Jump to content
Chris

Custom Arena Buff/Nerf

Recommended Posts

7 órája, Chris írta:

Ha az MMR rendesen működne, akkor is fent állna az a probléma, hogy jelenleg 450 diffel hívunk össze 150 helyett, igy hatalmas rate-eket képes elvenni, ha véletlen vesztenek. Persze az önhibájukon kívül. Tervben van az MMR megcsinálása a közeljövőben, most a globális aréna társ kereső channelen dolgozok, mire végzek addigra valahogy dűlőre kellene jutni, hogy hogy is legyen.

Ez a chanel sem rossz dolog de ameddig nem rakod rendbe a többi dolgot vagy rakod be amit említettél addig ennek semmi értelme nem lesz mert aki arénázni akar megtalálja a másikat úgy is de ameddig nincs rendbe addig úgyan úgy nem fognak játszani  . a mégnagyobb baj az hogy a pvpsek nagy része is befarsult pvere ezért nincs változatos enemy. de ez csak az én véleményem . szerintem fontosabb előszőr javítani a pvp minőségén .

Edited by Dontstoop

Még esetleg annyi hogy Butaság / Túl Op lenne h a conquestet átlehetne váltani valorrra ? Hátha a pvesek is motiváltabbak lennének a pvpre meg aki már csak inkább pvezik. Vagy ez már funszerver kategória ?:D

Akkor pvet baszod el a pvpt nem javítod..Nem motiválni kell az embereket hanem EMBEREK kellenek. Hiány van .Bár ez már csak lejjebb megy ha nem találnak ki valami okosságot amivel bevonza a pvp  playereket. Bár kétlem hogy innen fel lehet már lallni. 

Edited by funkstar

33 perce, funkstar írta:

Akkor pvet baszod el a pvpt nem javítod..Nem motiválni kell az embereket hanem EMBEREK kellenek. Hiány van .Bár ez már csak lejjebb megy ha nem találnak ki valami okosságot amivel bevonza a pvp  playereket. Bár kétlem hogy innen fel lehet már lallni. 

No offense, de ehhez az állapothoz hozzájárultatok ti is nagyban. A 20 mmr reset, meg a 30 boostolt kari egy season alatt szerintem sok 0-2k2 közötti ember kedvét vette el a játéktól. Óriási élvezet -40 ratet kapni, mert a társad mmrt resetel, ő 0-n van, te 3k4-n aztán végigfarmoltok mindenkit 1800 mmr-től kezdve amég lehet, és jön az újabb reset, és elkezd a fél szerver dodgeolni. A hasonlók miatt, lehet hogy az egyik bevételi forrás, de legalább próbaképp, az mmr resetet minimum, ha a kreditért boostolást nem is egy szezon erejéig biztos betiltanám, szerintem sokan örülnének, és csak páran puffognának. Nem gondolom, hogy az mmr resetekből annyi pénz származna, hogy ezen múlna valami, de ezt nyilván chris jobban tudja.

Edited by Gbman
  • Like 1
  • Feels Bad Man 1

GBman által leírtak is igazak. Érezhetőek rengetegen vannak olyan alacsony ratingen ahol egyértelműen nincs helyük. Az MMR reset kemény megdrágítása ezen segíthet. Nagyon sokan csinálják. Az is feltűnt, hogy baromi sok "noname" átnevezett vagy újonan létrehozott karakter van. Pl ki tudja már nyomon követni akineknemmonjukkianevét épp hanyadik alt mage-ével farmolja szét az 1600asokat? Azt sem tudom mit élvez rajta, de valamit biztosan.

De szemmel láthatóan őket a helyzet nem zavarja, sőt talán még élnek is vele.

Edited by Sontii

2 órája, funkstar írta:

3 órája, funkstar írta:

Hát ha valahogy vissza jönne az embereknek a pvpbe vetett hite játszhatóbbnak éreznék akkor még ennyi emberrel is jobban tudna pörögni mint jelenleg. 

Én tehetek arrol hgy nincsen eleg ember es egybe hiv low Mmr ellen köszönöm ne hárítsd rám!!!!!  Mmr resetrol beszélsz kb 2x ha resiztem 1 év alatt de mindent tudsz . Lenne ember soha nem találkoznak akkor biztos megnyugodna a kicsi szived. Egyáltalán nincsen team queban ezért hiv össze ellenetek.

Edited by funkstar
  • Woah 1

Nem olvastam végig az egészet, de eredetin ha sokat nyer valaki egyhuzamban, akkor jóval gyorsabban növekszik az mmr-je, mint a ratingje. Legionben pl. friss karival 10-0-ás stattal már 1900 mmr-t írt, aztán a rating még épphogy csak az 1k-t súrolta.

44 perce, funkstar írta:

Én tehetek arrol hgy nincsen eleg ember es egybe hiv low Mmr ellen köszönöm ne hárítsd rám!!!!!  Mmr resetrol beszélsz kb 2x ha resiztem 1 év alatt de mindent tudsz . Lenne ember soha nem találkoznak akkor biztos megnyugodna a kicsi szived. Egyáltalán nincsen team queban ezért hiv össze ellenetek.

Itt nem erről van szó, engem is összehív alacsonyabb ratesekkel. Hanem arról, hogy szándékosan farmolja a gyengébbeket. És én egyébként sem rád gondoltam.

Edited by Sontii

Engem nem keserít el ha éppen boostolnak valakit . Sőt van olyan team ahol kimondottan örülök neki hogy nem mainekkel van vagy akármi főleg amikor 1 counter setup. Amikor mmrt resetel valaki és boostol akkor könnyebb dolga van azoknak is akik a main teamjét nem tudnák megverni nem feltétlen farmolják le a jobbakat . a low rateseknek meg mindegy mert azért vannak lowraten és nem vesztenek sokat általában.

Biztos akármelyik player hibája az, hogy nincs normális pvp community a szerveren akik tudnak is játszani. Arról nem beszélve, hogy ki lenne az a hülye aki ha valamiből hasznot tud szerezni nem tenné, mert által nem ismert embereket elver egy játékban. A pvp-nek és pve-nek is ugyan az baja a szerveren, hogy nincs elég ember aki játszaná, de ugye ez már lejárt téma...

• Like 1

8 órája, Avaren írta:

Biztos akármelyik player hibája az, hogy nincs normális pvp community a szerveren akik tudnak is játszani. Arról nem beszélve, hogy ki lenne az a hülye aki ha valamiből hasznot tud szerezni nem tenné, mert által nem ismert embereket elver egy játékban. A pvp-nek és pve-nek is ugyan az baja a szerveren, hogy nincs elég ember aki játszaná, de ugye ez már lejárt téma...

ja lejárt téma de nem történik semmi :D megint napok óta csitu van :D 

Semmi csituról nincs szó. Készülnek szépen a dolgok. Az se tesz jót a PvP-nek, hogy a szolgáltató által használt telekom GW-t szarrá ddosolják (nem minket), ezért a rajta áthaladó kapcsolatok többsége megszakad, ezért van esténként, hogy leszakadnak csak a telekomosok és pár külföldi.
Amit biztosan fixelek/implementálok a következő pár napban:
- ha kiesel arénából, akkor vissza lehessen menni
- cross realm arena lfg channel (minden szerverről be lehet joinolni a channelre.)
- megpróbálom megoldani, hogy progressive MMR legyen
- a negatív pontszámhoz is berakom az mmr-hez való viszonyítást (eddig nem volt bent)

• Like 6

Én örülök, hogy van végre előrehaladás a témában Chris, mert így tényleg vagy lehetetlen volt bárminemű ratinget is húzni (mert nem volt enemy), vagy kaptál 2-3 pontokat és azt úgy hogy 300-400 rating különbség volt csak, ami szerintem eléggé abszurd.

6 órája, Chris írta:

Semmi csituról nincs szó. Készülnek szépen a dolgok. Az se tesz jót a PvP-nek, hogy a szolgáltató által használt telekom GW-t szarrá ddosolják (nem minket), ezért a rajta áthaladó kapcsolatok többsége megszakad, ezért van esténként, hogy leszakadnak csak a telekomosok és pár külföldi.
Amit biztosan fixelek/implementálok a következő pár napban:
- ha kiesel arénából, akkor vissza lehessen menni
- cross realm arena lfg channel (minden szerverről be lehet joinolni a channelre.)
- megpróbálom megoldani, hogy progressive MMR legyen
- a negatív pontszámhoz is berakom az mmr-hez való viszonyítást (eddig nem volt bent)

Én már csak 1 dologért hisztiznék csak 1 kérés volna a felétek aztán én befejeztem. Annyi lenne hogy nézzetek rá a survi hunterekre hogy valóban reaális e az a dmg amit ők kitoltak mert az én szememben kicsit emberfelettinek tűnik  ( nem csak nekem ). Sokan ezért is offolták az arénát. Szóval előre is köszönöm. Ha Reaálisnak tartjátok akkor beletörődök hogy ez ilyen aztán megyek nintendon mariozni mert ahoz elég a skillem.:D

• Roll Safe 1

6 órája, Dontstoop írta:

nézzetek rá a survi hunterekre

Éjjel-nappal bámulhatjuk akár a hunter spellscripteket, akár a generic spelldamage számítást (több ezer sor kódról van szó ezen a ponton), sőt, néha még a DB-t is, jó eséllyel nem fogunk találni semmit, hacsak nem egy konkrét problémakört vizsgál éppen valaki és abban a folyamatban akad meg a szeme random typon. Random nézegetéssel, rábökéssel, ilyesmi, rohadt nehéz problémákat találni, szóval egy-egy konkrétumnak érdemes lenne a mélyére ásni, akár ptr-en, akár elméleti számítások szintjén, ha tudtok valamit...  Gameplay szintjén nekem semmi konkrét anomália nem szúrta ki a szemem sajnos, bár sok időm sincs mostanában játszani.

Nyilván nem ritka eset egyáltalán (nálam se, és felteszem, hogy a többieknél még annál inkább), hogy valamit meg akarok csinálni és még körülötte három másik hiba előjön, át kell írni, vagy már ahonnan klónoznám a megoldást, ott is rossz, de ez a fókuszálásos módszer tényleg csak akkor működik, ha van egy konkrét, kijelölt cél, ha céltalanul bámulod a kódot, hogy hátha van benne valahol hiba,  általában az lesz a vége hogy elmész redditre/youtube-ra/youmásikvideónézősoldalra/aludni, nem az, hogy szétspameled a changelogot ősrégi kritikus meme bugokra adott gyönyörű fixekkel.

7 órája, Damne írta:

Ugyanitt warrior nerfet vennék.

warri mainem van és állok elébe mindennek ami nem úgy működik mint kénel ettől lesz balanceos minden ha a megfelelően működik , de természetesen akkor még lehetne mást is ide sorolni :)

Edited by Dontstoop

4 órája, Aithne írta:

Éjjel-nappal bámulhatjuk akár a hunter spellscripteket, akár a generic spelldamage számítást (több ezer sor kódról van szó ezen a ponton), sőt, néha még a DB-t is, jó eséllyel nem fogunk találni semmit, hacsak nem egy konkrét problémakört vizsgál éppen valaki és abban a folyamatban akad meg a szeme random typon. Random nézegetéssel, rábökéssel, ilyesmi, rohadt nehéz problémákat találni, szóval egy-egy konkrétumnak érdemes lenne a mélyére ásni, akár ptr-en, akár elméleti számítások szintjén, ha tudtok valamit...  Gameplay szintjén nekem semmi konkrét anomália nem szúrta ki a szemem sajnos, bár sok időm sincs mostanában játszani.

Nyilván nem ritka eset egyáltalán (nálam se, és felteszem, hogy a többieknél még annál inkább), hogy valamit meg akarok csinálni és még körülötte három másik hiba előjön, át kell írni, vagy már ahonnan klónoznám a megoldást, ott is rossz, de ez a fókuszálásos módszer tényleg csak akkor működik, ha van egy konkrét, kijelölt cél, ha céltalanul bámulod a kódot, hogy hátha van benne valahol hiba,  általában az lesz a vége hogy elmész redditre/youtube-ra/youmásikvideónézősoldalra/aludni, nem az, hogy szétspameled a changelogot ősrégi kritikus meme bugokra adott gyönyörű fixekkel.

Sajnos nem értek a hunterekhez de 1 angol srác említett  magic dmgről valamit hogy mint ha az nem stimmelne. Hozzá tenném hogy talán ő volt eddig a legügyesebb hunter akivel találkoztam a játék stílusát illetően (a szerveren) szóval ha ez valamennyire leszűkíti a kört kiindulási pontnak akár jó lehet hátha igaza van.

Sziasztok új információkat hoztam:

Mivel a VIP paneles MMR resetet a legtöbben nem arra használják amire ki lett találva, hogy karakter csere/adás/vételnél az új tulajdonos tudja resetelni a karaktert MMR-t és ratingjét, így a következő változás lép életbe következő season kezdésénél:

MMR reset csak Karakter áthelyezés vagy Karakter AH-ról vásárlás után maximum 1 hétig lehetséges egyszer.

Változtatás jogát fenntartjuk.

• Woah 1

57 perce, Jackcarver írta:

Sziasztok új információkat hoztam:

Mivel a VIP paneles MMR resetet a legtöbben nem arra használják amire ki lett találva, hogy karakter csere/adás/vételnél az új tulajdonos tudja resetelni a karaktert MMR-t és ratingjét, így a következő változás lép életbe következő season kezdésénél:

MMR reset csak Karakter áthelyezés vagy Karakter AH-ról vásárlás után maximum 1 hétig lehetséges egyszer.

Változtatás jogát fenntartjuk.

hoppá. akkor most már nem skirmishelhetek randomokkal.

Szóval az eddigi 800 kredit helyett most már 1600-2400 kreditért fognak ugyan azok az emberek ugyan azért mmr-t resetelni.

Szerintem teljesen felesleges az mmr reset, amíg nincsen elég player. Kb. semmi különbség nincsen egy 1500-as meg egy 2200-as player között skillben. Ha valaki olyan karaktert vesz, aminek nagyobb az mmr-je, mint amennyinek lennie kéne, akkor hagyni kéne, hogy magától álljon be az mmr.

Ha érezhető különbség lenne 100 ratingenként a playerek között, akkor nyilván lenne értelme, de nem ez a helyzet.

Edited by Arsenal

Magas raterol meg sem éri resetelni szar teamek ellen mert que sincs 5 év felhuzni és ha magasabb ratinghez igazodik a kisebb mmres kari akkor gyorsabban huzod fel. 

1 órája, funkstar írta:

Magas raterol meg sem éri resetelni szar teamek ellen mert que sincs 5 év felhuzni és ha magasabb ratinghez igazodik a kisebb mmres kari akkor gyorsabban huzod fel. 

Mégis a te társad volt az mmr reset bajnoka főként mop 1. seasonban, hogy neked +1 pontokkal felhúzzák a ratinged 3k4-rol 3k5-re.

Ne értsd félre, jól játszotok. Csak amikor bejoinoltok, te 3k4, társad 0 ratingel, kiürül a 2s, mert senkinek nincs kedve 2k2-3k között játszani ellenetek, ha egy lose-ért -40et kapnak legalább a reset miatt.

Amúgy támogatom hogy drágább legyen az mmr reset, ha már így akar valaki feljebb jutni, legalább fizessen többet érte, (bár igazából én sehogysem engedném, de kezdetnek ez is megteszi). Viszont ami körítést írtatok mellé, hogy az volt eredetileg az mmr reset célja, hogy karicsere után az új tulaj belátása szerint tudjon resetelni, de a gonosz playerek ezt kihasználták, akkora bullshit, hogy elképesztő.

Edited by Gbman

6 perce, Gbman írta:

Mégis a te társad volt az mmr reset bajnoka főként mop 1. seasonban, hogy neked +1 pontokkal felhúzzák a ratinged 3k4-rol 3k5-re.

Ne értsd félre, jól játszotok. Csak amikor bejoinoltok, te 3k4, társad 0 ratingel, kiürül a 2s, mert senkinek nincs kedve 2k2-3k között bejoinolni ellenetek, ha egy lose-ért -40et kapnak legalább a reset miatt.

Amúgy támogatom hogy drágább legyen az mmr reset, ha már így akar valaki feljebb jutni, legalább fizessen többet érte, (bár igazából én sehogysem engedném, de kezdetnek ez is megteszi). Viszont ami körítést írtatok mellé, hogy az volt eredetileg az mmr reset célja, hogy karicsere után az új tulaj belátása szerint tudjon resetelni, de a gonosz playerek ezt kihasználták, akkora bullshit, hogy elképesztő.

igazából szerintem részben jó ha van. mert én is mentem 2,5k meccset hordába 1421 winnel 2085ön voltam mert mentem mindenkivel még frostmagel lockal is mindennel és ha az ember szeretne jobb statot magának mivel a tauri elitél ha 2k winből van 2k rated akkor 1 hulladék szar vagy( természetesen közöm nincs a gladhoz de majd 1x ha én is programot használok mint sokan mások akkor lesz ) de 1 jobb player aki ezek szerint nem rendelkezik elég interligenciával nem fog veled játszani mert szar a statod :D

Edited by Dontstoop
  • Tell Me More 1

Nem bántásból, de egyrészt több ezer meccsből sosem lesz 50-60% win rational jobb statod ha saját szintednek megfelelő enemy ellen játszol, kivéve persze ha te vagy a rank1 aztán mindenkit bucira versz. Szóval resetelhetsz 600* is, ha eléred az a ratet ami a jelenlegi közösség mellett a szinted, onnan vagy nem joinolsz többet, vagy abbahagyhatod a statbuzulást, vagy mmr resetre költheted a fizetésed.

Szerintem nem ér meg a stattal buzulás annyit fél éves seasonoknél, mint amennyi hátránya van a resetnek.

Vagy ha ez a gond, külön kellene bontani a rating+stat/mmr resetet. És meg lenne oldva mind2 probléma.

Nem hiszem, hogy egy szimpla áremeléssel ezt meg lehet oldani. (lehet új módokat behozni, hogy karakter transzfer kell meg etc de attól csak drágább lesz megcsinálni) Talán ha nagyobb ratingről nem tudnál resetelni akkor valamit segítene ezen, hogy visszakerül a rendszerbe valamennyi + rating, de ha így kerülsz előre akkor ennek megint semmi értelme nem lenne. 

2 órája, Gbman írta:

Nem bántásból, de egyrészt több ezer meccsből sosem lesz 50-60% win rational jobb statod ha saját szintednek megfelelő enemy ellen játszol, kivéve persze ha te vagy a rank1 aztán mindenkit bucira versz. Szóval resetelhetsz 600* is, ha eléred az a ratet ami a jelenlegi közösség mellett a szinted, onnan vagy nem joinolsz többet, vagy abbahagyhatod a statbuzulást, vagy mmr resetre költheted a fizetésed.

Szerintem nem ér meg a stattal buzulás annyit fél éves seasonoknél, mint amennyi hátránya van a resetnek.

Vagy ha ez a gond, külön kellene bontani a rating+stat/mmr resetet. És meg lenne oldva mind2 probléma.

Én mindig felhúztam a ratet main társal amikor nem volt fent akkor lebuktam random capesekkel és ez lett az összessége. és mivel átjöttem aliba gondoltam akkor tiszta lappal most nem trollkodom szét annyira és ezért reseteltem hozzá teszem életemben előszőr.

Edited by Dontstoop

1 órája, Avaren írta:

Nem hiszem, hogy egy szimpla áremeléssel ezt meg lehet oldani. (lehet új módokat behozni, hogy karakter transzfer kell meg etc de attól csak drágább lesz megcsinálni) Talán ha nagyobb ratingről nem tudnál resetelni akkor valamit segítene ezen, hogy visszakerül a rendszerbe valamennyi + rating, de ha így kerülsz előre akkor ennek megint semmi értelme nem lenne. 

max drágább lesz a boostolás :D

Drágább és jóval kényelmetlenebb, főleg ha nem vagy hitelesített és ragaszkodsz hozzá, hogy a karijaid a saját accodon legyenek. De még ha össze-vissza tudtok logolgatni egymás accjába, akkor is macera.

• Like 1

Mégis mire vártok h megoldódjon ?  "Napok óta csitu van, nem történik semmi" Hát a kevés playert nem lehet megoldani, kivéve ha hirdetve lenne rendesen a szerver.A magyarok akik elmentek nem hiszem h vissza jönnek már max ha lenne megint több ember akkor vissza vonzaná őket és nem kellene úgy 2st játszani délután 4 kor h 2 db enemy van, 3selni kb esélytelen a szerveren ha van 1-2 team(néha-néha) kikapnak egyszer és már nem jönnek többet.Talán ha változatos lenne az enemy többen játszanának de hát igy rip, ha nincs player több se lesz mmint ha értitek.

Ezzel az mmr resetes dologgal kb semmit sem értetek el, akinek kell ugyis megoldja h átrakja másik accra a karit. Meg mégis ki az a hülye aki reseteli a kariját most amikor 3db que van 2sen egésznap semmi értelme nem volt mind1.

Balance-val kapcsolatba már majdnem tökéletes az egész kivéve néhány classnak akinek nincs meg a megfelelő statja az 550 hiánya miatt ,ha az bekerülne teljesen okés lenne.És gondolom az 540-es gearre beraktad az 550es resit.

Az aréna lag is jó már, kivéve a shamannal a ghost wolf speednél valami baja van azt megkéne nézni bár idk egyik shami jó másikat meg ütni nem lehet. Néha van h 1-1 stunn alatt is teleportálnak de már türhető az is.

Az mmr rendszer ahogy mondtátok is egy rakatt nagy sz...r, 98%-os winratem van 120 mecsből és 100-al max ha több az mmrem mint a ratingem.

Másik h 5.4.8-ba már bent volt h ne insta que legyen a joinolás hanem role checkes.Tudom tudom 5.2 van de ha meg az van hol az 512-es tyra elite hmm jk.

Edited by Stealthsoul
  • Tell Me More 1
  • Feels Bad Man 1

Az embereknek a mentalitásával is alapvető problémák voltak és azóta is vannak a szerveren. Legfőképpen az, hogy ha kikapnak 3v3-ban, akkor megy a sírás, és ditchelik is 3v3-at, ahelyett hogy spamelnék a quet és próbálnának fejlődni. Külföldieknél valahogy ez teljesen máshogyan működik. Itt meg mindenki dodgeolva játszik vagy ha valaki jobb nála akkor baszik bemenni ellene.:D

Edited by Laakers
  • Like 1

Nem az a bajuk szerintem h kikapnak hanem h minding és mindig ugyan az a team jön be és más senki. és igy már senki nem joinol rip.

És a kisebb enemy aki ellen nyernének--->élvezhető játékuk lenne egymás ellen a kicsi raten levő embernek is .És kb csak a nagy ratest dobja be és igy ez a helyzet lesz de itt a playerek hiányval van a baj nem a mentalitással (bár egy kicsi azzal is) de ugye ezt nehéz megoldani és nem is biztos h meglehet.

Edited by Stealthsoul
  • Like 2

6 órája, Stealthsoul írta:

Mégis mire vártok h megoldódjon ?  "Napok óta csitu van, nem történik semmi" Hát a kevés playert nem lehet megoldani, kivéve ha hirdetve lenne rendesen a szerver.A magyarok akik elmentek nem hiszem h vissza jönnek már max ha lenne megint több ember akkor vissza vonzaná őket és nem kellene úgy 2st játszani délután 4 kor h 2 db enemy van, 3selni kb esélytelen a szerveren ha van 1-2 team(néha-néha) kikapnak egyszer és már nem jönnek többet.Talán ha változatos lenne az enemy többen játszanának de hát igy rip, ha nincs player több se lesz mmint ha értitek.

Ezzel az mmr resetes dologgal kb semmit sem értetek el, akinek kell ugyis megoldja h átrakja másik accra a karit. Meg mégis ki az a hülye aki reseteli a kariját most amikor 3db que van 2sen egésznap semmi értelme nem volt mind1.

Balance-val kapcsolatba már majdnem tökéletes az egész kivéve néhány classnak akinek nincs meg a megfelelő statja az 550 hiánya miatt ,ha az bekerülne teljesen okés lenne.És gondolom az 540-es gearre beraktad az 550es resit.

Az aréna lag is jó már, kivéve a shamannal a ghost wolf speednél valami baja van azt megkéne nézni bár idk egyik shami jó másikat meg ütni nem lehet. Néha van h 1-1 stunn alatt is teleportálnak de már türhető az is.

Az mmr rendszer ahogy mondtátok is egy rakatt nagy sz...r, 98%-os winratem van 120 mecsből és 100-al max ha több az mmrem mint a ratingem.

Másik h 5.4.8-ba már bent volt h ne insta que legyen a joinolás hanem role checkes.Tudom tudom 5.2 van de ha meg az van hol az 512-es tyra elite hmm jk.

de nem az a legnagyobb baj hogy kevesen vannak hanem ahogy a kevés se akar játszani :D mert már mindenki csak bgzik meg pvezget  2ezer emberből átlagban 10 arénázik az szerinted milyen arány ? :D még sokszor annyi se . ha csak a 20% a arénázni már jobb lenne csak elment tőle a kedvük :D

Bg sokkal élvezhetőbb jelenleg mint az aréna szerintem + amióta 0 maxratera full season gear jár + simán kicapelsz bgböl is nem meglepő, hogy szinte senki se arénázik. 

• Like 1

Egyen függő kinek mi az elvezhető.  Ne mondd hogy nem az ember hiánnyal van a gond mert kiugrok a 10.-ről.  Összelehet hasonlítani az 1. 2. Seasont a mostanival mennyire kevés player játszik.  Sokkal kevesebb attól hohy növekszik valamennyire a playerbase a pvp attól sehova se mozdul.  Az aréna que legalábbis siralmas . Snipe listmen levő emberekbol(friendlist) van amikor 0 ember hétvégén van amikor eléri a 2t. Hatalmas létszám mondhatni.  Aki itt játszott 2 seasonnel ezelőtt az már rég elhuzta a belet máshova vagy csak nagyon ritkán jár vissza játszani.

Edited by funkstar

Mára oda jutottunk, hogy tényleg senki nem arénázik. Aki igen az vagy balfasz és capel, vagy trükközve (dodge, karit/társat váltogatva játszik ahhoz képest hogy épp mi neked a counter).

Mivel a kevés player miatt lehetőség van ilyen csicskaságokra ezért élnek is vele az emberek. Úgy érzem ezen változtatni akkor lehetne ha elkezdenének egyszerre ömleni befele a szerverre az emberek. Mire megoldódnak a problémák amiken változtatni is lehet attól tartok már késő lesz.

Egy normális pvp guild nincs a szerveren aki fel tudna állítani egy ratedbg csapatot. Meg ha igen akkor ki ellen? 3-4-10 fős/egyszemélyes guildekben rohad a jó pvp-sek túlnyomó többsége.

Ha a legfőbb probléma a játékoshiány, akkor kérdem én, mi változott az előző seasonökhöz képest? Valami biztosan, mert elég hirtelen csappant meg az aktívan játszók száma ahhoz képest.

• Like 1

21 perce, Naralith írta:

Bg sokkal élvezhetőbb jelenleg mint az aréna szerintem + amióta 0 maxratera full season gear jár + simán kicapelsz bgböl is nem meglepő, hogy szinte senki se arénázik. 

sajnos puncikák lettek az emberek és nincs bennük kitartás :D meg kb semmi hogy jobbak legyenek és beérik azzal ami bgre elég :D

12 perce, funkstar írta:

Egyen függő kinek mi az elvezhető.  Ne mondd hogy nem az ember hiánnyal van a gond mert kiugrok a 10.-ről.  Összelehet hasonlítani az 1. 2. Seasont a mostanival mennyire kevés player játszik.  Sokkal kevesebb attól hohy növekszik valamennyire a playerbase a pvp attól sehova se mozdul.  Az aréna que legalábbis siralmas . Snipe listmen levő emberekbol(friendlist) van amikor 0 ember hétvégén van amikor eléri a 2t. Hatalmas létszám mondhatni.  Aki itt játszott 2 seasonnel ezelőtt az már rég elhuzta a belet máshova vagy csak nagyon ritkán jár vissza játszani.

nem mondtam hogy ez nem okoz gondot de mióta visszajöttem előző content végén ugyan ennyi player volt cask sokkkal többen arénáztak. Tehát ez a dolog több sebből vérzik

10 perce, Sontii írta:

Mára oda jutottunk, hogy tényleg senki nem arénázik. Aki igen az vagy balfasz és capel, vagy trükközve (dodge, karit/társat váltogatva játszik ahhoz képest hogy épp mi neked a counter).

Mivel a kevés player miatt lehetőség van ilyen csicskaságokra ezért élnek is vele az emberek. Úgy érzem ezen változtatni akkor lehetne ha elkezdenének egyszerre ömleni befele a szerverre az emberek. Mire megoldódnak a problémák amiken változtatni is lehet attól tartok már késő lesz.

Egy normális pvp guild nincs a szerveren aki fel tudna állítani egy ratedbg csapatot. Meg ha igen akkor ki ellen? 3-4-10 fős/egyszemélyes guildekben rohad a jó pvp-sek túlnyomó többsége.

Ha a legfőbb probléma a játékoshiány, akkor kérdem én, mi változott az előző seasonökhöz képest? Valami biztosan, mert elég hirtelen csappant meg az aktívan játszók száma ahhoz képest.

hát ez az. nem tudom mit kéne kapniuk ahoz hogy idejönnek 1 kettő mire azok is felhúznak 1 karit és lesz belőlük valami amire garancia nincs hogy pvpsek lesznek tehát itt szerintem fél év mire lehet akármi is ha lesz. ha csak nem lesz kecsegtető ajánlat pvpseknak külön instant 90 instant alap gear stb ami csak pvp :D 

Edited by Dontstoop

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now