Ugrás a tartalomra
Shibaken

Kiegészítős kérdések

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy körülbelül mikorra várható a BC a realmre?

És WOTLK-ről mit gondoltok? Mivel már most is ott áll 3 wotlk realm holtan, adhat ez aggodalomra okot? 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Szerintem lenne, mert 
- classicon a kevés játékosszám adódhat abból hogy sokakat nem érdekel, vagy abból is, hogy sokaknak túl nehéz, és túl időigényes ahhoz, hogy a szerver népéhez (4-5 ember) felhúzzanak egy max szintű karaktert, tehát túl nehéz és túl sok meló ahhoz képest milyen sivárság és unalom vár majd 60on (a kevés player miatt),
- ezzel szemben a TBC könnyebb fejlődéssel és nagyobb fanbase miatt nagyobb érdeklődéssel vonzana playereket
- classicon 4-5-10 ember pont nem tud semmit sem csinálni max szinten, maximum dungeonoket csap le, megszerzi a pre geart a semmire
- ezzel szemben TBC-n 10 állandó online játékos max szinten teljes értékű progresselésbe kezdhet, nem kell 40-es raideket csapni 20an

Tehát (elméletem szerint) TBC-n kicsivel többen is játszanának, és kevesebb ember is tudna szépen haladni a progressekkel, Karán, BT-n és Sunwellen átvergődheti magát full T6-ig, stb. 

De persze nem tudom hogy halad jelenleg a Classic contente, hallottam olyat is hogy holnap jön BC, szóval csak szimplán érdeklődök. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

De ha már ennyire belefolytam az elmélkedésbe, megkérdezem, hogy talán nem lenne-e jobb nem blizzlike-ra állítani a szervert, ha játszanak rajta 5-10en? Nem lenne-e szerencsésebb (az ilyen kevés playerszám mellett indokoltan) talán egy 5x - 10x -15x szorzót belőni? Hátha sokan csak a fejlődés szívása miatt nem jönnek, + hamarabb lennének max szintű emberek, így azok, akik motivációjukat vesztik a szinte nem létező játékosszám miatt, legalább annyiban segítséget kapnának, hogy hamarabb érhetik el a max szintet, és csatlakozhatnak "a realm népéhez" dungeonozni, raidezni, átélni a kieget, stb? 

Bevallom, én a fent említett "túl sok szívás, túl kicsi játékosszám miatt semmi kifizetődés" elv miatt nem játszok a realmen, ezért megkérdezem azokat, akik esetleg játszanak, hogy szerintük ez nem lenne-e jobb?

Oké, nem blizzlike, de legalább lenne kivel játszani, nem? :D 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

A baj ezzel csak az hogy hiaba a szorzo, maga a vanilla nem ad annyi elmenyt mint anno tizen eve. Szemely szerint probaltam jatekosokat csalni oda mas szerverekrol de a plafon 150+os letszam hamar leesett 10-5re amikor rajottek sokan hogy ehhez bizony ido kell es nem csak levelling teren, hanem a legalapvetobb proff itemek megszerzese is idoigenyes volt hat meg a tobbi ami 60on kovetkezett volna. Az elv maga tokjo volt, cask rosszkor jott az origis vanilla otlete is ami szinten idoigenyesseg miatt volt akit arra kesztetett hogy inkabb majd ott kezdjen karaktert es itt volt a legnagyobb gond, hogy a teljes contenthez kell egy olyan jatekos bazis  ahol egy aq 40 utheto ahhoz pedig ujfent kell 1-2 dolgot teljesiteni.

• Feels Bad Man 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hát az én véleményem, hogy már sok Vanilla szerver létezik és sok embernek már meg van a bejáratott helye. Kíváncsi leszek eredetin, ha bevezetik a Vanilla szerókat, meddig fog fenn állni az érdeklődés :) Sajna manapság akik anno kérték a Blizzardot ezekre, 10+ évvel ezelőtt még időmilliomos iskolások voltak, de sajna manapság szerintem a 70% családos/dolgozó ember és ha eredeti olyan lessz mint kezdésnél, akkor kb 20-30 lvl után megunják :D De visszatérve Taurira, így is azt veszem észre, hogy egyre fogy a létszám 1500 körüli létszám van mostanában, LK alatt voltunk olyan 2000-2300 körül. Ha bevezetik a WoDot, nem tudom megjósolni hányan maradunk. Én BC óta itt vagyok és maradok is amíg kitart a szeró :D .

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
1 órája, Dragonat írta:

Hát az én véleményem, hogy már sok Vanilla szerver létezik és sok embernek már meg van a bejáratott helye. Kíváncsi leszek eredetin, ha bevezetik a Vanilla szerókat, meddig fog fenn állni az érdeklődés :) Sajna manapság akik anno kérték a Blizzardot ezekre, 10+ évvel ezelőtt még időmilliomos iskolások voltak, de sajna manapság szerintem a 70% családos/dolgozó ember és ha eredeti olyan lessz mint kezdésnél, akkor kb 20-30 lvl után megunják :D De visszatérve Taurira, így is azt veszem észre, hogy egyre fogy a létszám 1500 körüli létszám van mostanában, LK alatt voltunk olyan 2000-2300 körül. Ha bevezetik a WoDot, nem tudom megjósolni hányan maradunk. Én BC óta itt vagyok és maradok is amíg kitart a szeró :D .

Az elso par honaban sokan lesznek, utana akik foleg pubg/ legion idejen kezdtek rajonnek hogy mennyi mindent kell csinalni olyan dolgokert ami mas kiegben azonnal jar, igy abbahagyjak.  WoD levelling contentkent lesz csak bent.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
2 órája, Dragonat írta:

Az én véleményem szerint azok az emberek akik most vanilla szerveren játszanak át fognak vándorolni az eredetis vanilla szerverre. Az a pár ezer forint amit havi szinten ki kell adni érte semmiség, és cserébe kapnak egy valódi vanilla élményt. Taurin az volt a gond (szerintem !!!), hogy nem lett megfelelően hangoztatva a szerver, hanem csak sunyiban elindult és hónapokra rá lett bármiféle hivatalos infó róla :( 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
8 órája, Skull írta:

Szerintem lenne, mert 
- classicon a kevés játékosszám adódhat abból hogy sokakat nem érdekel, vagy abból is, hogy sokaknak túl nehéz, és túl időigényes ahhoz, hogy a szerver népéhez (4-5 ember) felhúzzanak egy max szintű karaktert, tehát túl nehéz és túl sok meló ahhoz képest milyen sivárság és unalom vár majd 60on (a kevés player miatt),
- ezzel szemben a TBC könnyebb fejlődéssel és nagyobb fanbase miatt nagyobb érdeklődéssel vonzana playereket
- classicon 4-5-10 ember pont nem tud semmit sem csinálni max szinten, maximum dungeonoket csap le, megszerzi a pre geart a semmire
- ezzel szemben TBC-n 10 állandó online játékos max szinten teljes értékű progresselésbe kezdhet, nem kell 40-es raideket csapni 20an

Tehát (elméletem szerint) TBC-n kicsivel többen is játszanának, és kevesebb ember is tudna szépen haladni a progressekkel, Karán, BT-n és Sunwellen átvergődheti magát full T6-ig, stb. 

De persze nem tudom hogy halad jelenleg a Classic contente, hallottam olyat is hogy holnap jön BC, szóval csak szimplán érdeklődök. 

Szia

Nem tudom pontosan, hogy értetted ezt a dolgot, de leírnék azért pár érdekességet a TBC-vel kapcsolatban. (ha ezekkel már számoltál akkor vedd semmisnek)

1. Időigényes az is - attunement farm, repufarm, raidek előtti felkészülés is egy kész rémálom volt

2. 10 emberrel maximum Karazhant és Zulamant lehetne progresselni. Gruul, Magtheridon, Lady Vashij, KT, Illidan és KJ (illetve csatlósaik) is mind 25 fős instákban várták/várják kihívóikat (itt még nem volt 10/25 egyesítés)

3. mikor nyitottál egy másik topicot azzal kapcsolatban, hogy legyen legion realm (igazából ugyanez a téma, csak ott előre haladtál az aktuális kieggel, itt vissza) akkor is többen visszajelezték, hogy a jelenlegi csapat nem győzne ennyi felé figyelni, amennyiben mégis akkor azt a contentek durva elhúzódása megpecsételné.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

ha blizzlike lenne (és nem olyan, mint ahogy anno Taurin BCben volt) akkor hónapokig tartana, mire egyáltalán eljutnál oda hogy Hyjalt vagy BTt üss :D

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Szerintem tok jo hogy van vanilla szerver :) Ugy megorultem mikor sok ev utan visszaneztem hogy letezik e meg az accuntom  taurin, es lattam hogy  lett klassic szerver *-* Bar egy kicsot tenyleg morcos az 1x szorzo, bar engem nem annyira zavar, meg nem is ezzel van a gond, hanem a menku sok gyaloglassal, amin lehetne is segiteni portalokkal, vagy legalabb azzal hogy alapbol fel van fedezve mar lvl1-en az osszes repulos pont :) attol meg minden mas blizzlike maradhat es nem nagy csalas, mert valjuk be vanillanak nem a nehezsege a fo baja, hanem a sok mezitlabas kutyagolas. Par aprosaggal nagyon fel lehetne dobni  a sebesseget meg  1x szorzonal is. Meg par univerzalis vendor is bekerulhetne a fobb telepulesekre, mert ammikor a fel kontonenst kell atszelni egy nyomurult tescos reagens miatt gyalog az azert orjito :S Par apro dolog nem is nagy melo es eszmeletlen sokat segitene ugy hogy blizzlike lenne azert a lelke ugyan ugy :) Vagy pl ha lehetne uram bocsat mas vanilla szerverrol (akar ha nem is 1x, jo nyilvan nem instant 60as funszerverrol) akar ingyen transzferaltatni karaktert ;) mert az azert igen jo hogy magyar a szerver :)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozzászólás előtt jelentkezz be

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Jelentkezz be most