vannak amúgy. Középkezdésnél az ellenfél megzavarodik és mind a 10 mezőnyjátékosuk egy kupacon van, szóval felfutsz egy játékossal, előreíveled és easy gól. Aztán szögleteknél a kapus valamiért a félpályáról fut vissza, így ha gyorsan beadod megint easy gól az üres kapuba.

Nálatok nincsenek ilyenek?

Ja a jobb stick volt a tippem, de kell mellé a mozgás vagy máshogy kell nyomni stb. Meglestem a skills traningnél ahogy mondtad. Hát ezt újra meg kellene tanulnom xD Become a legend módot kezdtem, péntekig elleszek vele.

@selfcontrollNálam nincsen, semmi ilyesmivel nem találkoztam (kemény 3 meccs alatt).

Gondolom nem csak úgy megy, hogy változtatgatják a borítót. Már júliusban így promótálták a játékot. De egyébként van olyan amin csak Suarez van rajta, sőt sztem ha bárhol megveszed, azt kapod meg. Illetve ezt a verziót: header.jpg?t=1505659663

Csak nekem tölt sokat? Nem az SSD-re raktam és indításnál is, valamint minden meccs előtt elég sokat tölt. Jó nem annyira vészes, csak valahogy a Fifánál nem tűnt ilyen hosszúnak (bár az is tetszett, hogy ott közben volt minigame).

Persze, minden pöcsöm hibakóddal. Meccset még nem mentem, mert a másodpercben hogy feltelepítettem betoppant haver aki estig ott volt, de majd ha lesz időm megnézem. Amúgy viszonylag gyorsan tölt nekem, pedig a HDDre raktam

Azért milyet ráver már a Fifára... Kár, hogy a prezentációt nem tartják annyira fontosnak a Konami-nál :/ De reménykedem, hogy a következő 3 éves ciklust főképp a játékmódok és a körítés fellendítésére szánják inkább. A gameplay nagyon magas szinten van már, ideje áttérni azokra a részekre ahol óriási a lemaradásuk.

Edited by Kazó

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...