Ugrás a tartalomra
TauriWoW Community
Higi

Hibák, észrevélemények stb. / Errors, issues, misc

Recommended Posts

8 perce, crawen írta:

A BBCode-ok működnek ugyanúgy mint a régi fórumon, spoiler esetében ez

Tartalmak elrejtése

és persze [/ spoiler].

A képről lecsúszó reakciók azok sajnos olyan dolgok amiket mi okoztunk magunknak a tonnányi reaction meme-mel amit requesteltünk vagy beraktunk, szóval psssszt :D

teszt sdasdfshf teszt

Oké. Így legalább a topic kezdő hsz-ét / legfelső hsz-ét nem lehet dislike-olni. 

Módosítva Executor Clolarion által
működik a spoiler! :D
  • Like 1
  • Dislike 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    139

De, majd kiszedek két reactiont ami amúgy a kutyának nem fog hiányozni szerintem (pl: szomorú, sosem használta senki szerintem, Just Do It Shia sem feltétlen szükséges oda, meg az összezavarodott emoji sem, úgy már lesz hely)

• Like 1
  • Putin Approves 1
  • Confused Nick Young 1
  • WTF 1
  • Hűha 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Daniel    82
1 órája, Executor Clolarion írta:

Kéne valami olyan funckió hogy lehessen váltogatni a desktop/mobil nézeteket (kb mint youtubeon), mert hiába nyomom be böngészőben (chrome) hogy [Asztali webhely kérése ✓], attól még ugyanúgy mobilnézetet kapok amiből számos funkció hiányzik az asztalival szemben.

Valami nálad szar, mert nekem androidos chrome-on hibátlanul megy az asztali webhely

• Hide the pain 1
  • Feels Bad Man 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Daniel    82

Azt valahogy át lehet állítani, hogy a hsz-ek alatt ne 'közzétéve 3 órája', 'közzétéve kedden 21:30-kor', stb legyen, hanem a normálisan a dátum/idő? Régi fórumon ez elég jól személyre szabható volt, de itt nem találom.

Módosítva Daniel által
typo
  • Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
abjoco    24

Lehetne fórumon egy topic, ahova kiírjátok a tauri főoldalon olvasható híreket. Szerintem nem vagyok egyedül, aki szinte soha nem látogatja azt az oldalt, mert alig történik ott valami. Amikor viszont megjelenik egy hír, az gyakran már pár napon belül esedékes dolgokról ír.

• Like 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
crawen    139
Ekkor: 2017. 08. 27. ekkor: 12:40, vindictive írta:

nem túl fontos, de

http://imgur.com/a/Z3XWk

fixd

Ekkor: 2017. 09. 03. ekkor: 8:48, Phalanx írta:

A javaslatok topicnak nincs elfogadott és elutasított altopicja mint a régi fórumon.

fixd

Ekkor: 2017. 09. 10. ekkor: 14:50, wtmalex írta:

Jók a dátumok Kappa

Screenshot_20170910-144923.png

offline a calendar app, szóltam chrisnek

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Dave    55

Nemtom lehet kérdezték már, de én nem láttam, az embedded youtube-videókat meg lehetne csinálni kisebbre esetleg? Mert jelen állapotban szerintem szükségtelenül batár nagy ablakot szúr be.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Daniel    82

Evermoon fórum nem látszik regisztráció nélkül (nem critical, csak pont ma kereste egy ember :D)
Ha angol nyelven nézed a tauriwow.com-ot, dobhatna angol nyelvű oldalra a fórumlink

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
abjoco    24

Akkor is új üzenetet jelez a topicoknál, ha csak egy általam ignoreolt ember szólt hozzá a témához. nem vagyok benne hogy ez valóban hibának számít, de zavaró

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
_  _    2

Az első néhány napon történő hibajelentésen kívül egyetlen visszajelzés jött, hogy javítottatok valamit. Várható hogy egyszer azért javítva lesznek az ide írt hibák, vagy ne is jelezzük, ne legyen túl nagy a megoldatlanok listája?

• Köszi 1

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
_  _    2

Magyar nyelvre állítva klub létrehozásakor a klub típusának leírása angolul jelenik meg. Ugyanitt két 'Nyitott' típus szerepel, az elsőnek 'Publikus' (vagy valami ehhez hasonló) néven kellene mennie.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Purrmode    36

Miért nem tudom Editelni , a következő hozzászólásom?

image.thumb.png.2e929a39613134836ad7cbc5cbc25ee3.png

A klubokban történt hozzászólásokról nem jön értesítés. Ez direkt van így?

Üdv,

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
Purrmode    36
3 órája, Asgaard írta:

X időnél régebbi kommentet nem tudsz szerkeszteni, topic szerkesztéshez meg topic tulajdonos rang kell akkor is ha te nyitottad.

Akkor nem frissítem xD 

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon
abjoco    24

Support alatt az egyik kategóriában több topicom is volt. A legfrisebb át lett mozgatva a megoldottakhoz. Ezután a support alatt azt írja az adott kategóriánál h nincs ott postom, pedig ha rámegyek az alfórumra akkor látom még a topicot.

Bejegyzés megosztása

Hivatkozás a bejegyzésre
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot és jelentkezz be a hozzászóláshoz

A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.

Új fiók létrehozása

Regisztrálj új fiókot egyszerűen!

Új fiók létrehozása

Bejelentkezés

Van már fiókod? Jelentkezz be itt.

Jelentkezz be most