Jump to content

Hearthstone

Kazó
 Share

Recommended Posts

Ekkor: 4/9/2018 ekkor: 7:26, Kazó írta:

Brode azt mondta, lesz vmi sámán lap amitől eldobjuk az agyunkat. Kíváncsi leszek...

De azért ebben milyen igaza volt, azt tegyük hozzá.

Bye Brode :(

• Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ehh nem hiszem, Team 5-ban nincsenek sokan, ennek ellenére dollármilliókat hoz blizznek ez a játék.

Úgy gondoltam, hogy a játék körül nincs vmi rendben és ezért lépnek le. Nem magára a cégre gondoltam, annak vszinű meg se kottyan :D Elvileg amúgy már kész van a kövi 2 kieg is, lehet rosszak a kilátások és nem akarják már tovább adni az arcukat ehhez a szarhoz...

2 órája, wtmalex írta:

Ehh nem hiszem, Team 5-ban nincsenek sokan, ennek ellenére dollármilliókat hoz blizznek ez a játék.

80 ember azért nem kevés.

12 hours ago, Kazó said:

Úgy gondoltam, hogy a játék körül nincs vmi rendben és ezért lépnek le. Nem magára a cégre gondoltam, annak vszinű meg se kottyan :D Elvileg amúgy már kész van a kövi 2 kieg is, lehet rosszak a kilátások és nem akarják már tovább adni az arcukat ehhez a szarhoz...

kétlem hogy ilyenek vannak a háttérben, mindketten 10 vagy több éve a cégnél voltak és lehet hogy csak cseszettül megunták már :D

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 órája, wtmalex írta:

Next level autism. Ez a videó jobban fájt, mint mulattatott.

nem csak neked :D kezd ez a játék is unalmas lenni.hasonló képen mint a wow is.... nincs mit elérnem a játékban.minden hónapban legend.... 

Ma este 19:00-tól lesz egy card reveal stream. Ezután két héten keresztül jön a szokásos napi pár kártya.

Azért a quality production megint ott volt. Egy kib*szott talkshow audio setupját nem bírják megcsinálni normálisan, majd 1-1 card reveal animation többször is lejátszódik. Mintha most csinálnák ezt a reveal streamet először.

+ sok felesleges duma, de az még érthető, próbálják hype-olni a terméküket.

Viszont ha az egész expansion olyan lesz, mint a ma bemutatott lapok, akkor még nagyobb RNG fiesta vár ránk.

• Feels Bad Man 2

Na ilyenkor orulok hogy masfel eve csak a gyereknek adjuk oda a hst ebed melle

A tokenes lapok miatt gondolom a tokenes rák druid erősebb lesz.

A 7 mana 4/4 túl sokat nem tesz hozzá a játékhoz szerintem. Aggró ellen nem teheted ki, a lassabb deckek ellen pedig régebben is jó volt a combo druid.

Edited by abjoco

Melyik problémás ezek közül wildban? Nem játszom ott, így picit ismeretlen az a terület

Best pack opening ever :) 93 pack:

18 epic

11 golden rare

10! legendary: Dr. Morrigan (ezt kaptam), Floop's glorious floop, Boommaster Flark, Stargazer Luna, Luna's pocket galaxy (GOLDEN), Myra's unstable element, Electra Stormsurge (GOLDEN), The storm bringer, The boomship, Harbringer Celestia

Elképesztő mázli, gyakorlatilag minden 10. packban volt legendarym és még 2 golden is. Ja és 2075 dust lett a diszencsiből.

CgaIqGWW8AE_O3W.jpg

BfFwOmoCMAAzAa5.jpg

20952567_10214513413813485_9043311137902297088_n.gif

tz.png.9bfa66aca41aa6c1fc6c108385dd6992.png

• Angry 2
  • PogChamp 1

39 packból:

140 common (Cosmic Anomaly-ból 9x lol)

45 rare

7 epic

3 legendary - Flark's Boom-Zooka (hunter spell), Crystalsmith Kangor (pala minion), Harbringer Celestia (kurva anyád), + Zerek (pries minion) login rewardból

meh

• LUL 2
  • PogChamp 1

Javaslom legközelebb hívjátok fel petyát ts-re, meghozza a szerencsét :P Ja várj, hisz ő hívott fel engem. Akkor meg reménykedjetek, hogy rátok esik a választás :D 

• Putin Approves 1

• 5 weeks later...

Egyáltalán miért pont pala hero? Nem 1 class van aminek csak 1 plusz skine van... Klasszikus Fagzzard.

• Roll Safe 1

• 2 months later...

Új kieg, ugyanúgy szar a game jobb(drágább) pakli, vagy a luck befolyásolja a játékot még mindig agyfasz az egész. Meg az is, hogy Blizzard nem jön rá hogy szar ahogy van, kb 90%ban ptv.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
 Share

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...