Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
Kuahga

MoP GUILD HC Progress

Recommended Posts

Side    9

Leírtam már fentebb..... nemtom ki  találta ki ezt a faszságot.... Végig volt reportolva minden egész toes progress alatt.... De szeretjük nagyon a tejfogú kinderkommandót aki jön és egyfolytába csak cryol és elhisz minden szart amit hall, mert az biztos úgy van. Az, hogy felmenjen bugreportra az már luxus vagy hogy utána járjon valaminek....

@INSANE<3 értelek, és a válasz a kérdésedre, a következő: mi nem egy olyan Shat öltünk le ahol a p2 egy vicc, egy szar, egy semmi kb. Mikor levertük még a titlet se raktuk ki, nehogy jöjjön a fika. Most meg, hogy egy semmi bugos szart leütnek mások és verik rá a pici mellüket hát gg. Ehhez nem lehet gratulálni....

Módosítva Side által
  • Confused Nick Young 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tauri User!    3

Most őszintén, ki verte a mellét ? Te már képzelődsz is?

Belax nevezetű egyén, beírta a "MoP hc progress" topicba, hogy a klánuk leütötte az adott bosst, erre jött a fikázás, hogy " cöh, mostmár izi, miért tartott eddig, hol voltatok eddig" stb.. Hát a "kurva anyját" neki , hogy be merte írni, hogy leütötték, vagy miiii? 

Ezek szerint ha valaki beírja az adott topicba az adott killjüket, az nálad már faszméregetésnek számít, meg mell verésnek ? WTF????

Módosítva Tauri User! által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46
43 minutes ago, Tauri User! said:

Assssguard.. rajtad mindíg jókat nevetek, te tényleg elhiszed, hogy te vagy a bis hunter a szerveren? xDDD meg hogy akkora skilled player vagy?

LUL
A klánban sem én vagyok a legjobb Hunter, innentől a többiről kár is beszélni. Inkább az a szánalmas, hogy egyesek még ennyire se képesek a kasztal, ezek a haste gemelt MM-ek kiégetnek. A szerver 90%-a karakterét nem tudja összerakni.

Side amit meg írt hogy szánalmas sha jelenleg, azt mindenkinek írta nem kimondottan a Reunitednek. Ha megnézed a kommenteket a volt QB-s klántársak kezdték el egymást oltogatni.
Ha meg beugat valaki alaptalan faszságokkal nyílván reagálok rá. ;) 

• Hide the pain 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0
38 perce, Side írta:

Leírtam már fentebb..... nemtom ki  találta ki ezt a faszságot.... Végig volt reportolva minden egész toes progress alatt.... De szeretjük nagyon a tejfogú kinderkommandót aki jön és egyfolytába csak cryol és elhisz minden szart amit hall, mert az biztos úgy van. Az, hogy felmenjen bugreportra az már luxus vagy hogy utána járjon valaminek....

@INSANE<3 értelek, és a válasz a kérdésedre, a következő: mi nem egy olyan Shat öltünk le ahol a p2 egy vicc, egy szar, egy semmi kb. Mikor levertük még a titlet se raktuk ki, nehogy jöjjön a fika. Most meg, hogy egy semmi bugos szart leütnek mások és verik rá a pici mellüket hát gg. Ehhez nem lehet gratulálni....

Tudatlanságom kérlek világosítsd fel. Miből addódik az, hogy p2 egy vicc? A waterspout-ot emlegetted. Meglátásom szerint jelenleg úgy működik, ahogy kellene (de bevallom nem tudom a pontos működését videókra hagyatkozok.) és nem össze vissza pakol minenkire néhol 1 et néha 5 öt és nem 1 hitel ki mindenkit, mert össze van stackelve. Elismerem, hogy még nagyobb gg nektek, hogy úgy is leütöttétek, hogy bugos volt. De ha rendesen működik és most ütötte le valaki akkor az miért semmi ? Miért egy szar? Mellesleg megjegyezném, hogy szerintem p2-őt nem a legjobban befolyásoló mechanikáról van szó. Az a problémátok a többiek felé, hogy nem a bugos boss-t ütik most le, hanem a jól működőt? Ne másokon éljétek ki eziránt az ellenérzéseiteket, hanem a Tauri Team felé, hogy nektek úgy kelelt ölni több héten keresztül. 

Módosítva INSANE<3 által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tauri User!    3

Még mindig az a kérdésem, hogy ki verte a mellét ?

Az már mellverésnek számít, hogy beírják, hogy leütötték a bosst? Vagy az, hogy kiállnak a sajátjaik mellett (pont ahogy Te is). Az hogy az az idíóta aki meg csinálta ezt a hugy topicot, elkezd flamelni xDDD. Mást nem vártunk egy aberráltól. A 0-24es otthon ülés és két matyizás közben nincs jobb dolga mint a fórumon fröcsögtetni a nyálát. FeelsBad

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Avaren    6

Alapvetően vicc hogy pont a topic nyitó kezd el flame-elni. Az meg elég sok mindent leír azokról a guildekről akiknek ez a spout fix kellet, hogy sikerüljön leütni. Nem hinném, hogy a játékban a legnehezebb mechanika az lenne, hogy kiállj valamiből. Amúgy várható volt, hogy közel ctf gearbe minden item 2/2-re upgrade-el lefogja ütni pár casual guild is.

btw volt wodos rf ha jól értesültem.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46

Volt aki a 3 spoutos változatot ölte majd utána 2moons előtt titlevel mindenféle méretnövelő/alakválzotatót egymásra spamelve ugrált, ez nálam mellverésnek számít. Bár ők meg szerintem forumot se olvasnak kár flamelni őket.

Side meg szerintem nem tudja hogy volt a 3 spoutos csoda megoldás után még 1 fix rá. Azóta mi nem voltunk shan,  ha szarul menne se reportolná le senki, majd kiderül mi számít nálatok blizzlájknak. ;) 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    22

A bugok TOES elejtől kezdve reportolva voltak. Az, hogy most lett "kijavítva" vagy inkább ránézve, az más kérdés. Chris pl. azt se tudta, hogy hány waterspout-ot kell raknia 10-esen és 25-ösön. Mellesleg a 25-ös p2 úgy nézett ki waterspoutnál, hogy a 25-ből kb 20 ember rakott 3-3 karikát. De ez a Pandemonium streamjein is látható volt, akkor érdekes módon senkiben még csak fel sem merült, hogy ennek így kell-e lennie? Ez is reportolva volt már nem egyszer, az pedig, hogy a főbb bugokat miért csak 1,5-2 hónap farm után jelentik? Ember, Sha HC-ról a waterspout-on kívül 2 bugreport volt összesen, az egyik az, hogy a Huddle-nek többet kéne sebezzen mostmár, illetve az, hogy néha befearel a boss, hiába vagy safe zone-ba. Most tiramisu reportját nem veszem ide, mert hát ugye ők skippeltek majdnem minden mechanikát a bosson, a csodás msv buffuknak hála kb Time Warp után halt a boss. 

Inkább legyen öröm az, hogy mostmár nem csak 2 guild üti a szerveren, hanem több is, így hátha a fejlesztők is kedvet kapnak ahhoz, hogy végre valahára új tartalmat rakjanak be. Btw RAF partnert keresek LUL

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Side    9

Én a 3 spoutos csoda fightokra gondoltam. Utána jött rá fix viszont azt már passzolom ki ütötte le azután a fix után. És az hogy valaki ide leírja, hogy hogy áll progressbe az nem faszméregetés hanem ez a topic lényege, de az, hogy fővárosba nem láttál semmit, mert mindenki ivott ilyen méretnövelős szart, hogy egész pandaria lássa a fearless titlet na az az ami kiégetett nem egy embert.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0

Na akkor @Asgaard mennyiségileg jó szerintem minőségről nem tudok nyilatkozni, nem ácsorogtunk benne és pontos infóm sincs mennyit kéne sebeznie, de ahogy mondtam nem feltétlen ez a legfőbb mechanika. 

És akkor térjünk rá, a személyes részre. Akkor mi is volt a reunited-re érkező hírtelen offese? Tegnap este lett leütve a fent említett "problémáitok" közül a waterspout már a 2. javítás nem a 3 spoutos. Este lett leölve tegnap. Minenki ment aludni ergó senki nem verte magát sehol főleg nem horda fővárosban, allisként. Itemlevel upgrade és jó gear nem tagadom nem mellékes abban, hogy leütöttük (hozzáteszem nem is foglalkoztunk a bossal előtte, a héten mentünk neki talán először rendesen, de ez mellékes és lényegtelen információ a problémám tekintetében). Szóval igen még mindig nem értem a problémát a részetekről és érdekelne. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46

Miért Chrisnek kell Higi bossját fixelni, miért nincs elkezdve Isle of Thunder, miért nincs folytatva Throne of Thunder, miért fontosabb WG újraírása mint a maradék 4 CM dungeon megírása/javítása?

Miért nehéz mozogni 4-5 secig miután elcastolja a spoutot a boss amikor semmi másra nem kell figyelnie a raid 90%-ának? :S 

Aki tudja ezekből bármelyikre a választ írjon nyugodtan.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46

Én leszarom a Reunitedet, szerintem semmit nem írtam velük kapcsolatban, szimplán Neroid (aki talán reunitedes pont?) faszságaira reagáltam. LUL
Nem tudom mit szívtatok, mert nem Insanes oltott titeket. Isten ments hogy Kuahga itt legyen. 

Módosítva Asgaard által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46
3 minutes ago, Jesus said:

De legalább már tudjuk, hogy aki nem vállalja a nevét az mind Reunited-es :D no offense, nincs bajom velük

sherlock holmes
remélem te nem kutyaterasuval raidelsz eredetin mert kiégnék :D 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    22
1 perce, Asgaard írta:

sherlock holmes
remélem te nem kutyaterasuval raidelsz eredetin mert kiégnék :D 

Nem nem, mostanában PUBG visz el napi 4-5 órát az életemből :D

• Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0

@JesusCsak két dolog 1. Gondolom te se egy lvl5 blood elf warrior vagy, úgyhogy neharagudj, de tőled ezt nem fogadom indoknak, érvnek. 2. Nem hiszem, hogy releváns információ lenne, ahogy te sem hisz te se azt használod. #no offense

• Haha 1
  • Roll Safe 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Jesus    22

Az előző forumon is ez volt a nevem, akinek tudnia kell, az tudja ki vagyok. De én nem regelek mondjuk "reunited<3" accot csak azért, hogy leálljak szócsatázni veletek.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0

Valós. Hirtelen felindulásból elkövetett névválasztás volt. Csak pár kérdést tettem fel meg párra válaszoltam. Amint a téma elül az accountot tovább nem használom. Az inkognitómat viszont továbbra is megtartanám.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
1 órája, INSANE<3 írta:

Tudatlanságom kérlek világosítsd fel. Miből addódik az, hogy p2 egy vicc?

A boss nehézsége igazából abból adódna, hogy egyre több add spawnol minden waveben. Az 5.4-es patchből adódó dmg különbségek eredménye pedig az, hogy amég retailen Sha HC-t farm időszakban nagyjából 15 perc volt leütni, addig itt egy átlagos teammel nagyjából 9percig tart. Mivel sokkal rövidebb a fight, ahhoz a részhez, amikor igazán nehéz lenne kezelni az addokat még csak közel sem kerülünk. Ezt valamennyire ellensúlyozták azok a bugok például, hogy a sha spine fixen 4 embert targetol, így hamarabb előfordulhat, hogy ha nincs kidobva fearből időben az ember és összevissza dobálják a lightot, akkor valakit kishotolnak az addok. A waterspout igazából nem kellene, hogy egy "progress guildben" problémát okozzon, függetlenül attól, hogy 5x2 vagy 8x3 vagy akármennyit is rakjon le a boss,  az azonban tényleg vicces egy kicsit, hogy lerak 3 ember alá 1-1 spoutot amiben semmi esélyed nincs rá, hogy meghalj. Összességében várható volt, hogy item upgrade után sokkal többen fogják ütni a bosst, mivel még nagyobb könnyebbséget jelent az, hogy gearből adódóan percekkel rövidebb a fight, mint másik bossoknál. Ettől függetlenül egyébként, örülünk, hogy végre mások is ütik a bossokat a jelenlegi contentben, így hátha valamivel nagyobb motivációja lesz a fejlesztőknek a következő content fejlesztésére. 

Másik kérdés, hogy ne lepődjetek meg azon, hogy néhányan felhúzzák magukat azon, hogy teljesen alaptalanul hallanak olyanokat, hogy "köztudott, hogy az insane bannolva volt bugolásért" vagy hogy "mindenki buggal üti minden héten az összes bosst". Mielőtt állítasz valamit jó lenne utána nézni a dolgoknak, hogy valóban így történt-e. Az pedig mindent elárul egy guildről vagy játékosról, ha el sem tudják képzelni, hogy valakinek bug nélkül is lemennek a bossok altos raiden is. Nekünk az nem szórakozás, hogy training dummy szintűre bugolunk egy bosst, majd utána fórumon írkáljuk, hogy mekkora királyok vagyunk meg hirdetjük a 3/4 HC progresst. Akárhányszor felmerült raiden, hogy ilyen meg olyan bugok vannak 1-1 bossra mindig az volt a legelső reakció a raidleaderektől(és a legtöbb játékostól is), hogy mi nem fogunk bugolni. Bár ez néhány embernek nehezen hihető, nekünk nincsenek rhc geares altjaink amin az egyetlen epic item a tsulong hc sword vagy trinket. Aki pedig szeretné, nyugodtan nézheti a streamjeinket vagy visszakeresheti twitchen a régebbi raidjeinket is.

• Like 2

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Riva    2

Sziasztok!

Cradle guild gm-ként írok nektek.Olvasom itt a hozzászólásokat és már kezd kicsit kínossá válni, ahogy utalgattok ránk mint újdonsült buggerekre.Szeretném leszögezni,hogy a mi guildünk ellene van mindenféle bug kihasználásnak, mivel mi a játék élvezetéért játszunk és nem azért,hogy a heti 1 raidünk fél óra alatt lemenjen, majd unatkozzunk ingame.Nem mondanám magunkat progress guildnek, hiszen nem megyünk rá az rf-re, illetve nem ölünk ptr-en 200 try-t bele egy bossba.Mi szimplán ökörködni és játszani jövünk fel,nem lelünk élvezetet más guildek szapulásán, emberek sértegetésén.Múlt héten végre lement nekünk is Sha of fear,igazából már előtte való héten is 10%ig jutottunk el amikor még ugye nem volt "pozitív" buggal ellátva Sha, viszont 7kor indultunk és mindent 1 nap alatt ütünk le,ezért a tryolgatást itt abba is hagytuk mondván ,hogy majd következő héten leverjük.Na így is lett 5 try ebből 2x a fél csapatot elfelejtette elvinni a 2. fázisba,majd le is ment.Ezúton szeretnék elnézést kérni mindenkitől aki úgy érzi,hogy a kb 2 éve rendszeres szombat esti raidelésünk időpontját pont szombat estére "tettem"át,hogy eme egetverően fantasztikus bugot kihasználva ,mellyel Dummy bossá válik, leverjük Sha of feart hc-n.Gondoltam felteszem a videót is amit készítettem a fight-ról, de az itt olvasottak miatt inkább ezt kihagynám,nem okozva ezzel támadási felületet a guildnek. Amint javítva lesz és véletlenül valami szerencsének köszönhetően sikerül bugmentesen is leverni akkor közzéteszem mind2 videót a guildünk honlapján.

Ui.: Elnézést kérek mindenkitől aki feltűnési viszketegségnek élte meg a fővárosi produkciónkat de higgyetek nekem,szimplán csak örült mindenki,hogy végre lement,mert akárki akármit mond egy rohadtul unalmas és hosszú fight!

Riva voltam csáó!

• Like 2

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0

@SurfingbirdzÉrtem. Igazából csak annyi volt a problémám, hogy a ti killjeiteket validabbnak érzitek, mint bárki másét a szerveren (akár valós akár vélt egyéb körüléményeket tekintve, ami az esetek többségében nem az adott személy és vagy guild hibája), de lehet bennem van a hiba és erről nincs szó. Egyébkén én már most is látom a Tauri Teamben a motivációt. Most januárban máris több bugjavítás történt meglátásom szerint, mint előtte több hónap alatt. Szerintem jó úton haladnak és igyekeznek a szerver javításán. Remélem nem fog lankadni a lelkesedésük a jövőben sem.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Asgaard    46
9 minutes ago, INSANE<3 said:

Egyébkén én már most is látom a Tauri Teamben a motivációt. Most januárban máris több bugjavítás történt meglátásom szerint, mint előtte több hónap alatt. Szerintem jó úton haladnak és igyekeznek a szerver javításán. Remélem nem fog lankadni a lelkesedésük a jövőben sem.

Ennek a bugtracker tisztításnak pont az a hátránya, hogy senki se dolgozik az 5.2 contenten jelenleg.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Aithne    8
16 perce, Asgaard írta:

Ennek a bugtracker tisztításnak pont az a hátránya, hogy senki se dolgozik az 5.2 contenten jelenleg.

Ha meg nem lenne bugtracker tisztítás, akkor az menne, hogy "miért nem lehet ilyen ősrégi bugokat fixelni". Valamikor ezt is meg kell csinálni :) 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Kuahga    16
19 órája, Elryon írta:

Bocsi, hogy mi nem a Pandemoniummal boostoltattuk magunkat próbaidősként :( feelsbadman

Amúgy meg Te, mint a topic tulajdonosa, legalább lehetnél az egyike, akik felfogják a topic lényegét...vagy csak azért csináltad, hogy a csimpánzok dobálják a szart egymásra? :D

Pandemoniummal boostoltat(uk?) próbaidősként? :D OMG srác, miután beinveltek guildbe utána ment le, ahogy videón is ott vagyok pls. nyilván nem Raider, vagy esetetekben "R1" rangot adnak egyből xD Ha picit tájékozott lennél, tudnád hogy azóta raiden se voltam, mert nem Taurizok már.

Én felfogtam a lényegét, csak mivel már nem Taurizok, így annyira nem érdekel, de örülök hogy magadat sem vonod ki a csimpánzok sorából  :D

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Kuahga    16
17 órája, Neroid írta:

Legalább msv-n volt verseny klánok között és nem vertük a mellünk mint te hof után amit 3 napig vertetek egyedüliként mert senkit nem érdekelt az a bughalmaz.

xD Volt verseny a guildek között? Ki gyakorolta be jobban PTR-en vagy mi? xD Amúgy ha jólrémlik HoF-ot is van aki versenyhelyzetként fogta fel, ugyanis ti voltatok az egyetlenek akik képesek voltak felkelni XD. Azmeg hogy valami bugos nem azt jelenti hogy üthetetlen, nektek mégse ment 1 bossnál több ha jól rémlik XD. 

Csak azért nem volt verseny mert a sok nyomorék nem tudta begyakorolni PTR-en, az Insaneseket meg nem érdekelte, és ink raideltek a megszokott időpontban.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Kuahga    16
13 órája, Neroid írta:

Honnan veszed, hogy én pvezem és progresselek és nem csak hallom mik folynak a szerveren?

Hallod ahogy olvasom szép sorba ezt a topicot, fogalmazódik bennem meg a kérdés, hogy akkor minek pattogsz itt? :D Ésha tévesen informálódsz valakiről? :o

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
bugaterasu    9

Biztos azért ment le, mert ott voltál.. azért tegyük már rendbe. A serveren egyedüliként a Pandemonium verte le Shat még ilvl upgrade előtt 25 fős hc-n. Elég sok tryt vertek bele, szval tök mindegy hogy te vagy más a 25. ember, akkor is leverik. 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Elryon    0

Nyilván miattad ment le pali, amikor qb-ben is Lotta meg Azazel mondta a taxokat az esetek 90%ában, te meg még a karidat se tudtad összerakni...hagyjuk már :D

És a rankokrol jut eszembe, nem te pakoltad az embereket "raider" rankra az első raidjük után? "Nyilván" nem xD

4-1=4 kappa

Ui.: a csimpánzoknál elsősorban arra gondoltam, aki egyből elkezdett flamelni egy normális kiírás láttán ;)

Módosítva Elryon által

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tauri User!    3
4 órája, Kuahga írta:

Hallod ahogy olvasom szép sorba ezt a topicot, fogalmazódik bennem meg a kérdés, hogy akkor minek pattogsz itt? :D 

Bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy ha eredetizel, mi a rákot kwresel még itt, és mit érdekel téged, hogy ki mikor üti a bosst..

Iiiigen biztos azért verte le a Pandemonium, mert egy beszédhibás csatlakozott hozzájuk, nájsz... remélem Ragna hordába mentél eredetin, odavaló vagy.

Ha emlékezetm nem csal QB. is eelég sok időt töltött ptr-en, vagy nem ? Javíts ki ha tévednék.

Az meg hogy a saját topikodban te kezdesz flamelni (már nem először) az az értelmiségi szintedet mutatja (4-1 =4.. by:Kuahga ). Ha már a szüleiddel megveteted Eredetit + a gametimeot is fizetteted velük (mert köztudott, hogy 0-24ben Otthon ülsz huszon "x" évesen, amire mág büszke is voltál annó, sad story) játszál vele és ne forumon verjed a makkod.... Ahelyett hogy itt csorgatod a nyálad és monitor fightolsz érj el valamit RL (real life, fordítok, mivel tudom hogy 0angol tudásod van, A való életben) mozdulj ki, szerezz munkát, szerezz valami nőt, vagy csávót magadnak, akkor talán nem lesz időd a saját topikodba flamelni.

Módosítva Tauri User! által
  • Hide the pain 2
  • Kappa 1
  • Feels 1
  • Hűha 2

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Chris    13
17 órája, Asgaard írta:

Miért Chrisnek kell Higi bossját fixelni, miért nincs elkezdve Isle of Thunder, miért nincs folytatva Throne of Thunder, miért fontosabb WG újraírása mint a maradék 4 CM dungeon megírása/javítása?

Miért nehéz mozogni 4-5 secig miután elcastolja a spoutot a boss amikor semmi másra nem kell figyelnie a raid 90%-ának? :S 

Aki tudja ezekből bármelyikre a választ írjon nyugodtan.

1. Higivel együtt fixeltük. isle of thunder kb 10%-on áll, throne of thunder 2 boss kész, 3. kb félig. WG újraírása 1 éve tervben van és content-related. 4 CM dungeont pár nap múlva folytatom.

2. A waterspout nem is hasonlított az eredeti működésére, az, hogy random 10 db előtört, az mythic volt és instant halál. Meg van a rendes működése már, de így sem sokkal nehezebb, mint az 1 hibás fix előtti, annyi, hogy +1 van 1.5 sec múlva. tehát van 4.5 sec, hogy kiállj belőle, hogy ne halj meg.

Mint, ahogy írtam, kevesen vagyunk, kell ember, 1 ember jelentkezett, aki még nagyon gyerekcipőben jár, reméljük felfejlődik gyorsan, de ez is minimum fél év. Nagyon sok panasz jött, hogy nem fixeljük a bugjelentéseket, ami jogos volt, mert sokra, elég sok időt fordított rá a jelentő. Most próbáljuk kompenzálni ezt a hiányosságot. Nagyjából kitakarítjuk bugtrackert, megírjuk a challenge mode-okat, majd egyszerre mindannyian nekiesünk 5.2-nek és ledaráljuk, ez a terv.

• Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
INSANE<3    0
14 órája, Asgaard írta:

Vitatkozhatnánk azon, hogy melyik a helyesebb és jobb út. Az, hogy kijavítják a jelenlegi hibákat és utána kezdenek neki a következő contentnek, vagy az, hogy minden hiba megmarad és halad tovább a content. Én személy szerint jobbnak látom az első megoldást, tehát a javítást és itt nem csak a negatív hibákra gondolok. Ahogy fentebb említetted, zavar hogy rhc gearben, de HC Tsulong és Protector gearben rohangálnak az emberek. Ezzel nem vagy egyedül. Bármily hihetetlen, engem is igen csak zavart, zavarni fog továbbra is, de legalább tovább nem farmolják.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Elryon    0
1 perce, RákmegeszAma írta:

1 perces néma csendet kérnék dicső Chagalnak és az 1 hc-s random raidjeinek :(

Többé már nem hordhat leather bracert huntival :(

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Kuahga    16
11 órája, bugaterasu írta:

Biztos azért ment le, mert ott voltál.. azért tegyük már rendbe. A serveren egyedüliként a Pandemonium verte le Shat még ilvl upgrade előtt 25 fős hc-n. Elég sok tryt vertek bele, szval tök mindegy hogy te vagy más a 25. ember, akkor is leverik. 

Ilyet ki mondott? xD Mellesleg ezzel picit azért vitatkoznék, mert tankként voltam ott, köztudott hogy az a boss 25-n 3tankos, és pont mielött odamentem Darkmist Vortex feloszlása után, pont azelött lépett ki a Dk maintankjuk. Jó nyilván más is biztos tudott volna tankolni offspecbe, de valamiért mégis beinveltek minden tgf, meg anyámkínja nélkül úgy, hogy Protpala abszolút nem kellett nekik, mert már volt.  Remélem érted a célzást.

11 órája, Elryon írta:

Nyilván miattad ment le pali, amikor qb-ben is Lotta meg Azazel mondta a taxokat az esetek 90%ában, te meg még a karidat se tudtad összerakni...hagyjuk már :D

xD értelek, MsV-ben is nyilvánvalóan nem? xD Még jó hogy van még videó amin fentvan a bossfightokról a discord beszélgetés, ill streamek ahol tisztán hallani hogy egész raiden csak én beszélek. xD Amit meg Protpaláról mondtak, az meg szimpla nagy faszság volt, de mondtam is akkor, hogy miért, csak páran nem voltak képesek felfogni, de ez már nem az én bajom :/

11 órája, Tauri User! írta:

Bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy ha eredetizel, mi a rákot kwresel még itt, és mit érdekel téged, hogy ki mikor üti a bosst..

Pont ugyan azért, amiért te is Exo, ohh wait :o mellesleg pont nem érdekel ki mit mikor üt, csak enyém a topic, úgyhogy szerkesztem, ileltve jó néha nevetni a sok gyökeren aki itt éli ki magát, és felkapja feleslegesen a vizet egy szimpla kérdésen, de az is sok mindent elárul a kérdés igazságtartalmáról, hogy annyira felhúztátok magatokat, hogy a fél Reunited idejött irogatni :D

Iiiigen biztos azért verte le a Pandemonium, mert egy beszédhibás csatlakozott hozzájuk, nájsz...

Erről még mindig senki nem beszélt

Ha emlékezetm nem csal QB. is eelég sok időt töltött ptr-en, vagy nem ? Javíts ki ha tévednék.

Igen, csak az a különbség, hogy mi reportoltunk is, nem csak 10-esen voltunk, valamint nem csak az utolsó 1-2 hétbe gyakorolni :D (ezzel nem utalok senkire, aki meg mégis magára venné, az valószínűleg nem véletlen teszi)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Tauri User!    3

Attól függetlenül ugyanúgy heteken átt, heti több napot volt QB ptr-en, ergó ugyan úgy be lett gyakorolva MsV.

Ja tiéd a topic, azt, hogy el kezded a flamet azt nem nevezném szerkesztgetésnek.

Jo néha nevetni a sok gyökéren? XDD Nooo wééééy. Elég ha tükörbe nézel aztán egésznap nevethetsz. (Csak nehogy nevetőgörcsben murdálj meg)

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Plausz    29

Hűha. Jó ideje nem néztem ide fel, aztán most volt rá egy kis időm. Hát csodálatos élményben volt részem ismét. Köszi mindenkinek! :D Hozzátenném, hogy azoknak elismerés akik még képesek heti több raiddel is ütni ugyan azokat a bossokat. Én személy szerint szerettem volna altozni és gearelni még minél több embert, de valahogy klánszinten lecsökkent az érdeklődés (amit igazából meg is értek mert jómagam se járok már fel azon a heti 2,5-3 órán kívül többet amennyi idő alatt szerdán (vagy néha csütörtökön) cleareljük ezt a csodás két t14 raidet. Sha of Fear killekhez grat azoknak akiknek mostanában lett meg. Ahogy azt már említették előttem szólók a fight igazi nehézsége nem jön ki a patch eltolódás és az ilvl upgrade miatt. 10-esen nem tudom mennyivel könnyebb vagy nehezebb jelenleg a boss, mint 25ben (mivel az első hetekben lévő bugos működés óta nem is láttam 10-esen a bosst), de tény hogy nagyon észrevehető volt az e heti raiden, hogy p2ben nem kell spoutnál (az előzőekben megszokott módon) mindenkinek mozogni jó néhány másodpercen át.  Tényleg nem ez a fight legnehezebb része de lényegesen rövidít a fázison, hogy nem kell mindenkinek fel-alá rohangálnia (ezáltal az előzőekben említettekhez csatlakozva igen könnyít is). 

Kuahga-s kérdésre ki térve: korántsem nevezném boostnak a dolgot mivel az volt az első killünk. (teszem hozzá azóta se láttam azt hiszem max talán 1 raiden, de megoldottuk/megoldjuk a dolgot szerencsére).

Fejlesztési kérdésekre kitérve kicsit, én személy szerint örülök, hogy fixelik a már fennálló bugokat és annak ellenére, hogy "progress" klán GM-jeként már nagyon unom a kontentet, sokkal inkább szeretnék látni előbb egy működő teljes CM rendszert, mint jöjjön egy összecsapott bossokból álló ToT-ot.  

Kicsit hosszúra sikerült bocsi. Köszi akik elolvasták. Még egyszer gratula az újdonsült Feerless-eknek és csak így tovább. Csak remélni merem, hogy a következő raid tier-re talán lesz még néhány klán akik "progress" szinten raidelnének és lenne egy kis versenyhelyzet féle, mert ez így elég unalmas és kiábrándító. 

Üdv,
Plausz
(állítólag valamiféle guildmaster a Pandemoniumban)

U.I: Igen direkt idézőjeles a PROGRESS, mert alapjáraton nekem az volt a célom amikor újraélesztettem a klánt, hogy egy jó hangulatú társasággal raidelgessünk és ami megy azt leütjük ami nem azt nem erőltetjük, aztán csak ez lett belőle, hogy nem maradt más 25-ös klán sajnos így ezt végképp nem nevezném progressnek.

• Like 7

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Kuahga    16

@crawen Amúgy lehetne ez a forum account névhez, vagy jobb esetben karakternévhez kötött. Legalább ki lenne szűrve a sok álnévvel tryhardoló nyomorék, akik (nem véletlen) nem merik felvállalni a nevüket,  a véleményükhöz,  nemmintha engem annyira érdekelne, csak kérdezték már tőlem páran hogy ki kicsoda, szóval kifejtem ezt az ő nevükben is.

Másik dolog meg mivel már nem játszom annyira Taurin, és nem tudom annyira pontosan, és hitelesen követni az eseményeket, így ezt a Topicot törölni fogom, illetve ha azt nem is, elrejteni biztosan. Aki tovább akarja vinni ezt vagy valami hasonlót, az copyzza ki, vagy írjon üzenetet, elküldöm neki a másolatát aztán gl hf hozzá.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
generion    7

Akik a "nevüket" adták hozzá, azok se tudtak asszertíven hozzászólni semmihez. Bugtrackeren is az összes lvl1 karaktert használ, hogy biztos ne legyen semmi értelme. Itt se oldana meg semmit.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Aithne    8
1 órája, Kuahga írta:

@crawen Amúgy lehetne ez a forum account névhez, vagy jobb esetben karakternévhez kötött. Legalább ki lenne szűrve a sok álnévvel tryhardoló nyomorék, akik (nem véletlen) nem merik felvállalni a nevüket,  a véleményükhöz,  nemmintha engem annyira érdekelne, csak kérdezték már tőlem páran hogy ki kicsoda, szóval kifejtem ezt az ő nevükben is.

Teljesen mindegy, aki nem akarja felvállalni, simán regel egy új accot vagy használja a már létező bugtrackeres throwawayek egyikét.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Chris    13

@Plausz: Jövőhéten folytatom a challenge mode-t, terv szerint, ha tesztelik is PTR-en, akkor február elején már be is kerülhet.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most