Jump to content
Sign in to follow this  
Denial

[Feature Request] Poolok kijelzése

Recommended Posts

Ha egy NPC poolban van egy másikkal, vagy esetleg önmagának egy másik spawnjával, azt kijelezhetné az oldal valamilyen módon. (Gyakran jönnek fel emberek azzal, hogy egy adott NPC nincs bent, közben meg de, csak épp poolban van valamivel, és pont a másik aktív.)

Maximum azt tudom elképzelni, hogy odaírjuk valahová a térkép környékére, hogy nincs minden spawn benn egyszerre. Nem hiszem, hogy jó ötlet leakelni, hogyan vannak a DB-ben pontosan a poolok.

Off: Éppen csak randomra feljöttem fórumra, és megláttam ezt az alfórumot. Ez minek van itt? Bugtrackeren nyit valaki egy reportot és assignol rá, azt még észre is veszem.

1 hour ago, Dementor said:

Off: Éppen csak randomra feljöttem fórumra, és megláttam ezt az alfórumot. Ez minek van itt? Bugtrackeren nyit valaki egy reportot és assignol rá, azt még észre is veszem.

Ezzel csak az a gond, hogy sima player nem tud assignolni devet a taskhoz, ide meg mindenki tud írni.

3 órája, Asgaard írta:

Ezzel csak az a gond, hogy sima player nem tud assignolni devet a taskhoz, ide meg mindenki tud írni.

Daniel mondjuk nem sima player, szóval ő tud :D

6 órája, Aithne írta:

Daniel mondjuk nem sima player, szóval ő tud :D

Igen, erre gondoltam amúgy én is, csak kicsit hülyén írtam le. Ha player nyit reportot, még mindig assignolhat bárki, aki meglátja a reportot és joga van hozzá.

6 órája, Daniel írta:

Nincs rá kategória :(

Ezért Chrisnél tessék dörömbölni.

Annyit még a bug trackerhez, hogy ott - a fórummal ellentétben - van pár feature, ami hasznos, pl. van státusza a reportnak, itt meg kb átnevezed a topikot [FIXED]-re. Az egy kicsit gány.

Ugyanakkor közben rájöttem, hogy amúgy meg mindegy, mert úgysem lesz időm semmire. :/

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Create New...