Jump to content
Kalecgos

Beszélgetés más játékokról

Recommended Posts

Nem túl fantáziadús és mérsékelten élvezhető 2.5D side scroller zombikkal meg egy olyan klisés csavarral a végén, ami kb. az első fél órában egyértelművé válik. Szóval elég "meh".

Ekkor: ‎15‎/‎08‎/‎2017 ekkor: 1:09, duckheadhorse írta:

Yess, végre kijött a StarCraft Remastered.

És milyen lett? (Gotta work more to buy it)

5 órája, Hiddler írta:

És milyen lett? (Gotta work more to buy it)

Hát, grafikán húztak, s kb ennyi, minden más maradt. Kicsit fapados a harcrendszer, de hát ez ilyen volt régen is. Kicsit növelhették volna az egyszerre kijelölhető egységek számát. Grafikai tuning ki-be kapcsolgatható menüben, sok mindent lehet grafon állítani (felbontást nem :/ , de azt gondolom monitorhoz szabja), más újdonság nincs, multiplayert nem próbáltam.

De amúgy megint sikerült ráfüggnöm :(

Edited by duckheadhorse
keksz

Kipróbáltam a Black Squad nevű játékot és meglepően élvezhető,nyilván nem egy cs:go kategória,de ingyééé elég jó.Próbálta már innen valaki?

Edited by Brofresco

btw nem tudom, hogy van-e olyan HoMM fan, aki eddig nem tudta, de Heroes 3 van androidra is. 10 colos kijelzőn teljesen látszik minden, az irányítás tűrhető. Metrón/vonaton tök jó elfoglaltság :D 

Igen, sajnos, mivel:

Idézet

Community team note: But why only RoE? To understand the origin of the project and its development we need to go back to 2003. At that time we asked New World Computing to retrieve their archives for all the Might & Magic titles. We found tons of documentation and data but regarding Heroes III we had nothing but the usable source code of Heroes III Restoration of Erathia. 

http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/a-special-announcement

Aztán, hogy ebből mennyi igaz, azt nem tudom.

Előtúrtam a szekrény aljából a Ps2-őt meg a ps1-2-es játékokat és hihetetlen, hogy még mindig ennyire jó velük játszani. V-rally 2, Gran Turismo 4, Call of Duty 3, Battlefield 2 stb-stb. Bár a V-Rally 20 éves fejjel is nagyon nehéz, főleg az Expert Arcade mód, volt egy kis Dark Souls élményem, mikor sorba vesztettem el a versenyt az utolsó pályán és kezdhetem előről az egészet.. :)

• Like 1

4 meg Primal után már baromira nem tud lázba hozni a félévente/évente kiadott Ubisoft: The Game legfrissebb verziója.

3 perce, Kazó írta:

Ennyire jó lett?

Nekem tetszik, sokkal balance-oltabb lett a Carrier mód, most már nem az van hogy McLaren Hondával szarrá verem a mezőnyt, hanem olyan 8-9. hely. Nehezebb, de élvezetesebb benne előzni, az irányítás, grafika, hangok kb mint a 16-ban, a carrier plusz pontjai (autó fejlesztésének ennyire szerteágazó fája, több practice program, és az alkatrészek kezelése (hányadik motort használod stb stb, és ennek menedzselése)).

Self: Komolyan írtam.

Edited by duckheadhorse
self pls
  • Like 1

Akkor jó. Sejtettem amúgy hogy most már nem akarnak visszafelé fejlődni. Főleg, hogy a Liberty Media esport versenyeket akar belőle.

Kíváncsi leszek, hogy ezt mikorra sikerül feltörniük. :)

Ha valaki esetleg játszana az Elder Scrolls Online-nal, itt egy kód a Doom Wolf Mount-hoz.

Spoiler

EJTERT3ME6W9JX6Y3RAC

tenor (2).gif

Shadow of War egy kis kedvcsináló. Év elején úgy álltam hozzá, hogy idén megveszem a fifát meg talán ezt és ennyi. Ehhez képest jön még az AC Origins ami ígéretesnek tűnik, valamint az eddig látottak alapján a CoD WW 2 is :D Persze amíg nem wowoztam addig nem jött semmi olyan ami érdekelt volna. Most hogy újra játszom jönnek a jó címek xD

Edit:

Fifa 18 Alex Hunter egy kis ízelítő

Edited by Torch

Ekkor: 2017. 09. 02. ekkor: 9:48, Torch írta:

Shadow of War egy kis kedvcsináló. Év elején úgy álltam hozzá, hogy idén megveszem a fifát meg talán ezt és ennyi. Ehhez képest jön még az AC Origins ami ígéretesnek tűnik, valamint az eddig látottak alapján a CoD WW 2 is :D Persze amíg nem wowoztam addig nem jött semmi olyan ami érdekelt volna. Most hogy újra játszom jönnek a jó címek xD

Edit:

Fifa 18 Alex Hunter egy kis ízelítő

Választanod kell, WoW, vagy minden más :D mmorpg eléggé elveszi az idődet

Ja tudom, főleg most, hogy az altommal is játszok így 2 karival napi wq stb :D De anno is meg tudtam oldani, most is meg fogom :D Igazából a Fifát fogom előrendelni (plusz a cod-ot ha a volt klántársak is jönnek) az AC meg a Shadow of War ráér, azokkal ki fogom bírni (bár ha már az összes ac könyv megvan és sok játék is akkor illene azt is beszerezni :D )

Pacsi!

Van valakinek Steamen vásárolt Witcher 1-e? (Nemrég akciós volt az egész frencsájz, meg is vettem mindhárom részt.) Az a problémám vele, hogy minden indításnál átállítja magát magyar szinkronos verzióra (ami borzalmas), és mindig vissza kell állítgatnom angolra, ami enyhén szólva idegesítő. Nincs valami megoldás, hogy minden indításnál megmaradjon defaultban az angol szinkron?

(A magyar felirattal nincs gondom.)

Ezt addig csinálta nekem más játékoknál, amelyeknél a magyar nyelv is elérhető volt, amíg maga a Steam kliensem is magyarra volt állítva. Állítsd át angolra.

CDgalaxison rákerestem pár játékra és az agyam eldobtam az áraktól. Fifa 17.000, AC Origins várhatólag 19.000, Shadow of War 16.500 és a CoD ami még érdekel jelenleg besorolás alatt. Mi a fasz történt, hogy így felmentem ezek a szarok? Az okés, hogy ebből csak Fifa-CoD páros lesz, a másik kettőt max letöltöm ezek után és az egyiket úgyis karácsonyi ajándéknak kérem, de ez szerintem akkor is pofátlanság.

1 órája, Torch írta:

Elvileg tegnap estétől van Fifa demo. Valaki próbálta már? 

Ja, sztem ugyanaz, mint a 17, bár olyan egetverően sokat nem toltam vele. Össze sem hasonlítható a PES játékmenetével...

sherlock-pusheen.gif

Igazából 2 napja rendeltem meg :D Majd jövő héten valamikor kipróbálom a demót, mert most nem fogok ráérni pár napig. A PES pedig valahogy évek óta nem tud megmozgatni, pedig mindig kipróbálom a legújabbat és a régieket imádtam. Biztos én romlottam el xD

• Angry 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...