Jump to content
Kalecgos

Beszélgetés más játékokról

Recommended Posts

az lehetseges, hogy szar szerverek miatt nem tud feltelepulni a GTA v? nekem le volt toltve, probaltam updatelni, mindig letoltotte a 6-7 gigat majd kiirta hogy error... gondoltam ujratelepitem az uj launcher miatt, most a 90 gigat tolti le es utana irja ki h error :D amit amugy nem ertek, mert le van toltve a jatek, 90 gigas a mappa amibe folyton probalja letolteni (telepiteni?)... googlen nem talalni semmit, mar millio indiai tag videojat megneztem hogy hogy kell fixelni ezt a szart, de semmi siker. tepjem ki a hajam vagy csak szerver problema lesz?

Nekem legalább 1 nap volt mire leszedte, mert azt írta, hogy az én régiómban korlátozva van a sávszél. Ez a gyakorlatban azt jelentette, hogy az elindulás után 1 percig ment rendesen, majd ilyen hullámokban csak. Mint egy EKG :D Mondjuk fölösleges lett volna sietni, hisz hétvégén AKÁRMELYIK időpontban próbáltam belépni/felmenni, sosem volt jó a  szerver, hétfőn sikerült kicsit tolni, tegnap este megint szar volt...

giphy (6).gif

• Angry 1

minecraft hoz (1.15 höz )

tudtok jó (alacsony gép igényű)  shader modot vagy valamit ami ad hozzá szép árnyékokat és napfényt ?

Edited by poszeidon

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...