Jump to content
Kalecgos

Beszélgetés más játékokról

Recommended Posts

40 perce, selfcontroll írta:

Már az sem rossz mondjuk.

Meg jó lenne, ha több szezont lehetne nyomni és ha karakterkreálás nem is, de legyen pár előre elkészített játékos, akikből lehet választani.

Amúgy a 6 bajnokság hogy oszlik meg? 3 ország első,- másodosztály, vagy az 5 nagy európai meg talán az amerikai?

Ha hazaérek megkeresem a cikket amiben olvastam ☺️

• Thanks 1

4 órája, selfcontroll írta:

Nálam a 2009 volt a favorit. Azzal nagyon sokat játszottam. Azóta nem tudott megfogni egyik sem.

Az idei már PC-n is ütni fog (látod a követelményekből is), mindenki agyon dicséri, ráadásul most ért véget egy 10 napos online beta test is, hogy normálisan, laggmentesen működjenek majd a szerverek. Szóval idén megéri kipróbálni majd, az alapvető hiányosságokat leszámítva (amik ugye nem változnak, mint pl. licensz) simán üti majd a Fifa-t.

597b510d91777_Nvtelen.png.1238841108c01e8261f9c62e3b77bcbb.png

@selfcontroll

A Fifás cikket nem találtam sajnos, csak ezt :\

A 6 bajnokság közül pedig angol-német-spanyol 100% és akkor a képen még a brazil volt az egyik (amin meg is lepődtem), de a másik kettőre sajnos nem emlékszem. Részemről mondjuk az angol-spanyol-német-olasz-francia-amcsi lenne logikus (utóbbi nem foci hanem marketing szempontból xD )

37 perce, Torch írta:

@selfcontroll

A Fifás cikket nem találtam sajnos, csak ezt :\

A 6 bajnokság közül pedig angol-német-spanyol 100% és akkor a képen még a brazil volt az egyik (amin meg is lepődtem), de a másik kettőre sajnos nem emlékszem. Részemről mondjuk az angol-spanyol-német-olasz-francia-amcsi lenne logikus (utóbbi nem foci hanem marketing szempontból xD )

Nálam is ez a hat volt a legideálisabb felállás. Mekkora poén lenne magyar bajnoksággal. :D

Ilyen kiváló szakemberekkel élmény lenne minden átvezető.

"NB2-es futballisták..." (Véber)

Ha már FIFA, van valakinek tweakje hogy a standard meccsnézeten kívül ne minden 30 FPS legyen? Kiba zavaró főleg szabadrúgásoknál és tizenegyeseknél, de a cutscenek is szebbek lennének 60 FPSsel

2 hours ago, crawen said:

2017 van bastya

legalább valami motivál hogy elmenjek sétálni, mert 1 lusta disznó vagyok

mosolygogomba.png

• Roll Safe 1

Valaki játszik Civ 6-al? Lehet meg kellene venni, de nekem úgy tűnik, hogy rosszabb mint az 5 volt. Lehet hogy inkább Stellaris + HoI 4-et vegyek?

Huszadszori nekiállásra (mer' mindig sikerült valahogy elkúrnom a mentést, vagy elveszteni) végre végigértem a RAGE-n, nagyon fasza kis játék, rohadt jó volt vele játszani, az AI megfelelően mocsok volt (értsd: rohadt jól működött), a küldetések jók voltak, a látvány is (ehe). Bár a végén kicsit csalódtam (spoilerezi a halál ezt, 6 éves játéknál nehogymá netuggyukmá), ez a nyomd meg a gombot és jön egy cutscene annyira nem jött át (ja meg amúgy kösz hogy végigvitted a gamet), valami baszó boss a végén még jöhetett volna. De nem. Nem baj, legalább valamilyen szinten nyitva maradt, jöhetne lassan egy 2. rész :ph34r:

33 perce, PiciMessenthial írta:

Valaki tolja itt The Elder Scrolls Online-al ? Lenne neki egy Doom Wolf Mount kódom.

Haverom tolja, rákérdezhetek nála. Meg én is toltam, csak a WoW visszarántott. Két mmo meg nem fér el egymás mellett.

Edited by duckheadhorse
  • Like 1

12 perce, duckheadhorse írta:

Haverom tolja, rákérdezhetek nála. Meg én is toltam, csak a WoW visszarántott. Két mmo meg nem fér el egymás mellett.

Guild Wars 2 volt az első próbálkozásom miután mop-ban abbahagytam. Aztán az ESO, de egyik sem vált be hosszú távon xD

13 perce, duckheadhorse írta:

Nyugodtan, én biztosan nem fogom használni, azért is kínálgatom itten :)

• Like 1

28 perce, PiciMessenthial írta:

Nyugodtan, én biztosan nem fogom használni, azért is kínálgatom itten :)

10-ig dolgozik, utána tudok majd ezzel kapcsolatban írni. :)

Lett crack ehhez a Ghost Recon Wildlandshez, ha esetleg valakit érdekelt. Szerintem olyan, mint a Just Cause, csak sokkal unalmasabb, multiban lehet, hogy élvezetesebb egy fokkal.

5 perce, selfcontroll írta:

Single miatt nem éri meg letölteni, mert az AI nagyon hülye. Inkább hátráltat, mint segít. Multizni meg nem lehet vele ugye.

Yep, én is ezt olvastam. A társak hülyék, de elvileg az ellenfelek sokkal értelmesebbek náluk. Szerintem ez a tipikus "haverokkal tolunk pár kört" játék, egyedül inkább a Just Cause 3.

Viszont a haverokkal multizáshoz meg kicsit kontraintuitívnak tűnik a baszott nagy sandbox.

Egyébként nem tűntek a társak hülyének normalon, inkább túl hatékonynak mondanám őket. Ja meg vicces, ahogy utánad teleportálnak, ha nem ülnek fel időben a helikopterre.

Edited by Dave

2 órája, Torch írta:

Yep, én is ezt olvastam. A társak hülyék, de elvileg az ellenfelek sokkal értelmesebbek náluk. Szerintem ez a tipikus "haverokkal tolunk pár kört" játék, egyedül inkább a Just Cause 3.

Egyetértek, plusz szerintem a Just Cause 3 egy istentelenül jól sikerült játék lett, a kategóriájában.

2 órája, Torch írta:

Én is láttam, de még mindig nem értem mitől olyan menő ez. Minden gyűjtői kiadásban valamilyen szobor van és ettől láttam már sokkal ötletesebbeket is.

A játékra azért kíváncsi leszek, az elvárásaim nem túl nagyok.

18 hours ago, Kalecgos said:

Azt nem értem, hogy a God's Editionbe miért nincs benne a Season Pass.

Azért, hogy minél több edition-t megvegyél. Ugyanezek csinálták a Watch Dogst, ami még egy irdatlan szutyok volt a különféle editionökön keresztüli nyerészkedés szempontjából, jó nagy közfelháborodást is generáltak általa még hónapokkal a launch előtt: watch%20dogs%20release%20chart.jpg

Mondjuk amit én sose értettem, hogy kinek vonzók ezek az általában kurva ronda fröccsöntött szobrok meg kiegészítők, but that's just me being me.

Edited by Dave

https://www.rockpapershotgun.com/2017/08/07/middle-earth-shadow-of-war-details-microtransactions/

köszi Warner Bros hogy megint elbaszol mindent

miss me with that gay shit

ez a microtransaction trend rettentő gusztustalan amikor a játék 60 dollár, a season pass 40 és még így se kapod meg az összes kontentet

Edited by acidthorn
angery

23 órája, Dave írta:

Azért, hogy minél több edition-t megvegyél. Ugyanezek csinálták a Watch Dogst, ami még egy irdatlan szutyok volt a különféle editionökön keresztüli nyerészkedés szempontjából, jó nagy közfelháborodást is generáltak általa még hónapokkal a launch előtt: (kép)

Mondjuk amit én sose értettem, hogy kinek vonzók ezek az általában kurva ronda fröccsöntött szobrok meg kiegészítők, but that's just me being me.

Igen azt gondoltam, hogy csak a péz de kíváncsi vagyok miféle nyakatekert válasszal állnának elő ha meglenne tőlük kérdezve ez.

nCore: Hellblade.Senuas.Sacrifice-RELOADED

• Thanks 1

40 minutes ago, Kalecgos said:

Igen azt gondoltam, hogy csak a péz de kíváncsi vagyok miféle nyakatekert válasszal állnának elő ha meglenne tőlük kérdezve ez.

Általában azzal, hogy így a fanoknak adott a "választási lehetőség", és "mindenki azt a verziót veheti meg, amelyik leginkább megfelel az igényének". Eléggé bekötöttem a szekeret a ló elé? :D

Frusztráló baromság. Azért most már nem vagyunk annyira korlátozva a hardver által, hogy így kelljen kitömni a gameplay-t, mint a Super Mario Bros idejében.

szerény személyem szerint valami feldobta volna a játékot, ugyanis egy tipikus Ninja Theory játék: nem offenzíven rossz, de borzasztóan közepes és got nothing going for it

más: XCOM2 Expack Soon(tm), bemutattak valami Overwatchra immunis kiberninnyát, meg visszatér a Mind Merge (yisssssss):

(ha valaki tudja, hogy hogy lehet kisebbre formázni a Youtube embedeket, azt megköszönném mert nem akarom fossáspammolni a topikot)

Edited by acidthorn
typo

12:50-nél látványos az a bunyó. Bár amikor átszúrja, majd lerúgja róla és az ember még jön tovább az egy picit nevetséges szerintem egy ilyen játékban xD

4 órája, Torch írta:

12:50-nél látványos az a bunyó. Bár amikor átszúrja, majd lerúgja róla és az ember még jön tovább az egy picit nevetséges szerintem egy ilyen játékban xD

Ja az tényleg elég fail. :) De ez még csak alfa, vagy béta, vagy nem tudom mi. Lehet hogy ezen még javítanak. Mondta a videóban is hogy még ezen a questen is dolgoznak pl. De nekem tetszik egyébként.

Ekkor: 8/1/2017 ekkor: 20:00, crawen írta:

Ha már FIFA, van valakinek tweakje hogy a standard meccsnézeten kívül ne minden 30 FPS legyen? Kiba zavaró főleg szabadrúgásoknál és tizenegyeseknél, de a cutscenek is szebbek lennének 60 FPSsel

Addig sikerult hekkelgetni amig meglett ha erint valakit, nvidia ctrl panelen adaptivra kell rakni a fifa17 vsyncjet es melle a config.exeben unlimitedre az fpst (aye, 60fpsre allitva is szar)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...