Jump to content
abjoco

Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker drop rate

Recommended Posts

Több mint 100 killem van mindkét bossba, tehát összesen 200+ egy 1%-os itemre. Tanultam valszámot, nem ennek a valószínűségére vagyok kíváncsi. Az érdekelne, hogy esett-e valakinek ehhez a remek itemhez akármelyik rész mop alatt?

Hasonló számú killem volt nekem is ha nem több még catában, de egyszer nem esett ki, szóval én is csak erősíteni tudom, hogy valami nem jó 

Chris elvileg ránézett, és szerinte rendben van. Ugyanakkor rendkívül gyanús, hogy akárhányszor hozom fel a témát, soha nincs senki, akinek mop alatt esett volna.

Ha ő azt mondja, hogy rendben van akkor valszeg rendben is van. :D

Csak ti vagytok ennyire pechesek akkor. :) 

Edited by Darkpepp
  • Hide the pain 1

Pls, Vortex Pinnacle utsó bossából is sokáig nem esett 1 vagy 2 item, folyamatosan azt mondták hogy jó a drop, majd egyszer Kimbatt is ránézett, és látta, hogy el van baszva.

Edited by wtmalex
tájpó
  • LUL 1

7 órája, Jackcarver írta:

Akkor LK-ban bugos lehetett a drop rate :D

hat valahogy ugynezett ki hogy minden hetre jutott valami alar-anzu-sulfuras-tf pontosan 7naponkent xD

MI? Lassan egy éve ölöm és nem is volt berakva? Igazából én az Eye of sulfuras-al is így vagyok, az se esik pedig 3%-drop rate-ja van és már 1 éve ölöm minden héten. 

Számszerűen nem tudom, hogy hányszor -  de kb. 1 éve ölöm minden héten egy accon 2 karival - taus accon egyik item sem esett, wod-on 3 és 1 hete estek ki az itemek garrból és másikból.

2 hónapja lett javítva, tehát előtte esélyed sem volt rá.

Azóta minden héten 7 karival ölöm, múlt héten lett meg :)

Sziasztok! Én is ezt az item-et szeretném elkészíteni. [Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker]  Igazából minden meg van hozzá, csak 1 dolog hiányzik, amit nem tudodm bent van-e vagy a 100% dorp helyett más a drop-ja. Goblin's Guide to Elementium AtlasLoot azt írja 100% drop. Én már láttam esni az itemet kb Wotlk idején. Már 3-4 alkalommal ütöttem az instát és nem esett. Ráadásul azt írták wowhead hozzászólásokban hogy csak ez atz egy trash éled újra az instában szóval elvileg akár hányszor lehet ütni. De insta reset-ig nem éled újra már próbáltam. MC-ztetni is próbáltam egy pappal de ezt írták is hogy már rég kivették. Szóval csak simán dobni kénen neki az itemet. Valakinek esett mostanában? A másik item meg ez lenne.  [Eye of Sulfuras] Ez esett valakinek Tauri szerveren MOP alatt? 

Ma lett meg! A  [Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker] Itt a videó róla. Thunderfury TAURI WOW SERVER MOP Már csak ez kell Eye of Sulfuras. Master Elemental Shaper Krixix csak akkor éled újra insta resetnél ha BWL nincs teljesen kipucolva. Mert mikor teljesen kipucoltam az instát hiába reseteltem nem éledt újra. És kb 20% a dopja ennek Goblin's Guide to Elementium

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 9 Guests (See full list)

There are no registered users currently online